Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

tak jest dobrze. przetestuje się w piątek :) Ale i tak nie liczę na sukces....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa bierz to co ci kazał lekarz pamiętaj że można też przedobrzyć a skoro wyniki masz wzorowe :) korneli zrób jeszcze jedne test - bedziesz miałą pewnosć. dumna mama- super! synek współpracuje to najważniejsze będzie Ci łatwiej jak maluszek będzie na świecie :) jak tam Wasza radosć? w domu pewnie święto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korneli1988 własnie wyczytałam w necie że zwrot szyjka zachowana jest skrótem medycznym i oznacza, że aparat szyjkowy zamykający jajo płodowe w macicy jest w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
ja uciekam obiadek zrobic.. najwyzej pojde i kupie jeszcze jeden test.. douslyszenia :) jakbyktoras cos znalazla niech da znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
czyli na ciąże? bo tak to zrozumiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
wlasnie nie ma nic na temat tego ze nalezalo by przed ciaza odczekac uzywajac ten zel, tzn odstawic i odczekac. pisze ze nie nalezy uzywac w czasie ciazy i karmienia piersi. xxx masz racje mamy w tym samym czasie dni plodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to jest z tymi nogami do góry? gdzieś wyczytałam, że to błąd - podnoszenie nóg bo sperma spływa gdzieś obok zamiast do macicy ale nie mam pojęcia a co z mierzeniem temp w trakcie okresu? ( bo chcę mierzyć w pochwie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem lepiej poptrzymać noigi w górze niż iść się umyć, a co do temp to ja bym kupiła drugi termometr chociaż jeżeli nie zmaierzasz go używac do niczego innego to bez problemu używaj jednego wystarczy umyć przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 dumnna mama....6...................23.02.2013............24.03.2013 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............2................11.03.2013........... .6-7.04.2013 kuntekate........3,5 r..............----------.............29-03-2013 olaalee.............2...............24.03.2013............25.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........6tc...........ostatnia @ 05.02.....termin porodu - nieznany jeszcze grace88.........11tc.................15.01.2013........22 .10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiałam właśnie czy mierzycie w pochwie podczas okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie. Zreszta ja w ogole nie mierze. zmierzylam ze 2 razy ale pod pacha i mialam 35,3 wiec hcyba mam termometr zepsuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze się wstrzymywałam z mierzenie w trakcie miesiączki? ale nie wiem może warto mierzyć :) Jeśli chodzi o pozycje z nogami do góry to rozmawiałam na ten temat z moja lekarka i ona powiedziała ze jeśli ktos ma niedrożne jajowody i/lub polipy(zrosty) to takie utrzymywanie pozycji nie pomoże. A jeśli kobieta jest zdrowa to kanaliki w śluzie powinny same tak ułatwić transport ze nie trzeba wydziwiać z nogami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mierze i narazie chyba nie będe mierzyć najlepszy bylby termometr z dwoma miejscami po przecinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dobrze wiedziec bo nie ukrywam, ze mialam zamiar trzymac nogi do gory :p i nie wiem czy sie i tak nie skusze:p zawsze to grawitacja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie podnosiłam nóg, ale zazwyczaj kochamy się wieczorem więc nie wstaję i staram się zaciskać, żeby jak najmniej wypłyneło ale i tak wypływa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny idę się przespać bo coś zmęczona jestem dzisiejszym dniem. Ciesze się ze tu trafiłam :) dzięki za wsparcie i do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 dumnna mama....6...................23.02.2013............24.03.2013 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........6tc...........ostatnia @ 05.02.....termin porodu - nieznany jeszcze grace88.........10tc.................15.01.2013........23 .10.2013 tyneczkaa1@... 2..... 10.02.2013 .....Termin porodu (wstępnie)17.11.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korneli - zgadzam się z dziewczynami, wiarygodny jest test poranny na kazdym teście masz to napisane. Z rana poziom hcg jest najwyższy, dlatego we wczesnej ciąży tylko z rana wyjdą Ci kreseczki, po południu już mogą się nie pojawić. Myślę, że się udało:) Witam też nowe staraczki, jakie to przykre, że ludzie, którzy chcą dzidzi muszą tak długo się starać, podziwiam wytrwałość, bo ja po pół roku prawie w depresję wpadłam. Trzymam kciuki za Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek87
hej mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek87
my staramy się już 2 lata. Z mężem jest ok, ze mną na pierwszy rzut oka też. Mam regularne miesiączki, owulacje są zawsze. mam podwyższoną prolaktynę ale ona nie zaburzała mi owulki, jednak i tak biorę bromergon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek87
od niedzieli czekam na okres i chyba jutro rano zrobię test. aż boję się myśleć bo już tyle razy się rozczarowałam. pozytywnie nastawia mnie myśl że nie mam objawów jak na @ bo normalnie to 3 dni przed tak mnie bolał brzuch że nawet nie było wątpliwości że i tak przyjdzie. Także dziewczyny trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek87 - witamy:-) być może ci się udało bo ja mialam zupełnie to samo tydzień przed okresem zmieniałam sie totalnie :-) pod względem wyglądu zachowania i w ogole wszystkiego ... i po paru dniach okazało się że wyszły 2 kreski :-D tak więc trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xagama
Witam dzień przed owulacja mialam stosunek bez zabezpieczenia to było w piątek wieczorem a w sobotę miałam mieć owulacje staram się o dziecko mam 20 lat dzisiaj robilam test i nie wychodzi poszłam tez po betaHgc i tez nic nie wyszło tzn był negatywny od ostatniego stosunku bez zabezpieczenia minęło 4 dni czy myślicie ze to za krótko aby cokolwiek wyszło . Jedynie co upodobnione jest do zapłodnienia w moim przypadku to podwyższona temperatura ciała 37,7 stopni i ból brzucha dół ale już sama nie wiem czy to nie pod wpływem psychiki . Co o tym myślicie czy w tym miesiącu przekreśla to moja szanse na ciążę ? Prosze o sensowne wypowiedzi . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyneczka super ze sie dopisalas do tabelki ale pominelas pare osob, tzn aktualna chyba tabelka jest na tej str a Ty chyba wkleilas jakas "stara" :):) Maniek witamy Cie:) dopisz sie do nas do tabeli:D i bedziemy czekac na II :) oby sie udalo. Jak okres nie przyszedl to dobry znak narazie:) Xagama 37,7 to juz goraczka, przeziebiona jestes na moje oko:) To Wasz pierwszy cykl staran?? za 1 razem to moze nie wyjsc. Choc trzymam kciuki zeby to byla dzidzia:) A czy 4 dni to zabalo na bete czy nie to musi sie wypowiedziec ktos inny bo ja nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maniek, 2 lata to długo, 3mam w takim razie kciuki! xagama - -czy ja dobrze zrozumiałam??? zrobiłaś test 4 dni po owulacji??? nie chcę być niemiła, ale to trochę absurd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xagama
Dzięki za odpowiedz Ada właśnie nic nie wskazuje na przeziębienie . Ja tez nie wiem czy na Bete nie za wcześnie poprostu zależy mi i się nie cierpliwie nie 2 sie staram raz się staram i chyba jak każda kobieta starająca się o dziecko chciała by już zajść bo niemile sa te rozczarowania kiedy ostatecznie dostaje się okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×