Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina z jasla39

jak mozna 2, 3 lata szukac pracy??

Polecane posty

Gość singielka_5555lat
myślisz , ze znajdziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiterr
jak w sumie tez sie zainteresowalem tym tematem ale ten ostrzegacz mnie zastanowil. sapienti jakies odniesienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ten ostrzegacz mnie zastanowil. sapienti jakies odniesienie?" Już o tym pisałem. Gośc ma założoną sprawę karną za oszczerstwa, uporczywe nękanie itd. śWIECI MU DO 3-CH LAT POZBAWIENIA. Tak więc, niedługo odechce się mu pisać te swoje "ostrzeżenia". A póki co możesz spróbować otrzymać od niego jakieś wiarygodne dowody tych wszystkich "okropnych zbrodni". Zapewniam cię, że poza linkami do swoich własnych wpisów na TYM I innych portalach nic ci nie pokaże! Materiał dowowy na zasadzie - BO JA TAK POWIEDZIAŁEM!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNALAZŁEM FAJNY ARTYKUŁ W NECIE. Pozwolę sobie wkleić jego kawałek po małych, nie zmieniających istoty przekazu korektach. Autor ma na imię Agnieszka, nazwiska nie znalazłem. vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv "Pracując na etacie Ty oraz Twoja rodzina jesteście całkowicie uzależnieni od pracodawcy. Musicie znosić wszelkie jego humory, wybryki, mobbing ect., a i tak może on Ciebie zwolnić z byle jakiego powodu a nawet bez, gdyż wiadomo- jak się chce uderzyć to kij zawsze się znajdzie. Pozostajesz wówczas bez pracy i źródła dochodu. Warto więc na zapas zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę przed takimi niespodziankami. Praca na etacie nie wyklucza uzyskiwania dochodów z innych źródeł np. z działalności w firmach MLM .... Często bywa tak, że wiele osób rezygnuje z etatu zasmakowawszy w takim sposobie zarobkowania. Tak samo prowadząc tradycyjną działalność gospodarczą warto zainteresować się dodatkowymi źródłami dochodów .... Przykłady można mnożyć, istotnym jest fakt, że aby czuć się bezpiecznie, dywersyfikacja źródeł dochodów staje się koniecznością, szczególnie w takich burzliwych czasach w jakich przyszło nam żyć. W szkołach niestety edukacja finansowa nie istnieje więc musimy zadbać o nią samodzielnie. Szkoły „produkują rzesze przyszłych etatowców, którzy później jako bezrobotni błąkają się po urzędach szukając pomocy, gdyż nikt niczego innego ich nie nauczył. Ze względu na to, że stan wiedzy finansowej w naszym społeczeństwie jest w opłakanym stanie to jeśli sami nie zadbamy o naszą przyszłość nikt za nas tego nie zrobi." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv CAŁY CZAS O TYM MÓWIĘ i jak widzę nie jestem osamotniony w tych myślach! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzdzietna z wyboru!?
