Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

no u mnie tak tesciowa uwaza zeby kupic sobie wszystko do szpitala a reszte tata kupi jak mama jest w szpitalu ale co do wozka i lozeczka to juz calkiem zabronione kupno przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja Ci Aniu powiem ze ogolnie to ja straszna panikara i bojąca ale podchodze do tego ze co ma byc to bedzie niezaleznie od wozka i lozeczka a ja dostalam juz wszystko wczesniej wiec przeciez nie moglam nie przyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja tez jestem straszna panikara i wcześniej nic nie kupowałam ale przecież muszę mieć wszystko na piersze, kosmetyki i ubranka wiadomo ze wózek na pierwszy dzień nie jest mi potrzebny i z tym sie mogę zgodzić ze mogę go odebrać po narodzinach ale ubranka i kosmetyki to przecież sa potrzebne od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
dziewczyny a Wy na jakie termometry stawiacie? jakie sa dobre firmy? chcialabym kupic taki termometr zeby juz troche posluzyl. Spiderka i jak z imieniem?wubrane cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
dziewczyny a Wy na jakie termometry stawiacie? jakie sa dobre firmy? chcialabym kupic taki termometr zeby juz troche posluzyl. Spiderka i jak z imieniem?wybrane jakies?czy nadal dylematy jak u Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
Dziewczyny, w poniedziałek mam zaplanowane cesarskie cięcie. A więc to już. Nie mogę się doczekać, ale i powracają obawy o zdrowie dziecka. Napiszę jak tyko wrócę do domu co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza trzymaj się!! Trzymamy kciuki... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza trzymaj sie, zdrówka i sił dla was obu :) monia syn wybrał tą Martynę,wiec na razie tak zostaje. Matko zaraz święta,a potem tylko 2mce i poród,a ja dla tego bebilona nic nie mam, musze sie zabrac za jakies zakupy ;) przynajmniej te co do szpitala trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Natasza to juz? nie mialo byc jakos ok 25 marca? Powodzenia kochana , trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia:-) Czekamy na pozytywne informacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Spiderka i mi tez się Martynka podoba:-) dokladnie, święta miną i zostaną nam 2 miesiące - ja juz zaczynam miec MEGA stracha przed porodem i obawa zeby synek byl zdrowy , coraz czesciej zaczynam o tym myslec i sie boje jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza ma na 25 marca ale chyba z reguły cesarke planuja troche wczesniej Spiderka spokojenie z tymi zakupami ja w sumie dopiero zaczynam mam tylko pare ciuszkow do szpitala zdazysz, Monia a Ty nie boj sie porodu i nie zastanawiaj sie czy dziecko jest zdrowe, bo wszystkie nasze dzieciaki są zdrowe rozwijają się prawidłowo, rovamecyna została podana wczesnie i wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio po wadze dziecka na usg termin porodu wyznaczyli na 30 kwietnia wiec skraca mi sie coraz bardziej z 12 maja, ale synek juz jest ulożony głowką w dół i podobno już raczej nie przekreci się w drugą stronę tak powiedział lekarz bo ma za mało miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
uuuu to o 2 tyg Ci sie Aniu przesunał termin- ale moze to i lepiej ze szybciej synek by sie urodził:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Monia ja tak sie wlasnie zastanawiam czy te wyliczenia pod katem wagi maja jakies znaczenie przeciez dziecko moze byl po prostu wieksze a urodzone w terminie jak bede teraz na wizycie to musze sie zapytac czy to w jakikolwiek sposob się bierze pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
tak, termin miałam na 25tego, ale na ostatniej wizycie lekarz zdecydował o cesarce i dlatego wcześniej. Trochę muszę się teraz przestawić, bo wogóle nie nastawiałam się na cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Natasza a co spowodowalo ze bedzie cesarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Natasza doczekala sie tego dnia o kotrym my wszystkie myslimy od poczatku ciazy:) zazdroszcze .... ja tez juz chce .. a tu do 9 jeszcze daleko ... i tak mi sie dluzy.... Jeszcze dzisiaj jkies chorobsko mnie bierze katar gardlo.. myslalam ze do konca ciazy uda mi sie byc zdrowa a tu niestety:(( Zuzia szalej w brzuchu rozpycha sie nogi ma przy moich zbrach .. a ostatnio na Usg miala nozke przy buzi :)))) udalo nam sie zdjecie zrobic:) Zaczyma sie pomalu zastanawiac jak to bedzie jak juz brzucha nie bedzie i nic nie bedzie mnie wieczorami kopalo i bede mogla normalnie buty zapiac i ubrc skarpetki:)))) A jak u Was dziwczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez Kuba strasznie sie rozpycha i wierci teraz to te ruchy sa bardzo regularne mi jeszcze 8tyg brakuje do porodu takze to jeszcze sporo czasu ale rzeczywiscie brzuch przeszkadza juz strasznie a gdzie tu jeszcze do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do 9 kwietnia juz tak nie daleko byle do swiat wytrzymac a potem to juz Ci zleci a jak czesto teraz chodzisz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
o co Ty Agata 3tyg Ci zostaly to juz lada moment a moze byc i tak ze urodzisz wczesniej. ja moge ponarzekac bo do 1czerwca to jeszcze kawal czasu. ubieranie skarpetek jest suuuper hehe. moj maly tez sie rozpycha ale sa tez dni ze jest spokojniejszy. A Natasza juz moze cieszy sie swoim szczesciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie odpoczywa sobie bo jest pewnie juz po :) ciekawe dlaczego miala cesarke, no cóż dziewczyny koniec wiadomo ze bedzie ciezki ale damy rade głowy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mam wizyty co dwa tygodnie plus jedna wzyta w tyg na ktg takze monitoring pelny:) ja wiem ze 9 kweicien niedlugo ale to teraz tak sie dluzy ...wszystko juz przygotowane i nuda straszna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
wiem ze sie dluzy,mi tez sie dluzy bo jestem prawie od poczatku na zwolnieniu. a w jakim proszku pralas Agata ciuszki dla Zuzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz robie zakupy i wszystko powoli przygotowuje wiec z czasem nie jest tak zle u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
mnie jeszcze remont czeka w domu,malowanie przede wszystkim i komode z przewijakiem musimy zrobic wtedy popiore ubranka i bede ukladala sobie wszystko. juz sie dpczekac nie moge:-) a wozek Aniu juz wybraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jeszcze nie mamy wybranego wozka w sobote bylismy w sklepie i ogladalismy x-landery ale chcemy jeszcze obejrzec bebecary ale to znowu musze czekac do soboty zeby maz byl wolny problem tez mam z fotelikiem do samochodu bo myslalalm ze kupie maxi cosi a podobno fotelik z cybexu ma wyzsze oceny pod katem bezpiczenstwa choc szczerze mowiac o wiele mniej mi sie podobaja te z cybexu wiec jeszcze zadnej decyzji nie podjelam pewnie jak zobacze te bebecar to cos mi sie wyjasni, wybrane mam jedynie łozeczko, dziewczyny a wiedziałyscie ze dziecko na przednim siedzeniu mozna przewozic tylko przy zdemontowanej a nie wyłaczonej poduszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do remontu to musisz ostroznie zeby sie nie przemęczać :) ja zamierzam tylko przemeblowanie zrobic w pokoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×