Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

no wlasnie bo ja nie mam okularow i musze isc do okulisty na konsultacje czy moge rodzic w soczewkach bo jesli nie to musze wyrobic okulary a szkoda mi troche bo ja nigdy nie chodze w okularach, moj gin dzis powiedzialal ze raczej mozna rodzic w soczewkach ale i tak musi wypowiedziec sie okulista na ten temat ale mam isc na konslutacje na pare tygodniu dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ania a masz minusy?? ja napewno wyrobie sobie okulary bo mam duza wade i bez soczewek malo co widze i teraz mysle sobie ze jak bedzie mały i bede musiała do niego wstawac to musze cos widziec przeciez a w soczewkach spać nie bede i dlatego chce okulary na takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też noszę soczewki i miałam je przy obu cesarkach. Też mam sporą wadę i bym dzieciaczków ni widziała zbyt wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam minusy ale ja wlasnie nie zdejmuje soczewek, mam miesieczne wiec czy noc czy dzien mam je na sobie dla mnie sa wygodniejsze dlatego nie mam wcale okularow. Gien z tego co wiem to przy cesarkach mozna bez problemu to jest inaczej a przy naturalnym porodzie ze wzgledu na duzy wysilek jest roznie i to ocenia okulista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
kurcze nie slyszalam o tym zeby spac w soczewkach , myslalam ze miesieczne czy 2tygodniowe trzeba na noc zdejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze takiej firmy Pure Vision 2 HD one dobre sa dla mnie szczegolnie przy pracy przy komputerze poczytaj sobie o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapodaje temat KOMORKI MACIERZYSTE ... KREW PEPOWINOWA czy ktoras z Was myslala o tym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
oki ,poczytam. powiedz drogie te soczewki? Agata jesli chodzi o krew pepowinowa to ja o tym myslalam i na mysleniu sie skonczylo, decyzji zadnej nie podjelam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo ja wlasnie jestem po takim spotkaniu z kobieta ktora sie tym zajmuje ... i chyba sie zdecydujemy... nie jet to tanie ..ale jakies zabezpieczenie dla dziecka na rpzyszlosc jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo ja wlasnie jestem po takim spotkaniu z kobieta ktora sie tym zajmuje ... i chyba sie zdecydujemy... nie jet to tanie ..ale jakies zabezpieczenie dla dziecka na rpzyszlosc jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ania czyli nosisz te soczewki 30dni bez wyjmowania?nie masz czerwonych,piekacych oczu? moze ja bym sie na nie skusila zamiast tych okularow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie czuje po nich super nie używam żadnych dodatkowych kropli nic oczy sa noalne a jak rano wstajesz to oczy nie sa suche, tylko niewiem czy lekarz nie powinien sie zgodzić na to bo niewiem czy nie masz przeciwwskazań do stosowania takich soczewek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio były w promocji po 79zl za 6sztuk czyli wystarcza na 3 m-ce a normalna cena to chyba 99zl za 6 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
oki dziekuje.oczywiscie ze skonsultuje to z lekarzem,na wlasna reke nie bede zmieniala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
Ja też soczewki noszę, ale na poród okulary uszykowałam. Czytałam gdzieś, że w razie nagłej potrzeby CC robią znieczulenie ogólne i wtedy soczewek nie można mieć, a w zamieszaniu nikt o nich nie pamięta. A okulary raz na chyba 2 lata zakład pracy refunduje mi, bo przy kompie pracuję, więc zawsze wyrabiam i mam na wieczorne oglądanie tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
A synek oficjalnie będzie Jakub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja do porodu tez nie wybieram sie z soczewkami,nigdy nie wiadomo co moze sie zdarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ania a Ty chyba mialas dzisiaj wizyte??i co tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie a ja słyszałam ze przy cesarke to spokojnie mozna mieć soczewki tylko z naturalnym porodem jest problem ja właśnie jak chodzę cały czas w soczewkach to okulary mi nie sa zupełnie potrzebne no nic i tak muszę mieć konsultacje u okulisty wiec wszystko sie wyjaśni Co do wczorajszej wizyty to byłam u gina ale ja mam osobno wizyty i osobno usg wiec zbadała mni tylko zobaczyła wyniki morfologi i moczu pytała sie jak sie czuje i za 2 tyg mam isc na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu to czyli co Ty podwojnie placisz? raz za wizyte a drugi raz usg?czy to wogole 2innych lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za nic nie płace bo ja mam z firmy wykupiony pakiet w przychodni i mam tam swojego gina lekarza prowadzącego ciążę oraz gina który jest specjalista w robieniu usg i do niego chodzę na usg 2 razy byłam prywatnie na usg ale to pod katem tokso wiec chciałam isc do specjalisty od tokso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
aha to spoko jak tak:-) ja juz tez mam zamowiona polozna do porodu,jak u Ciebie to Aniu wyglada? mialyscie jakies spotkania,cos ustalalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę o interpretację 4 tyg. temu córcia przypomnę miała IGG 152,1 IGM 0,209 DZIŚ robiłam jej ponownie i IGG 365,6(dodatni od >30) IGM 0,231 ( ujemny) co mają oznaczać te podwyższenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy mieć jedno spotkanie ok 35tc na którym wszystko mi powie wszystko i wypełniamy plan porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dzis mam ciśnienie 140/84 Monia Ty przy takim ciśnieniu brałas tabletki kurcze ostatnio to ciśnienie mam wysokie a jak tam u Ciebie unormowalo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Secret ja to niewiem ale wydaje mi sie ze jak igm sa ujemne to jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu lekaqrz powiedzial ze kazde cisnienie powyzej 140/90 jest juz dla mnie za wysokie i jesli bedzie sie takie powtarzało to brac leki,v jesli sie zdarzy raz lub dwa to nie ma powodu zeby siegac po tabletke.ja mierze 4 x dziennie i jest ok, czasami mam powyzej 130 ale 140 nie przekracza. bylam dzis na izbie przyjec bo byłam niespokojna brzez te stawianie sie macic, pomine to ze 4 godziny tam siedziłam. z badan wyszlo wszystko dobrze, usg , ktg ok. musze lezec i brac leki i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×