widac macie mozliwosc szukabia pracy 2, 3lata ja niestety nie milam takiej i musialam poprostu w ciagu tyg. znalezc byle co aby kasa jakakolwiek, ale takie pracowanie dla zycia to mnie juz irytuje i czekam na koniec swiata, dla mnie praca za 500zl jest mazreniem w mym regionie, a praca w sklepie spozywczym trzeba dac lapkowke, zeby pracowac za 5zl za h na czarno albo na zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"takie pracowanie dla zycia to mnie juz irytuje i czekam na koniec swiata" No to niestety trochę jeszcze będziesz musiała poczekać. Bo znaleźli dalsze ciąg kalendarza Majów i koniec świata w ten piątek odwołali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec świata tuż tuż
No i Agnieszka dobrze pisze. Polać jej. ja tylko czekam az ludzie w koncu przebudza sie z tego letargu i zaczna myslec samodzielnie i moze dostrzega w koncu ze sposobów na zarobienie gory pieniadzy jest wiecej niz do tej pory sadzili. I moze w koncu przestana byc takimi leniami i wezma sie za siebie, Wezmna sie do pracy i do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos stanu wiedzy finansowej! Ostatnio trafiłem w sieci na raport Domu badawczego MAISON zrobiony po wynikach badania pt "Stan wiedzy finansowej Polaków". Jest wyjątkowo interesujący, ale teraz chcę powiedzieć tylko jedno. Otoż, badanie to bardzo wyraźnie pokazało, że stopień korzystania z różnych narzędzi finansowych jest ściśle związany z posiadaną wiedzą finansową, która z kolei mocna zależy od poziomu wykształcenia. Czyli, im gorzej wykszytałcona jest osoba, tym gorszą ma wiedzę finansową. A im gorsza jest wiedza finansowa, tym mniej ta osoba korzysta z instrumentów finansowych. Do czego zmierzam?! A no, do tego, że jeśli ktoś (przykłądowo taki głupkowaty ostrzegacz!!!) uparcie neguje i odrzuca możliwość stosowania finansowych instrumentów, to z pewnością ma gorszą wiedzę finansową. A to z kolei oznacza że i ogólne wykształcenie ma na poziomie poniżej niższego! I TO WIELE WYJAŚNIA W STOSUNKU DO NIEKTÓRYCH UCZESTNIKÓW TEGO FORUM!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą, jeśli o ostrzegaczu mowa, to i bez raportu widać, że jest on niedorozwinięty umysłowo. Każdy w gorszym lub lepszym stopniu potrafi napisać post własnymi słowami. Natomiast ten imbecyl ostrzegacz nauczył się jedynie korzystać z prawej myszki i funkcji kopiuj i wklej!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec świata tuż tuż
No i przyznam ci racje. Ogolnie wiedza finansowa wiekszosci Polakow jest na nizkim poziomie i pewnie dlatego mamy takie bezrobocie , a takze wiekszosc Polakow pracuje cale zycie za 1100 zl na miesiac. Np taki nieudacznik ostrzegacz. Ale on pewnie jest bezrobotny glupek jeden po zawodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM JESZCZE JEDEN FAJNY CYTAT! Autor: Michał Flisiuk vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv "Wyszalej się na studiach, później nie będzie na to czasu. Czy nie lepiej jest szaleć przez całe życie? Poznawać ludzi, jeździć na wczasy, uczyć się nowych ciekawych umiejętności, szukać fajnej rozwojowej pracy i żyć pełnią życia? Kto Ci broni? Żona? To dlaczego związałeś się z toksyczną osobą? Zdrowie? To dlaczego wpieprzasz fast-foody i palisz? Pieniądze? Odpuść sobie 52 plazmę w tym roku i wyjedź na wczasy. Czy to naprawdę takie trudne? Nie, ale wymaga zmian. A ludzie boją się zmian. Po co się zmieniać skoro jest dobrze jak jest? Nie widzą tego, że może być lepiej. O stokroć lepiej. Nie szalej na studiach. Szalej przez całe życie, ale JUŻ na studiach czy w liceum zacznij projektować swoją przyszłość. Twórz biznesy, poznawaj ludzi, myśl kim będziesz w przyszłości, rozwijaj się. Zbyt dużo osób, które się uczą przeznacza swój czas tylko na przyjemności. Patrzą krótkoterminowo nie myśląc w ogóle o tym co będzie po odebraniu dyplomu z uczelni. Zainwestuj chociaż godzinę dziennie na rozwój, a z pewnością się zwróci." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv CZEMU WIĘKSZOŚC LUDZI NIE DOSTRZEGA TAK PROSTYCH RZECZY???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec świata tuż tuż
