Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość kwietniowa staraczka
dzieki:p oby bylo wszystko dobrze :) mysle ze tak, skoro okres sie jeszcze nie pojawil :) do lekarza jeszcze chyba za wczesnie no nie? jedna kolezanka mi mowi zeby isc od razu, a druga ze lepiej poczekac, zeby lekarz nie straszyl ze nic nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska ja mysle ze tak, bo czemu nie:D oby sie dziewczyny udawalo:) trzymam kciuki:) Ta lekarka nie dala mi szans ale ja mam nadzieje ze ten sprzet nie wykryl tego serduszka a ono jest:) On byl inny niz poprzedni. A czytalam ze dziewczyny mialy tak ze nie bylo widac i byly juz w szpitalu a tam zrobili usg i serduszko bylo:) Nie wiem czemu tak odrazu mnie przekreslila, powinna dac jeszcze pare dni i powtorzyc. A zdjecia ktore dostalam, 2 sztuki, sa czarne cale. A ostatnio dostalam zdjec 9 i byly widoczne co tam jest a tu czarne tlo. i skoro ten sprzet sie nagle zaswiecil a przeciez nie powinien skoro zarodek nie zyje, to tez znaczy ze troche zepsuty. Bo nie powinien sie zaswiecic. kurde boje sie, bo daje 95% ze niezyje niestety ale te 5 % we mnie zyje. Powiem jutro ze chcialabym zrobic badanie ktg, polecil to lekarz- szwagier naszego przyjaciela. I polecil tez zwykle usg z uwzglednieniem na plod. Ciezkie dni przede mna ale starm sie trzymac, zyc dalej. Tyle bliskich osob mi umarlo do ktorych bylam przyzwyczajona juz dlugo i ktorych kochama cale zycie (tato i babcia) ze jestem w stanie juz chyba przezyc wszystko nie zalamujac sie. Nowe ciezkie doswiadczenie to jest ale jestem o jedno doswiadczenie silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska ja mysle ze tak, bo czemu nie:D oby sie dziewczyny udawalo:) trzymam kciuki:) Ta lekarka nie dala mi szans ale ja mam nadzieje ze ten sprzet nie wykryl tego serduszka a ono jest:) On byl inny niz poprzedni. A czytalam ze dziewczyny mialy tak ze nie bylo widac i byly juz w szpitalu a tam zrobili usg i serduszko bylo:) Nie wiem czemu tak odrazu mnie przekreslila, powinna dac jeszcze pare dni i powtorzyc. A zdjecia ktore dostalam, 2 sztuki, sa czarne cale. A ostatnio dostalam zdjec 9 i byly widoczne co tam jest a tu czarne tlo. i skoro ten sprzet sie nagle zaswiecil a przeciez nie powinien skoro zarodek nie zyje, to tez znaczy ze troche zepsuty. Bo nie powinien sie zaswiecic. kurde boje sie, bo daje 95% ze niezyje niestety ale te 5 % we mnie zyje. Powiem jutro ze chcialabym zrobic badanie ktg, polecil to lekarz- szwagier naszego przyjaciela. I polecil tez zwykle usg z uwzglednieniem na plod. Ciezkie dni przede mna ale starm sie trzymac, zyc dalej. Tyle bliskich osob mi umarlo do ktorych bylam przyzwyczajona juz dlugo i ktorych kochama cale zycie (tato i babcia) ze jestem w stanie juz chyba przezyc wszystko nie zalamujac sie. Nowe ciezkie doswiadczenie to jest ale jestem o jedno doswiadczenie silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska ja mysle ze tak, bo czemu nie:D oby sie dziewczyny udawalo:) trzymam kciuki:) Ta lekarka nie dala mi szans ale ja mam nadzieje ze ten sprzet nie wykryl tego serduszka a ono jest:) On byl inny niz poprzedni. A czytalam ze dziewczyny mialy tak ze nie bylo widac i byly juz w szpitalu a tam zrobili usg i serduszko bylo:) Nie wiem czemu tak odrazu mnie przekreslila, powinna dac jeszcze pare dni i powtorzyc. A zdjecia ktore dostalam, 2 sztuki, sa czarne cale. A ostatnio dostalam zdjec 9 i byly widoczne co tam jest a tu czarne tlo. i skoro ten sprzet sie nagle zaswiecil a przeciez nie powinien skoro zarodek nie zyje, to tez znaczy ze troche zepsuty. Bo nie powinien sie zaswiecic. kurde boje sie, bo daje 95% ze niezyje niestety ale te 5 % we mnie zyje. Powiem jutro ze chcialabym zrobic badanie ktg, polecil to lekarz- szwagier naszego przyjaciela. I polecil tez zwykle usg z uwzglednieniem na plod. Ciezkie dni przede mna ale starm sie trzymac, zyc dalej. Tyle bliskich osob mi umarlo do ktorych bylam przyzwyczajona juz dlugo i ktorych kochama cale zycie (tato i babcia) ze jestem w stanie juz chyba przezyc wszystko nie zalamujac sie. Nowe ciezkie doswiadczenie to jest ale jestem o jedno doswiadczenie silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska ja mysle ze tak, bo czemu nie:D oby sie dziewczyny udawalo:) trzymam kciuki:) Ta lekarka nie dala mi szans ale ja mam nadzieje ze ten sprzet nie wykryl tego serduszka a ono jest:) On byl inny niz poprzedni. A czytalam ze dziewczyny mialy tak ze nie bylo widac i byly juz w szpitalu a tam zrobili usg i serduszko bylo:) Nie wiem czemu tak odrazu mnie przekreslila, powinna dac jeszcze pare dni i powtorzyc. A zdjecia ktore dostalam, 2 sztuki, sa czarne cale. A ostatnio dostalam zdjec 9 i