Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina z jasla39

jak mozna 2, 3 lata szukac pracy??

Polecane posty

W MLM nie chodzi tyle o sprzedaz co o bycie klientem i kupowanie dla siebie a takze polecanie innym zeby robili to samo, kupowali od siebie i moze od czasu do czasu sprzedawali. To nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz sobie odpowiedz dlaczego ci ludzie sabezrobotni. Czyja to wina i jak to zmienic cwaniaczku. Ty widze potrafisz tylko krytykowac, jak wiekszosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myślisz, że wszyscy bezrobotni mogliby pracować w MLM?" Z pewnością! Druga sprawa, że nie każdy miałby duży sukces i dochody naście czy dziesiąt tysięcy, bo do tego rzeczywiście trzeba mieć pewne predyspozycje. Ale zarabiać 1500-2000 zet miesięcznie może dosłownie każdy zdolny do pracy. Bez względu na to, jakie ma wykształcenie, doświadczenie zawodowe czy wiek. Dowodem na to są ludzie z mojej grupy. Sa tam i starsi i młodzi, i z wyższym i z przedmaturalnym, i nawet renciści. Każdy robi na tyle na ile może i odpowiednio zarabia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak każdy byłby w MLM, to kto by pracował w normalnych zawodach jak choćby lekarz, czy kierowca autobusu?" To możliwe tylko w teorii! Przecież wiadomo, że każdy nie będzie tylko w MLM i nigdzie więcej! Ale każdy może pracować gdziekolwiek i "na boku" robić network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MLM polega na sprzedaży produktów, więc jakby każdy sprzedawał, to każdy mógłby od siebie kupić i już by interes padł" Prawdziwy MLM nigdy nie polegał na sprzedaży produktów!!! Właśnie o to chodzi, żeby każdy jego uczestnik kupił u siebie dla siebie!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"towary, które mogę wybrać nie z katalogu tylko 'naocznie' " Chyba kojarzysz MLM wyłącznie z Amway czy Oriflame! Jest cała masa firm, gdzie możesz kupić towar naocznie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jeśli jesteście zainteresowani dodatkowym zarobkiem Napiszcie do mnie podam Wam szczegóły paulina.nowak38@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"paradoksalnie MLM tak dobrze się trzyma od tylu lat, bo procentowo niewielu ludzi w tym siedzi i mają komu sprzedawać produkty. " Czytam ten i podobne teksty i znowu widzę że po wielu latach i tysiącach wyjaśnień ludzie wciąż są przekonani, że w MLM coś powinno się sprzedawać. Dlaczego nie możecie pojąć, że tu nie chodzi o sprzedaż towaru?! Sprzedawać oczywiście można, ale to nie jest podstawowa działalność w MLM. Przecież każdy wie, że prawdziwych sprzedawców w świecie jest ułamek procenta od wszystkich pracujących. I daleko nie wszyscy z nich działają w MLM! A skoro tak, to chyba łatwo się domyślić, że główną grupą są zwykli luzie, a nie żadne sprzedawce. Skąd to przekonanie, że w MLM trzeba sprzedawać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM to system, w którym bardzo dużo ludzi robią każdy mały obrót towarowy, składający się na gigantyczne obroty producenta. Ten mały obrót to zakup własny na potrzeby własne, ewentualnie dla bliskich czy znajomych. Koniec, kropka!!! I gdzie tutaj sprzedaż? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz pisac co chcesz ale w Polsce MLM dla wszystkich to piramida, sekta i bieganie po ludziach z reklamowka roznych produktow i sprzedawanie mamie tacie babci i calej rodzinie i znajomym. Taka mentalnosc. I nic na to nie poradzisz. Witamy w Polszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentalnośc oczywiście jest i trzeba z tym się liczyć, ale na szczęście są ludzie, którzy używają głowy nie tylko do jedzenia i całowania się! Te informacje kieruję właśnie do nich! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies
MLM=AKWIZYCJA, pamiętajcie o tym, bo to taka dzisiejsza nowomowa i zastępstwo ten MULTI LEVEL MARKETING dla znanej dobrze wszystkim czynności jakim jest AKWIZYCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się lecz! Takie pierdoły piszesz, że szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies ULTRA KOZAK
coś ci nie pasuje pedale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uo Jezzuuuuu, oczywiście, nic nie trzeba sprzedawać tylko kupować u siebie i na tym się zarabia te 2tys. o których wspominasz. Litości. Robicie wodę z mózgów ludziom i tyle. Jeśli uważasz, że nie trzeba niczego sprzedawać to opisz mechanizm zarobienia 2000 na czysto miesięcznie BEZ SPRZEDAWANIA!!!! Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina71
Można, jak się szuka nie tam gdzie trzeba :D Proponuję zacząć szukać tutaj http://www.mg-solutions.pl/ jest tam tyle ofert pracy że na pewno znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz pracy 2 czy 3 lata to znaczy że - pora wrócić do nauki. Jeśli szukasz tej wymarzonej - jesteś usprawiedliwiona Przecież obecnie jest wszystko czego chcesz. Być może bezsensem jest szukanie pracy , raczej opłacalniej form zarabiania. Tego też sporo. Ale podstawa , szukać nie oferty ale człowieka i to najlepiej dużo mądrzejszego od nas, tego co się na tym zna i może nam w tym pomóc. Pomóc i to za darmo. A nie siedzieć na tyłku i mówić dla mnie nic nie ma. Jest , ale najpierw trzeba ruszyć głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym proponował taką agencję jak Toolip. Mają dużo ofert i to dość zróżnicowanych dla ludzi z różnym wykształceniem. Swego czasu znalazłem u nich pracę tymczasową, wypłata była na czas, obsługa ze strony biura też bez zarzutu. Mają bardzo wygodną platformę rejestracyjną na swoim portalu – www.toolip.pl. Łatwo można i szybko dołączyć swoje CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może realfinance? Tam mają bardzo ciekawe oferty nawet dla osób bez doświadczenia, oferują duże zarobki i co najważniejsze atmosfera pracy jest fajna (wiem, bo pracowałem tam przez krótki czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×