Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorciaaa84

Golenie intymne mężczyzn

Polecane posty

Gość podjazd na maksa
Hybrydo uboga a teraz wejdż na swoje wypowiedzi w jakimkolwiek temacie przeczytaj i złóż spółczucia swej matce że takie wulgarne, chamowate z językiem jóżka z dworca wydali na świat, twoje wypowiedzi to uzewnetrznienie wszystkich tniepowodzeń, zesrasz sie a i tak tego nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co oznacza "złóż spółczucia"? Wrzuciłbym do translatora to wyrażenie, ale nie wiem w jakim to języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze. Z samego rana złożę jej wyrazy współczucia po czym popełnię spektakularne samobójstwo. czy taki bieg wydarzeń cię satysfakcjonuje? Cholera, kolejny wulgarny post... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalnie czyli jak?czym? nie czuję naturalnego zapachu, bo chyba go nie ma? skóra pachnie albo balsamami, kremami wszelkiej maści albo perfumami, albo żelem, mydłem czymkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjazd na maksa
Nienawidze gdy kobieta ma taką ściere w gebie, stara sie być bardziej męska od pudziana, jako facet wiem ze lepiej zjechac na ręcznym niż takie żula jako druga połówke mieć. Takie slownictwo nie pasuje do kobiety, i nie ma opcji lalka, byś była na jakimkolwiek poziomie, bo tak jak zakładanie brudnych majtek po kapieli. Nie wiem czy rozkminisz myśl bo niskich lotó bywasz, ale kobieta kobieca tak się nie wyraża i to bez znaczenia czy jest w pracy na imprezie czy pisze w necie. Bo jezeli gdzies tam udajesz inna to w domu pewnie dłubiesz w nosie wkładasz palece w ucho i go lizesz, nie bez szans kobieta z pomyjami w gebie przez słowo pisane czy jęzeyk mówiony to porazka dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
potem ma pachniec może to te feromony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skóra pachnie tym, co się zjada. Jeśli ktoś żywi się parówkami, gorącymi kubkami, zupkami chińskimi i pulpetami ze słoików, to żadne kosmetyki tego nie przykryją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjazd na maksa
Że gówniara jesteś moge się zgodzić, sam mam po 30 wiec dla mnie nawet 25l to gówniara, tylko że sa gówniary z zasadami i bez jak nie lubie tych bez zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalnie, czyli piwskiem i fajkami. Koszulka musi pachnieć potem, rzygiem i tłuszczem po chipsach, krocze gównem a stopy skarpetkami pamiętającymi Przewrót majowy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
ale ludzie tak śmierdza,i wydaje się im,że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doIorka
wreszcie ktoś do dupska purchawki się zabrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
no parówkami to raczej nie,ale tzw słodko-kwaśnym potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podjazd na maksa - jesteś po 30tce a przejmujesz się kiepskim projektem jaki ciągnę od dawna? Nie chcę być niemiła, ale sam dobrego przykładu nie dajesz. Wiem też, ze najlepsza baba to własna graba, ale znajdź sobie jakąś kobietę, zakisisz ogóra i może inaczej spojrzysz na świat. :) Nie przypominam sobie też, żebyśmy mieli okazję obcować ze sobą w rzeczywistych sytuacjach, więc skończ, proszę ten pijacki bełkot. Nawet twój nick jest na poziomie 12-letniego hejtera. I nie gorączkuj się tak, bo ci się łapki telepią i walisz literówki. Cholera jasna, znowu przekleństwo na przekleństwie...:D Ja to nie umiem zbudować zdania bez wulgaryzmu...:( :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjazd na maksa
W tych czasach nie ma czegos takiego jak zapach naturalny, teraz przy tej ilości chemi nie czujemy tego co pewnie czuli z 40lat temu. Myjesz zęby, uzywasz żelu wody po goleniu to wszystko ma swój zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
dieta ma wpływ na zapach ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjazd na maksa
Dziecko nie tłumacz sie i to tak wylewnie nie chce mi sie czytać nie jestes dla mnie tak wazna jak myslisz, jezeli dałaem ci Złudne nadzieje na romans to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dupa niezmiennie pozostaje dziewicza albowiem żaden z moich licznych kafeteryjnych kochanków nie potrafi przemóc się i mnie w nią puknąć. Taka jest obrzydliwa. :) Ja dzisiaj jadłam kurczaka, ale ładnie pachniał, bo ziołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parówki to jeden z najgorszych wynalazków przemysłu spożywczego. Ścięgna, skóry, kości, trochę mięsa (czasem nie ma go wcale), emulgatory, barwniki i konserwanty.Masa odpadów i wody zmielone w jednolitą masę. Nie ma w nich nic, co nadaje się do jedzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
zgadzam się,ale niektórzy ludzie zapominają,ze jest coś takiego jak mydło,zmiana gaci,skarpet i antyperspirant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera purchawka
CZAS JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁ DLA NIEJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×