Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina z jasla39

jak mozna 2, 3 lata szukac pracy??

Polecane posty

Gość do SAPIENTI SAT
widzisz odnośnie Twego pytania to ŁATWO kojarzy się z oszustwem a nie każdy chce i ma ochotę sprawdzać czy tak faktycznie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u1tra naz1 kozak do sapienti
odpowiadam na TAK postawione pytanie: ŻADEN , zadowolony ? to mniejwiecej tak jakby zapytać: Czemu nie gracie w lotto /są debile co grają - debile do potęgi n czyli 90% społeczeństwa, ale abstrah.ując od tego/ skoro można wygrać miliony !? odp.: bo szansa że zostaniesz szczęśliwym debilem wynosi jak 1 : 13000000 /1 do 13 mln/ i co dalej bedziesz mnie nakłaniał by grać debilu ? /nie do Ciebie sapienti tylko ogólnie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u1tra naz1 kozak do sapienti
to pytanie wygląda jak ogłoszenie z firmy ochroniaskiej o nazwie Solid /miałem epizod - poleciłbym tę pracę najgorszemu wrogowi :D / , wszystko ładnie "na papierze", a w rzeczywistości "syf, bród i 2m mułu" - TAKA PRAWDA JEST K.URWA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to ŁATWO kojarzy się z oszustwem" No właśnie! Czemu tak? Czemu jeśli się zarabia to obowiązkowo trzeba się natyrać jak głupi osiół??? To jeden z elementów tej układanki której nie potrafię rozgryźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rozwijając temat... Skoro i tak pracy niema, to czemu nie spróbować coś zrobić inaczej niż dotychczas. A jak się okaże, że to działa? Ryzyka przecież żadnego niema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to mniejwiecej tak jakby zapytać: Czemu nie gracie w lotto ... skoro można wygrać miliony !? " To nie to samo. W lotto nikt żadnej wygranej nie gwarantuje, a tu przecież są praktycznie 100% gwarancje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mnie to dziwi. Dla ludzi istnieje tylko etat i nic poza tym, nop moze jeszcze wlasna DG ale to za duze ryzyko dla zwyklego polskiego szaraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u1tranaz1kozak
bo za darmo, to nawet w mordę nie dostaniesz, a co dopiero pieniądze :D :D :D (chciałem być śmieszny - przepraszam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u1tranaz1kozak
LUDZIE K.URWA ! A gdzie się podział Ostrzegacz... ? ? ? ? ? ? ? ? zbanowali go czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo_bezrobotny
u1tra naz1 kozak - dziękuję za miłe słowa, również Cię pozdrawiam ,jesteś w porządku, trzymaj się. Z dyskusji wycofałem się też dlatego że musiałem odejść od kompa ;) No troche napłodziłem postów, chwilami może mnie poniosło, ale w pewnym momencie wkurzylem się że nie dostaję jasnych odpowiedzi. Nie wierzę po prostu w tzw marketing wielopoziomowy i dla mnie podejrzane jest to, że dana firma się "ukrywa", jakby była tylko dla wybranych, nie ma strony w necie , jasnej oferty (chodzi o tą telefonię) itd itp ,jak już pisałem . Też uważam że można porównać to do gry w lotto. A poza tym napisałem już wszystko chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The first and the last
no i kurwa proste. nie wierz sobie w marketing wielopoziomowy i dalej szukaj ofert pracy etatowej marny ograniczony umyslowo ludziku a ludzie w marketingu beda dalej zarabiac coraz to wieksze pieniadze. i tutaj wychodzi jedna prawda. istnieja ludzie np ty ktorzy nei nadaja sie do marketingu wielopoziomowego bo sa po prostu za tępi zeby go zrozumiec i dzialac w nim. dla takich zostaje chujowy etat do 67 roku zycia a potem zdychajcie na emeryturze. szkoda slow na takich. zatrzymaliscie sie dawno temu w rozwoju i juz nic nowego sie nie potraficie nauczyc. a tutaj tzreba sie rozwijac ciagle, patrzec co nowego jest na swiecie na czym mozna zarobic dobre pieniadze i probowac a nie podchodzic do wszystkiego sceptycznie, nieograniczacsie tylko do etaciku i zyc sobie od piewszego do pierwszego. moglbym tutaj pisac i pisac ale i tak nie zrozumiecie nic. zyj sobie dalej plebsie w swoim szarym malym zamknietym swiecie. powodzenia szaraczki. nie pisalem tego wszystkiego tylko w odniesieniu do MLM ale ogolnie calego zycia. zyjecie sobie w zamknietej bance i nie potraficie wyjsc poza nia. i dlatego wszystko to co najlepsze w swiecie was omija lub nawet tego nie widzicie. smutne. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u1tranaz1kozak