byly widoczne co tam jest a tu czarne tlo. i skoro ten sprzet sie nagle zaswiecil a przeciez nie powinien skoro zarodek nie zyje, to tez znaczy ze troche zepsuty. Bo nie powinien sie zaswiecic. kurde boje sie, bo daje 95% ze niezyje niestety ale te 5 % we mnie zyje. Powiem jutro ze chcialabym zrobic badanie ktg, polecil to lekarz- szwagier naszego przyjaciela. I polecil tez zwykle usg z uwzglednieniem na plod. Ciezkie dni przede mna ale starm sie trzymac, zyc dalej. Tyle bliskich osob mi umarlo do ktorych bylam przyzwyczajona juz dlugo i ktorych kochama cale zycie (tato i babcia) ze jestem w stanie juz chyba przezyc wszystko nie zalamujac sie. Nowe ciezkie doswiadczenie to jest ale jestem o jedno doswiadczenie silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa kiedy ja miałąm pozytywny wynik testu to dla upewnienia się poszłam zrobić bete i z tym poszłam do lekarza, bo nawet jakby nic nie widział na usg to miał wynik badania krwi, który potwierdzał ciąże :) oczywiście okazało się, że niepotrzebnie robiłam bete bo fasolka już się pokazała na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa poczekaj jeszcze. Na razie lekarz jeszcze może nic nie zobaczyć. A po co się niepotrzebnie stresować? Ja testuje dopiero za tydzień więc tak mogłoby wychodzić, że to było zagnieżdżanie. Oby!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa poczekaj jeszcze. Na razie lekarz jeszcze może nic nie zobaczyć. A po co się niepotrzebnie stresować? Ja testuje dopiero za tydzień więc tak mogłoby wychodzić, że to było zagnieżdżanie. Oby!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum mi sie spuje:/ mam to co wy ze tekst mi sie nie dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
bolaly Was troszku brzuszki na poczatku? w sensie kolo jajnikow?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Was też denerwuje to, że piszecie post a nic się nie wysyła albo zawiesza się strona w trakcie wysyłania? Same problemy teraz po tych zmianach grafiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
znowu sie posty nie dodaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
nie wiem.. moze sie przeniesmy na inne forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......13.............5.02.2013...........29.05.2013 Gabi_wroc..........6............17.03.2013...........po 17.04.2013 Lorislawa...........6..............14.03.2013........... . ..16-24.04.2013 birget...............3................8.04.2013......... . . .8-9.04.2013 olaalee.................................02.05.2013...... . ...... przerwa maniek87...........30................14.05.2013......... . ???przerwa Karmelka88.........2...............07.03.2013........... . .0 7.04.2013 kwietniowa staraczka..........2...............24.04.2013........... . .. 25.05.2013 anibas.............. 3..............10.04.2013...............8-9.05.2013 KMSU................1..............16.03.13............. . ...17 .04.13 nezumi..............1..............10.03.2013........... ...11.04.2013 aaaaanuskaaaaa...1..............02.05.2013.............. 3 .06.2013 Rozmarzona......2............04.04.2013..............03. - 04.05.2013 nowa_chcąca ....24.............21.04.13...............1 7-18.05.13 Canarki...........1...............14.05.13............15 . 06.13 KunteKate........3,5r...........24.05.13.............24- 26.06.13 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Nutka29...........25tc................27.11.2012........ . ..03.09.2013 Agnes32...........25tc................ 29.11.2012...........05.09.2013 grace88...........16tc................15.01.2013........ . ..22.10.2013 Mama ..............16tc............... 05.02.2013...........12.11.2013 dumnna mama....10...................27.02.2013............07.12.201 3 ulajowy...............10...................21.03.2013... .......28.12.2013 Adaa26..............7tc.............24.03.2013.......nie wiem Angeluska.........7 tc.....24.03.2013........31.12.2013r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Adaa ja się popłakałam :-( matko dlaczego jest taka niesprawiedliwość na świecie?? Ja trzymam kciuki z całego serca i się modlę, żeby się okazało, że to niekompetentne usg było i że jednak jest dobrze....a....jeśli nie to...może tak miało być...boże jakie to smutne i niesprawiedliwe...Trzymaj się kochana mocno :-* Anuśka trzymam kciuki, żeby to była implantacja! Kwietniowa nie pisz głupot, że jasna kreska to źle! Ja też robiłam pierwszy test wcześnie i też miałam jasne kreski drugie więc będzie wszystko dobrze!! :-) Pozdrawiam was dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