I znowu musze sie z tym zgodzic. Dobrze napisane. I to szczera prawda. Ludzie boja sie zmian. Polecam ksiazke pt. "Facet z jajami" autor Tomasz Marzec. taka troszke filozoficzna ksiazka. Warto poczytac. Ksiazka ktora zmienia sposob myslenia. Np. taki ostrzegacz juz dokonca zycia bedzie nieudacznikiem i frajerem ale reszta ludzi jeszcze ma szanse sie zmienic. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paradoks tego forum! Wszyscy nienawidzą durnia ostrzegacza, a w tym samym czasie bez niego ten temat jakoś mocno zanikł! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może podrzucę trochę drewna do tego ogniska! Bezrobocie na koniec roku 2012: Polska - 12,4% W poszczególnych województwach sięga nawet 19,5% W ubiegłym roku było ono w Polsce - 11,8, a w regionach -21,3% Czyli, mimo poprawy tego stanu rzeczy w poszczególnych regionach, ogólnie w kraju jest gorzej! A teraz pytanie - czy wobec tego dalej warto uparcie szukać tego, czego jest coraz mniej (miejsc pracy), a popyt na to coś (szukaczy pracy) rośnie? Przy czym jakość tego czegoć (warunki płac i prac) są coraz gorsze? I czy uparte trwanie w tym samym, co nie daje i raczej nigdy już nie da porządanych rezultatów nie jest objawem zaburzeń psychicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
A moze oni nie wiedza ze MLM rozwiazalby w duzym stopniu bezrobocie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A moze oni nie wiedza ze MLM rozwiazalby w duzym stopniu bezrobocie ?" Bardziej byłbym skłonny twierdzić, że in to się po prostu nie opłaca. MLM to biznes, a wiadomo że biznes daje o wiele większą swobode, w tym w podatkach i innych poborach. Czyli, niektórym mocno wyschłby potok żarcia do koryta w postaci kasy podatników. Na dodatek świadomość ludzi biznesu jest o wiele większa od świadomości roboli. A to zagraża również łatwemu rządzeniu ludzką, jak oni to określają, biomasą. Dlatego od kilku lat nawołuję do pracy u siebie dla siebie!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
Ale ludzie ogolnie nielubie lb niepotrafia mslec samodzielnie, i dlatego szukaja kogos kto ich poprowadzi, (praca na etacie = SZEF) POLITYCY, T. RYDZYK ITP. Ludzie boja sie zrobic cos na wlasna reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to właśnie nie jest zrozumiałe! Czego tutaj się bać? Tak naprawdę bać się trzeba tego, co nieuchronnie nastąpi jeśli nic nie zrobić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Zwyrodnialec ostrzegacz wrócił! Tęsknilismy! Cały czas myśleliśmy, żebyś szybciej zdechł!!! Mimo że ty już jesteś padalcem. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogo 33
ale zjebaliscie topik!!!!!! mial on byc dla normalnych ludzi, ate zboczency go zaatakowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mial on byc dla normalnych ludzi, ate zboczency go zaatakowali" A czemu o ostrzegaczu piszesz w liczbie mnogiej? Przecież to wyłącznie on wkleja te swoje durnowate "ostrzeżenia" przed nieistniejącym zagrożeniem!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeOla25
myślisz, że wszyscy bezrobotni mogliby pracować w MLM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze kazdy moglby sie odnalezc w MLM i zarabiac. Wszystkiego sie mozna nauczyc. MLM mozna robic tradycyjnym sposobem lub tylko przez internet. Koszt poczatkowy to max 200 zl i mysle ze kazdego stac na cos takiego. Ogolnie uwazam i zawsze bede uwazal ze MLM to lekarstwo na bezrobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeOla25
tylko, że jak każdy byłby w MLM, to kto by pracował w normalnych zawodach jak choćby lekarz, czy kierowca autobusu? :) po za tym MLM polega na sprzedaży produktów, więc jakby każdy sprzedawał, to każdy mógłby od siebie kupić i już by interes padł :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeOla25
paradoksalnie MLM tak dobrze się trzyma od tylu lat, bo procentowo niewielu ludzi w tym siedzi i mają komu sprzedawać produkty. Osobiście wolę kupować w sklepach stacjonarnych i cieszę się, że ktoś tam siedzi na etacie przy kasie, czy wykłada towar na półkach. :) Chętnie za to płacę kupując towary, które mogę wybrać nie z katalogu tylko 'naocznie' :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rownowaga we wszechswiecie musi byc. Nie wszyscy bedapracowac w MLM tak samo jak nie wszyscy beda bogatmi ludzmi. Ale kazdy moze probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_5555lat
jeszcze sie pytaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×