Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

kwietniwa staraczka nie myśl o tym i nie zastanawiaj się nawet nad takimi rzeczami. To jest bardzo trudny temat i bardzo bolesny, sama to przerobiłam. Najgorsze jest to, że najczęściej nic nie można zrobić żeby tak się nie stało. Ale koniec tego paskudnego tematu! Lepiej brać się do działania, bo przecież II kreski same się nie zrobią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa staraczka ja w tym roku stracilam juz jedno dziecko i najgorsze jest to, że jeszcze nawet nie jestem w kolejnej ciąży a tak naprawde to już się boje tego że znowu je strace... :( myśle, że dziewczyny które tez poroniły to szczególnie wiedza o czym mówie.. halo! - Króliczku co tam u Ciebie ? jakieś sygnały prorocze ciało Ci wysyła ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelka wiem doskonale co czujesz, ale każda kobieta po takiej stracie musi myśleć pozytywnie, trzeba wierzyć że tym razem będzie już wszystko dobrze, bo przecież nie może być ciągle pod górkę! Wiem, że to nie jest łatwe, bo sama dopiero niedawno przestałam liczyć w którym tc bym teraz była, a od paru dni krąży mi po głowie myśl że już za chwile nasze maleństwo przyszłoby na świat. Ale wierze, że teraz będzie dobrze, że się uda i nie dopuszczam innej myśli do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dziewczyny pewnie ze sie Wam uda! ja poprpstu mam sklonnosci do dobierania sobie roznych rzeczy i wogole dlatego tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach :) Najedzona i wypoczęta :D Szczególnie witam nowe staraczki :)Wyobraźcie sobie ze ja która nigdy wina nie odmawia a wrecz wino pije zamiast herbaty do kolacji :p wczoraj odmówiła! i to już nalanego i posmakowanego kieliszka! szok. normalnie mnie odrzuciło.... serio jestem smakoszem wino wyczuwam na kilometr a bukiet i kompozycję wina na 100 m :) a wczoraj nic z tego :D może to jakiś znak.... (oby). tak poza tym incydentem to święta minęły przyjemnie, poza kilkoma starciami z rodzinką męża było miło :) zrobiłam sie jakaś pyskata ( to też nowość) i stąd te starcia :) kiedyś wsyzstko znosiłam w milczeniu a wczoraj nie wytrzymałam :p chyba nie wytrzymam i zatestuję w ten weekend....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
witaj :) powiem wam że u mnie już się zaczęły poranne mdłości, dla mnie męczarnia, zawsze mnie męczyło i dłuuugo ale warto pocierpieć a potem wziąść w objęcia słodkie moje małe bobo, moje dwie córki mówią że bedą miały Kajtusia choć to nie ma nic wspólnego z imieniem hiphh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och kochaniutkie:( Wszelkie dobre nadzieje mnie opuściły :( Jeszcze 2 dni do okresu ale już czuję jak się zbliża cholera jedna. Naprawdę jest mi coraz ciężej.Czyli w tym roku dzidziusia nie będzie:( Męża w przyszły tydzień zabieram na badanie nasienia. Czas najwyższy. Oby wszystko wyszło dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik - bez stresu, dopóki morze czerwone nie wyleje to się nie martw. badanie nigdy nie zaszkodzi :) może tylko trochę stresu przysporzy ale wierzę że wszystko będzie OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
u mnie? SYN: Gabriel podoba nam sie jeszcze Rafael córka : Kornelia i Klara ale raczej te pierwsze imiona no chyba ze beda blizniaki to wtedy sie cos pomysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to masz szanse na bliźniaki :) mój dziadek tez jest z bliźniaków ale w pokoleniu moich rodziców nie było żadnych więc ja się nie nastawiam :) Moje typy to: ONA: Alicja, Helena ON: Piotr, Erwin Mąż mój mnie zasmuca bo sobie wymyślił imię dla chłopca: Ewald. I choć po kilkunastu miesiącach mam wrażenie ze się do tego przyzwyczaiłam to i tak mam dreszcze na dzwiek tego imienia... przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:-) ja właśnie wstałam kompletnie bezsilna :-/ cały czas bym tylko spała:-/ i ten ból piersi .... już mi chyba ze 2 rozniary sie powiększyły :-D dziś się mam zamiar umówić do lekarza i w końcu się wszystkiego dowiedzieć o moim bobo :-) a co do imion mi się podoba Ksawery bo mamy już synka Krystiana albo Wiktor a dla dziewczynki Maja i Lena mi się jeszcze podoba Hania ale mojemu M już nie :-D mamy czas do wyboru imion póki co mówi do niego ''fasol'' :-D w sensie do brzucha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
