Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość korneli1988
a ja wciąż czekam :D ahh te oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
jak tam kochane co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
ja ogolnie mam posprzatane.. ogolnie jak dla mnie tych swiat mogloby nie byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a dlaczego nie zrobisz testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
przed chwila ogladalam rzeczy dzieciece w h&m ahhh :) te ciuszki sa takie slodkie. chetnie bym kupowala i juz magazynowala ;) ale kto to wie fo przyniesie los i czy wogole przyniesue cokolwiek. kurcze dziewczyny jak zaczerniacie nicki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa:) Ja dokładnie nie pamiętam ale trzeba sie zalogować aby mieć czarni nick. Ja to bym nawet chciała aby było po świętach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ok, korzystam z iphona gdzie piecset opcji jest poukrywanych... wejde wieczorem na laptopie i moze uda mi sie zaczernic nick, oraz wpisze sie w koncu do tabeli staran. mierzycie temperature w pochwie co by wyczaic skok temperatury? ja zamierzam zmienic termometr/bo moj jest tragiczny. zaraz jakis sobie kupie, ale moze polecicie fajny acz niekoniecznie bajecznie drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero pare dni mierze więc to nie daje żadnych informacji ale w przyszłym miesiącu jeżeli moja intuicja mnie zawiedzie to będe mierzyć codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój organizm dzisiaj chyba oszalał ;) mam dziwnie duż ilość śluzu, ale tego niepłodnego, a do tego jakiś dziwny ból w okolicy kości krzyżowej czułam i chyba coś w podbrzuszu (ale tego nie jestem pewna, czy bardziej nie jest tak że chciałam to coś w podbrzuszu czuć) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ja kupilam dzis termometr w rosskanie za 10zl z dokladnoscia do dwoch miejsc po przecinku. mierze od jutra, bo juz mi sie konczy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
ja jeszcze z testem poczekam, jak narazie po @ ani sladu, rano temp 37,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u nas dziś spadł śnieg :/ do pracy jechałam 2 razy dłużej... brrr poza tym odczuwam chroniczne zmęczenie.... ja z natury jestem śpioch i leń, ale tym razem to już serio.... pierwsza myśl rano to popołudniowa drzemka :D olewam świąteczne porządki, przygotowania.... wiem ze mogę być potencjalnie w ciąży dlatego absolutnie żadnego alkoholu, ciężko mi będzie się wywinąć od lampki wina w świeta.... myślicie że absolutnie nawet jednej nie mogę? (tylko mnie nie zlinczujcie :p nie wiem czy jestem w ciąży.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
jedna ci nie zaszkodzi.. :) ja narazie tez nic nie pije.. ale masakra.. zjadlam odziwo sniadanie i juz mam dosc.. odbija mi sie jak nie wiem. @ jak nie bylo tak nie ma i sie nie zapowiada ze bedzie.. chyba kupie ten test dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korneli ja już wczoraj chciałam kupić! a testowanie które będzie wiarygodne dopiero za tydzień najwcześniej! mogę zrobić.... chciałabym już wiedzieć.... odbija ci sie? mi też :p wczoraj jadłam lazanię którą uwielbiam i normalnie wyjadam jeszcze mezowi z talerza, ale tym razem zostawiłam.... podziubałam.... za to amm wielką ochotę na cytrusy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego wina - jestem smakoszem :) teraz przez cały Wielki Post nie piłam ani nie wąchałam nawet (uległabym pokusie :)) jeżeli będę miła ochotę to się skuszę :D dopóki nie mam pewności że jest fasolka :) oczywiście jedna lampeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja także przepadam za winkiem. Ale od 3 miesięcy piję tylko jak mam okres... Po owulacji nawet o nim nie myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
ja jeszcze nie mam jakis tam smakow.. cierpliwie czekam... drugi dzien a po @ nic nie widac ani slychac. ale do niedzieli sie wstrzymam z testem :) wszystko na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