a z czego ty żyjesz bezrobotny skoro nie pracujesz? skąd masz na jedzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1111
zbiera po śmietnikach :D - taki żart, nie, serio mnie to interesuje skąd ludzie mają na chleb skoro nie pracują ? kradną ? a może zakładają firmy typu Amber Gold ? p.s to ja u1tra naz1 kozak, mam wiele nicków bo lubię czasem potrollować - żeby k.urwa nie było że nie umiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naz1stkozak
zapytajcie Bolka gdzie jest praca i sto milonów !?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Widzę rozmowy trwają nawet po nocach!!! :-D Mówicie że piszę samymi ogólnikami. I owszem! Bo pisać konkrety, kiedy ogólniki nie są zrozumiałe, to dopiero bezsens! Co mam na myśli? Zobaczcie! u1tranaz1kozak pisze że nie wierzy w marketing wielopoziomowy. A czy to jest kwestia wiary? ... A skąd???? W co tu niby wierzyć? Przecież jest to czysta matematyka i to ze szkoły podstawowej. Porównajmy dwa bieguny: po jednej stronie etat i liniowy biznes, a po drugie - MLM. Jeśli 1 osoba w pracy czy w liniowym biznesie będzie robiła obrót miesięczny powiedzmy 1000 PLN i zarobi 10%=100 zł, to miesiąc w miesiąc przez wiele lat a może i całe życie zawodowe będzie dostawać po 100 zł. W MLM ta sama osoba będzie zarabiać 100, potem 1000 a potem 10000, 100000 a nawet 1000000 zł miesięcznie! Dlaczego? Bo do jej wysiłków będą dokładać się wysiłki innych ludzi, którzy z biegiem czasu będą w chodzić do jej grupy. I to nie wszystko. W pracy czy liniowym biznesie żeby dostawać te same 100 zł, trzeba miesiąc w miesiąc poświęcać mniej-więcej tyle samo czasu i wysiłku. W MLM z biegiem czasu poświęcony na uzyskanie tego samego dochodu czas i wysiłek dąży do zera! Czyli, pracownik i liniowy biznesmen, żeby utrzymać swój poziom dochodów, musi pracować tyle samo a w realiach życia z reguły coraz więcej. W MLM zaś utrzymanie tego samego poziomu dochodu wymaga coraz mniej czasu i wysiłku i pozwala skierować go na rozwój osobisty, na zajmowanie się rodziną czy bliskimi, na to, co interesuje, zamiast na to co musisz. Wracając do tej matematyki! Dochody należy liczyć wg następującego wzoru (przy założeniu, że obrót równa się 1000 zł, a dochód to 10%): (1 osoba + A) suma do potęgi n (gdzie A - to liczba dochodzących do zespołu ludzi, a n - to koliejny miesiąc) x 1000 zł obrotu x 10% = Wysokość dochodu w bieżącym miesiącu. Praca, liniowy biznes: wzór wygląda tak - (1+ 0) do potęgi n x 1000 x 10% = 100 zł, miesiąc w miesiąc bez zmian. Bo 1 do dowolnej potęgi zawsze daje 1. MLM (przy założeniu jak wyżej, ale z przyrostem grupy o 1 osobę miesięcznie): I miesiąc - (1 + 1) do potęgi 1 x 1000 x 10% = 200 zł II m-c - (1 + 1) do potęgi 2 x 1000 x 10% = 400 zł III m-c - (1 + 1) do potęgi 3 x 1000 x 10% = 800 zł IV m-c - (1 + 1) do potęgi 4 x 1000 x 10% = 1600 zł V m-c - (1 + 1) do potęgi 5 x 1000 x 10% = 3200 zł VI m-c - (1 + 1) do potęgi 6 x 1000 x 10% = 6400 zł itd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czysta matematyka... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wyżej podanej przeze mnie formule kryje jedna bardzo istotna rzecz, która chyba jest główną przyczyną zarzutów w kierunku MLM, że tam nie można zarobić! Jeśli człowiek nie jest wielkim sprzedawcą, to nie jest w stanie samodzielnie wygenerować duży obrót. Zdecydowana większość ludzi nie jest sprzedawcami i nie bardzo lubią zajmować się sprzedawaniem. Z reguły nic nie sprzedają, a kupują coś z oferty jedynie na własne potrzeby. Przyjmijmy że te zakupy wynosza 100 zł miesięcznie. Oto symulacja ich dochodów z zachowaniem innych poprzednich założeń: I miesiąc - (1 + 1) do potęgi 1 x 100 x 10% = 20 zł (- 100 zł wydanych na zakup własny = - 80 zł) II m-c - (1 + 1) do potęgi 2 x 100 x 10% = 40 zł (- 100 zł wydanych na zakup własny = - 60 zł) III m-c - (1 + 1) do potęgi 3 x 100 x 10% = 80 zł (- 100 zł wydanych na zakup własny = - 20 zł) IV m-c - (1 + 1) do potęgi 4 x 100 x 10% = 160 zł (- 100 zł wydanych na zakup własny = 60 zł) PIERWSZY ZYSK!!!!!!!!!!! V m-c - (1 + 1) do potęgi 5 x 100 x 10% = 320 zł (- 100 zł wydanych na zakup własny = 220 zł) VI m-c - (1 + 1) do potęgi 6 x 100 x 10% = 640 zł (- 100 zł wydanych na zakup własny = 540 zł) itd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Większość ludzi, nie będąc świadomymi uczestnikami MLM, po 2-gim 3-cim miesiącu zaprzestają działania w tym biznesie i najwyżej zostają jego klientami. W ten sposób tworząc armię tych, kogo przeciwnicy MLM nazywają ogłupionymi i oszukanymi naiwniakami, tracącym w MLM i nabijającymi konta cwaniaków-liderów. CZY TAK NAPRAWDĘ KTOŚ ICH OSZUKAŁ? Nie! Oni po prostu nie zrozumieli - o co w tym biznesie chodzi i jak on działa? A wystarczyłoby wytrwać w działaniach jeszcze 2-3 miesiąca i pierwszy dochód się pojawi. Niewielki, bo niewielki, ale ciągle i coraz bardziej wzrastający. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
witam, heh no mam jeszcze jakies oszczednosci. A co do UPA - to prawda że w historii swiata było wiele takich rzezi, już pomijajac druga wojne, mozna podac przykład Kambodży w koncu lat 70 tych gdzie psychopata Pol-Pot wymordował 2,5 mln z 7 mln mieszkancow tego kraju.. W imie komunizmu oczywiscie, a powodem represji było np to że ktoś ma okulary i wyglada zbyt inteligentnie i "imperaialistycznie". A UPA akurat Polakom najbardziej zalazła za skóre, można poczytać o 100 sposobach mordowania itp. No i jeszcze jeden szczegół - wiele krajów,ktorych przedstawiciele sa odpowiedzialni za zbrodnie, jednak w jakis sposob poczuwa sie do winy, nie wypiera sie tego. A na Ukrainie UPA jest traktowana jako formacja bohaterska walczaca o niepodlegosc. To prawdam ich hasłem była walka o "samostijną" Ukraine ale czy walka o niepodleglosc polega na mordowaniu cywilów, kobiet i dzieci? na zabijaniu za sam fakt bycia Polakiem, albo za fakt bycia mężem Ukrainki?to taka dygresja heh, rozpisalem sie o historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak nic nie da. Jak ktos jest sceptycznie nastawiony do MLM to nic go nie przekona, zadna matematyka. Wiem to z doswiadczenia i pracy z ludzmi. Taka jest rzeczywistosc niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy macie ztym UPA. Kilka stron o UPA a topic o calkiem czyms innym. W ogole kogo obchodzi jakies UPA. Bylo minelo. To juz historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna bardzo istotna kwestia! Czy wyżej podane przeze mnie rozliczenia mają sens, kiedy towar oferowany przez MLM-firmę byłby złej jakości? Czy ktoś o normalnej psychicę kupowałby przez dłuższy czas coś co absolutnie nie spełnia jego oczekiwań konsumentskich? O poleceniach nie wspomonając! ... Absolutnie nie!!! Jaki z tego wniosek? Żeby firma MLM zaistniała i utrzymała się na rynku powinna przede wszystkim mieć naprawdę dobre towary lub usługi. Na dodatek w odpowiedniej do jakości, bądź nawet niższej, cenie. Musi być absolutnie rzetelna w sprawach naliczanie i wypłat wynagrodzenia partnerom. Powinna mieć dobry system logistyki, by na czas i bez uszkodzeń dostarczać zamówiony towar. BEZ TEGO WSZYSTKIEGO TAKA FIRMA PO PROSTU PADNIE GÓRA PO KILKU MIESIĄCACH!!!! Czy każda tak zwana "normalna" firma może pochwalić się tak ostrym utrzymaniem tych wymagań wobec samej siebie??? Niestety praktyka mówi coś zupełnie innego. W "normalnych" firmach często pozwalają sobie wciskać bylejaki towar, źle obslugiwać klientów, nie rozliczać się z kontrahentami, nie płacić na czas i rzetelnie pracownikom itd, itd, itd... Wobec tego wybór jest bardzo prosty - MLM jest o wiele lepszy. Zwłaszcza kiedy i tak pracy niema, a na biznes Cię pop rostu nie stać!