Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

kuntekate jak ja robiłam test to też tak miałam że ta druga kreska była bardzo słabo widoczna, następnego dnia zrobiłam sobie test z krwi i wynik był pozytywny :) poczekaj do wtorku i mam nadzieję, że juz wtedy zobaczysz wyraźną drugą kreskę, za co mocno 3mam kciuki :) ja dzisiaj zanim poszłam z koszyczkiem byłam u mojej gin i castagnus pięknie działa, endometrium przyrasta prawidłowo, kolejna kontrola w czwartek, mam nadzieję że nadal będą powody do radości :) A tak przy okazji to życzę Wam kobietki zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt i oczywiśćie tych wymarzonych II na testach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik-skacze ja będę testować w przyszłą sobotę lub niedzielę, mam nadzieję że do tego czasu nie pojawi się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no tak, ale termometr musi dotykac scianki pochwy? zrobie sobie wykres w tym miesiacu :) pamietam jak na kursie przedmalzenskim nam kazali robic te wykresy to oszukiwalam i z internetu sciaglam bo mi sie wtedy nue chcialo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a to Wy i tak juz nie dlugo, ja dopero bd miec owulacje za pare dni a do testowania to ohohohoho i jeszcze troche czasu ;) ale kto wie, moze ta aura swiateczna sprawi iz sie na tescie druga kreska zjawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia kiedy mogłam mieć owulacje. To sie u mnie wszystko zmieniło po zabiegu. Dziewczyny jestem cała poddenerwowana. Nie wiem co mam myśleć. Szkoda ze musze czekać do wtorku a nawet środy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes32 gratuluje :) Kuntekate ja tez tak mialam przy pierwszym tescie ze jedna kreska wyszla bardzo blada i za 2 godz zrobilam kolejny test innej firmy i juz byla mocno ciemna :) moze to zalezy od tej czulosci testu.. Birget to w przyszly weekend testujemy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka88 no to ja już zaczynam 3mać za nas obie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuntekate pisze na opakowaniu, im czulszy test tym szybciej mozna go zrobic - przynajmniej teoretycznie tak jest ;) podobno najczulszy to ten co mozna zrobic po 6 dniach i wtedy na opakowaniu pisze 25 mIU/ml. Chociaz cos kiedys wyczytalam o jeszcze czulszych ale ile w tym prawy to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test ciążowy płytkowy Ultra Czuły ACON 10mlU/ml - jest :D tylko ze w instrukcji pisze zeby wykonac go w dniu spodziewanej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
nie raz slyszalam o tych bardzo bladych kreskach na tescie. pokaz zdjecie testu jesli chcesz, pewnie ktos juz taka widzial u siebie na tescie i wie cos na ten temat, jesli masz ochote oczywiscie i o ile nie wywalilas, albo poprostu zrob kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
hej kochane. wiec tak: dzisiaj 27 dzien przez @ rano zrobilam test i ........................ II dwie kreski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownie ;o) Gratuluję kochana!!!! Czyż te święta nie są piękne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
a ktos jeszcze sobie taki prezencik zrobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korneli wspaniale!!! A jak twoje objawy???? Śluz, piersi, temperatura, ból podbrzusza, jajników???? Opisz się szczęściaro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane:-) sporo mnie nie było ale przygotowania do świąt więc same rozumiecie :-) mnie jajniki przestaja boleć za to cyyyyycki o losie - bolą i są duuuuże :-/ a tak ogólnie wszystko ok . po świętach pójdę do gina to sie wszystkiego dowiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. mam pytanie. ROBILAM 4 testy ciazowe. Na pierwszych dwoch byla tylko jedna kreska. Po doch dniach zrobilam kolejne dwa testy, na niej byly dwie kreski, ale jedna byla mniej wyrazna. Czy to ozaacza ze jestem w ciazy? Okres spoznia mi sie juz 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
jak sa dwie kreski to nie ma innej opcji :) gratulacje :D trosze mnie jajniki podolewały, brzuch nic a nic, piersi hmm nie wiem maz masowal :D oczywiscie ja zaraz wczas zaczynam wymiotowac, temp powyzej 37 rano... w sumie chyba tyle, sluz nie wiem bo nie obserwowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina1
Cześć dziewczyny. ostatni okres miałam 28 lutego, kochałam się z moich chłopakiem 8 marca, był to stosunek przerywany dzień później tak samo. Okres powinnam dostać 2 czy 3 dni temu i go nie ma.. ogólnie czuję się jakbym go miała, boli mnie podbrzusze piersi przy dotyku. dodam że jakiś tydzień po stosunku miałam 2 dni straszne kłucia lewego jajnika i byłam chora dwa dni jakaś grypa chyba.. myślicie że jest w ogóle szansa na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zadnych obajw ciazy, nie kreci mi sie w glowie, nie mdli mnie , ani nic z tych rzeczy. Jedynie co to bola mnie piersi, ale zawsze przed okresem tez mnie bolaly. Nie wiem.. poczekam jeszcze kilka dni i jezeli nie bede miala okres powtorze test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina1
Hmmm no to w sumie tak jak ja. czuję jakbym miała dostać okres za chwilę ale tak jest od paru dni już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PoCoMiNick i Paulina1 ja kiedy zaszłam w pierszą ciążę miałąm dokłądnie takie same objawy jak Wy, czułam tylko tak jakbym zaraz miałą dostać @, ale jej nie było, druga kreska na teście była bardzo słaba :) ale badanie krwi potwierdziło ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina1
hyymm.. to może zrobię ten test, tak dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobilam 4 testy:) Na dwoch pierwszych wyszla jedna kreska, na dwoch innych innej firmy wyszly dwie, ale jedna kreska bledsza :) nie wiem, oczywiscie cieszylabym sie gdybym byla w ciazy. A ze jestem za granica to tutaj w poczatkowym etapie nie uznaja ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina1
no to gratuluję:) ja też zrobiłabym dzisiaj, ale czy ja znajdę jakąś aptekę otwartą? wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina1 He he mi też wyszło że zaszłam w ciąże podczas tygodniowego leżenia plackiem z powodu grypy i zatok ... Tak się mną mąż czule opiekował i łagodził bóle głowy hi hi hi hi Gdy okazało się że jestem w ciąży to się przestraszyłam bo brałam cały tydzień leki na gorączkę i zatoki...ale wszystko jest dobrze..... Tak więc nic się nie martw.. aha okres spóźniał mi się 3 dni, ale cały czas czułam bóle podbrzusza jak przed miesiączką.. i w sumie te bóle czułam do 11 tyg....Tak więc wszystko przed Tobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PoCoMiNick z tymi testami to może być tak, że te które wyszły negatywnie mają inna czułość od tych, które wyszły pozytywnie. Odzczekaj może dwa dni i powtórz test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×