wydaje mi sie korneli, ze test by wyszedl juz pozytywnie gdybys byla w ciazy. zazwyczaj w dniu spodziewanej miesiaczki juz wychodzi ciaza na tescie a czasem nawet wczesniej, ale jak tylko masz tyle sily i poczekasz do niedzieli to bedziesz miec pewnosc. apropo testow, moja znajoma sie stara od dawna i odkryla apteke gdzie testy sa tanie jak barszcz:), okolo 4zl ;) zawsze kupiwalam jak wczesniej chcialam wykluczyc ciaze takie po 10zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korneli podziwiam Twoją cierpliwość, ja chyba nie wytrzymałabym aż tak długo z testowaniem, sama muszę czekać do 6.04 i już nie mogę wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuntykate jak twój test dzisiejszy???? Zrobiłaś???? Co wyszło???? Czekamy z niecierpliwością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
jakos wytrzymie :) spokoj trzeba cwiczyc hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko jest wytrzymać z testowaniem :/ siedze i doszukuje się objajwów (tak wiem że to niemożliwe zeby jakieś były) ale jestem taka nakręcona.... maż mnie an ziemie sprowadza tylko że mam przestac się spinać :p gdzie ta tania apteka!!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedługo jadę na kontroę do gin i poprostu nie mogę usiedziec spokojnie w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Nezumi ja juz tez sie pytalam co z tym piciem po owulacji, ja za 1 razem nic nie pilam ale za 2 juz bardziej wyluzowalam, nie chce sie spinac ze tego nie moge sie napic, tego tez itd itd. Jak sie dowiem ze jestem w ciazy to juz zero alkoholu ale poki nie widze II kreseczek to troche sie napije. Nie jakos duzo, ale piwo 1 czy 2 wypije:) a i wino tez:) Korneli ja tez bym juz nie wytrzymala i bym juz zrobila, podziwiam Cie:) Dziewczyny, ktore beda niedlugo testowac zycze II kreseczek na swieta!!! Ja te rozmowy w toku widzialam zapowiedzi i przelaczylam, nie lubie ogladac takich strasznych rzeczy to nie na moje nerwy, nie chce plakac:( Placze tez za zwierzetami. Jak zmarl mi chomik to az wzielam wolne w pracy na tydzien!!! moze sie smieszne wydawac i ze przesadzam ale tak kocham zwierzeta ze strasznie je przezywam. Zachorowal na raka, zaplacilismy za jego leczenie 500zl a i tak nie przezyl na koncu bo jak byl wybudzany z narkozy to dusznosci dostal i bylo trzeba mu ulzyc w cierpieniu:(:( A do dziewczyn ktore cwicza, chcialam tylko powiedziec ze cwiczenia utrudniaja w zajsciu w ciaze i to czytalam na portali ginekologicznym jakims. Ja robie 6 weidera ale chyba musze przestac a ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nezumi jestes moze z rzeszowa??:) bo tam sniegu napadalo i tak sobie skojarzylam:) my dzis jedziemy do domu meza na swieta:) juz sie doczekac nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Ja dopiero wstalam ;) co do testu to moj M przekonał mnie abym poczekala do niedzieli. Wiem że on tez ma już dość niepowodzeń wiec sie zgodzilam. Dziewczyny jak jestem w ciąży to powinnam mieć wyższą tem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w warszawie snieg caly czas jest, nietopnieje. Wiec tak sobie mysle zimno jest jak cholera, snieg lezy, swieta ida trzeba choinke ubrac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Adaa 6 W. jest ekstremalna i faktycznie powinnaś zmienić ćwiczenia na mniej intensywne :) zatem winka się napiję :) - bez spiny :D co do chomika - rozumiem, też płaczę jak widzę rozjechanego jeżyka.... :( nawet w zeszłym roku wybudowaliśmy z meżem domek dla jeża w którym mogłby przenocować i zjeść smaczną karmę dla kota :) ale żaden nie przyszedł.... nie nie jestem z rzeszowa :) szykują się fajne święta dla ciebie :) ja dzis jak nie zasnę to zrobię jakieś dekoracje, jutro muszę ugotować żurek :) niedizela u moich poniedizałek u teściów :) i po swiętach :) ach no i jeszcze chce sobę coś fajnego kupić, jakiś ciuszek :) miała być sukienka ale jak widzę ten śnieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×