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pozwokę sobie małą dygresję... "czy walka o niepodleglosc polega na mordowaniu cywilów, kobiet i dzieci?" Ciekaw jestem - czemu w Polsce nikt nie oburza się kiedy arabscy terroryści wysadzają żydowskie dyskoteki z 13-15 letnimi dziciakami albo autobusy czy centra handlowe, gdzie też wojskowych i polityków raczej nie wiele? Wszyscy stają po stronie biednych arabóe, którym przeklęci żydzi zabrali normalne życie! Mam bardzo dużo przyjaciół wśród żydów mieszkających w Izraelu. Oni zadają tylko jedno pytanie - czemu arabowie, mając ziemi kilkadziesiąt razy więcej niż terytorium Izraela tak uparcie walczą o ten skrawek ziemi? Czemu nie mogą żyć tam gdzie żyją? Odpowiedź jest bardzo prosta! Żydzi napracowali się i stworzyli niemal rajskie warunki życia. A arabowie są leniami śmierdzącycmi i teraz ze wszystkich sił pchają się tam, gdzie mogą komfortowo żyć. Trochę podobnie jest w polskim społeczeństwie (w tym na tym forum!) Ci kto potrafili stworzyć sobie godne warunki życia są atakowani i obrzucani błotem przez tych, kto leni się i nie mają tego co im się chce mieć. To bardzo przykre jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To i tak nic nie da. Jak ktos jest sceptycznie nastawiony do MLM to nic go nie przekona, zadna matematyka." A mi i nie chodzi o przekonywanie zwapniałych sceptyków!!!! To wszystko piszę dla tych, kto po prostu jest niedoinformowany i chętnie podejmie się współpracy w MLM, jak tylko uzyska rzetelną i fachową informację o tym biznesie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
No akurat jeśli chodzi o Arabów to z tego co widzę to raczej Polacy i Europejczycy nie pochwalają ich działań. USA wspiera Izrael, udzielają im pomocy wojskowej. Z kolei Izrael też ma na swoim koncie zbrodnie na Palestyńczykach, albo w Libanie 30 lat temu. Akurat ten konflikt żydowsko- arabski jest ciężki do rozkminiania dla Europejczyka, bez zagłębiania się w przyczyny, okoliczności, specyfike tamtego regionu. Każda ze stron ma swoje racje. Porównywanie do UPA i ich zbrodni jest nietrafne, bo jednak temat UPA dotyczy nas bezpośrednio a konflikt arabsko-żydowski jednak nas nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, drążenie tematów UPA czy innych tego typu jest bes sensu. Niema już ani tych ludzi ani władz które nie potrafiły coś z nimi poradzić. Zmieniło się chyba 3 pokolenia. A to że są ludzie, którzy traktują bojownikó UPA jako bohaterów, to wytykanie każdemu napotkanemu Ukraińcowi w tym nie pomoże. Jeśli nawet w Germany są neonaziści, to czemu się dziwić? W Polsce chyba też nie brakuje nacjonalistycznie nastawionych gnojków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrzegacz:::
Uwaga, przygłup grasuje tutaj ! Uwaga na "uO, Jezzzuuuuu , MLM(konkret) i skyneti SAPIENTI SAT To Viktor Folo meyev, naczelny obrońca MLM Przygłup i oszust. Wpiszcie nazwisko w Google. Naciągacz Intway. Nigdy nie posiadał zarejestrowanej działalności w Polsce. Żyje z wyłudzeń i oszustw. Nigdy niczego nie osiągnął, no może po za natrętnym pilnowaniem tego forum i natrętnym spamowaniem mającym na celu znaleźć głupszego od niego. Nigdy nie ukończył żadnej uczelni a posługuje się tytułem "inżynier". Jest na tyle głupi i bezczelny, że udaje lekarza we Wrocławiu. Wszystko w Google !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsssssssssiaaaaaaa
ja za to zalozylam sklep internetowy z koszulkami dla kobiet :) czesto zagladam jakie masz nowe obrazy, twoj styl jest naprawde wyjatkowy:) trzeba sobie radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczzaint...
SapientiSat -- z uwaga sledze twoje wpisy i bylabym zainteresowana taka praca. czy moglbys napisac cos wiecej na temat twojej pracy lub podac jakies inne mozliwosci zarobkowania ta metoda. narazie chcialabym sie podowiadywac, poczytac na ten temat. czy moglbys ewentualnie podac swojego maila? z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczzaint...@ Tak, oczywiście mogę podać wszystkie potrzebne informacje. Zapraszam do kontaktu na maila: studiorem@gmail.com :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×