szczerze to mi sie nie podoba ale to sprawa indywidualna. helena ja mam na drugie hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się nie podboa :/ mąż jest uparty jak osioł nie wiem skąd mu sie to wzięło :) dumna mama mam brata Krystiana (16 lat) i Ksawerego (2 lata) :) fajne chłopaki :) Hanna też bardzo ładne imię - u mnie typ nr 3 dla dziewczynki :) wiadmo że do wyboru jeszcze dłuuuuga droga :) ale jestem przekonana że każda z nas już ma imiona w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam 25 dc, myślicie że mogę zrobić już test? jest szansa że będzie wiarygodny? wiem ze najlepiej czekać do pierwszego dnia spodziewanej @ ale nie wytrzymam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
czekaj czekaj :) ja do niedzieli wytrwalam hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się. chociaż najchętniej to zrobiłabym test jeszcze dziś. całe święta wytrzymałam, choć było ciężko :p akurat jest tak ze od jutra mąż jest w domu więc milibyśmy czas na wspólną radosć :) no chyba ze poczekam do soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dzien doberek! :) wyobrazcie dobie ze mierze dzis temperature, o tej samej porze- i wyszla nizsza 36,29 a zazwyczaj miewalam 36,4no i sobie mysle a sproboje jeszcze raz i zmierzylam drugi raz i wyszla 36,39 i zglupialam teraz bo nie wiem ktora zanotowac jako wlasciwa, co radzicie? temp byla mierzona raz po raz. co do imion to mi sie wiekszosc nie podoba ale to wszystko zalezy od tego w jakich regionach mieszkamy, jakich lidzi znamy itp :) my siw raczej nedziemy w przyszlosci decydowac na proste:) patrzcie na to czy imie pasuje do nazwiska czy nie brzmi smiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa - nie podoba Ci się większość tu wymienionych czy w ogóle? :) a masz jakiś typ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no nie podobają mi się głównie męskie typu np Erwid, Rafael. Ja poprostu nie lubie przesadzonych i osobiście będe szukać tradycyjnych bardziej imion np dla chłopczyka Jaś, Staś, można je odmieniać np dorosły się przedstawi stanisław, jan, do dziecka zawołamy Janek, Jaś, Staś. ale pewnie Wam sie zaś te imiona nie podobają ;) oprócz tego podoba mi się męskie Bartosz, Kacper. co myślicie z tą moja temperaturą ? ktora brać pod uwage ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ale nie chce nikogo obrazic co do tych imion podanych, bo to każdemu co innego sie podoba i to sie nie ma co sugerowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no jasne :) przeceiż nikt się nie obraża a fajnie poznać opinię innych :) Erwin to u nas na Śląsku bardzo popularne i całkiem normalne imię :) Rafael faktycznie nie jest często spotykane - mój tata jest Rafał :) ja bym brała pierwszą temperaturę pod uwagę - poza tym różnica nie jest bardzo duża więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziś zrobilam drugi test i pojawił się napis "brak ciąży" :( a @ dalej brak. Najgorsze jest to że czuję się trochę jakbym była w ciąży. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
a ile ci sie spoznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
zrob jeszcze jeden test za dwa trzy dni :) naprawde Erwin u Was jest popularne ? ja mieszkam w małopolsce i nigdy sie nie spotkałam dlatego troche się zaskoczyłam :D ok wpiszę pierwszą temp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
ja tez z malopolski okolice Wadowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już mamy wybrane i to wspólnie:) Chłopiec będzie Jankiem a dziewczynka Marcelinką. Tylko czy w ogóle będzie kiedyś okazja... Ja się czułam przez całe święta jak w ciąży piersi obrzmiałe, kuło w jajniku, na alkohol patrzeć nie mogłam, miejsca intymna zasinione ale jak zmierzyłam dziś temperature to jak bym w twarz dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas była ok 36,9 a dziś 36,7 czyli spadła typowo przed okresem... Ja jednak nie chce mierzyć tej temperatury bo to zabiera całą nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ja z okolic krakowa :) mi sie wydaje ze temperatura to taka chwiejba jest, doslownie czlowiek cos zrobi i juz wyzsza nizsza itp, moze jest jeszcze szansa, ja bym miala nadzieje dopuki bym okresu nie dostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×