u mnie dzis mocniejsza kreska na tescie :) niniejszym jestem w ciazy i zludzen juz nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Kwietniowa gratulacje gratulacje gratulacje ;)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam zeby zobaczyc co z kwietniowa. Widzisz nogi do gory mowilam ze dziala:) ciesze sie bardzo, gratuluje z calego serca. Jak mi wyszedl pozytywny to co chwile na niego patrzylam i nawet mam na pamiatke ale wyrzuce jak sie okarze ze ciaza nieprzezyla:( Mnie wczoraj cos tknelo zeby sprawdzic czy to usg w sobote mialam 2D czy 3D i sie okazalo ze to teraz mialam 2D a ostatnio facet mi zrobil 3D. Moze jest szansa ze na 3D widac juz bylo serduszko kiedy 2D jeszcze go nie widzi mimo ze ciaza troche starsza. Poza tym kazdy sie dziwi ze ta lekarka odrazu kazala usuwac, nawet nie sprawdzic tego wyniku, przeciez pomylki sie zdarzaja najleszym. Ide do mojej gin na 11.45 czuje ze powie mi najgorsze, jak zbada mi macice ale malutka nadzieje w sobie trzymam, tak sie boje:( Ale wczoraj pomyslalam sobie i powiedzmy ze to mi troche pomoglo ze nie umarlo dziecko tylko komorki, ktore mialy byc dzieckiem ale zle sie podzielily i nastapila wada. Jak sie nie uda to za 3 miesiace zaczynami starania od poczatku, bez zlych wspomnien i przykrych uczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Ada bardzo bardzo mocno trzymam kciuki za ciebie :) będzie dobrze zobaczysz ;) daj znać jak tylko wrócisz ....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
Ada ja jestem pelna nadzieji, ze to sprzet zawalil, a to w innym miejscu bylas? fundusz czy prywatnie ta babka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne miejsce, inny lekarz- mniej profesjinalny jak dla mnie i oba usg byly prywatnie. ale ostatnio lekarz mnie tak dlugo badal z 15 minut tym 3d a ta lekarka z 2 minuty tym 2d i swierdzila ze serca nie ma. oh trzymajcie kciuk, ciezki dni mnie czekaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada ja też bardzo trzymam kciuki i wierze, że to niekompetencja lekarza i wina sprzętu. Daj koniecznie znać. Trzymaj się Kochana. Kwietniowa gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa tak się cieszę!!!trzymam kciuki za Ciebie i za fasolkę!!! Adaa bądź dobrej myśli i koniecznie daj znać co i jak! Jesteśmy z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dzieki dziewczyny :) czuje takie napiecie czasem bol z prawej strony, pojawia sie tez z lewej ale czesciej z prawej, mialyscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
kwietniowa moje gratulacje !!! i dużo szczęścia na następne 9 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_chcąca;)
Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......13.............5.02.2013...........29.05.2013 Gabi_wroc..........6............17.03.2013...........po 17.04.2013 Lorislawa...........6..............14.03.2013........... . ..16-24.04.2013 birget...............3................8.04.2013......... . . .8-9.04.2013 olaalee.................................02.05.2013...... . ...... przerwa maniek87...........30................14.05.2013......... . ???przerwa Karmelka88.........2...............07.03.2013........... . .0 7.04.2013 kwietniowa staraczka..........2...............24.04.2013........... . .. 25.05.2013 anibas.............. 3..............10.04.2013...............8-9.05.2013 KMSU................1..............16.03.13............. . ...17 .04.13 nezumi..............1..............10.03.2013........... ...11.04.2013 aaaaanuskaaaaa...1..............02.05.2013.............. 3 .06.2013 Rozmarzona......2............04.04.2013..............03. - 04.05.2013 nowa_chcąca ....25.............25.05.13...............? Canarki...........1...............14.05.13............15 . 06.13 KunteKate........3,5r...........24.05.13.............24- 26.06.13 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Nutka29...........25tc................27.11.2012........ . ..03.09.2013 Agnes32...........25tc................ 29.11.2012...........05.09.2013 grace88...........16tc................15.01.2013........ . ..22.10.2013 Mama ..............16tc............... 05.02.2013...........12.11.2013 dumnna mama....10...................27.02.2013............07.12.201 3 ulajowy...............10...................21.03.2013... .......28.12.2013 Adaa26..............7tc.............24.03.2013.......nie wiem Angeluska.........7 tc.....24.03.2013........31.12.2013r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_chcąca;)
kwietniowa miałaś najpiękniejszy prezent na dzień matki :) szczere gratulacje bardzo się cieszę ;) ja niestety dostałam @ w sobotę dwa dni leżałam plackiem i patrzyłam się w sufit. nic mnie nie cieszy.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszlam do takich oto wnioskow: ten sprzed byl zepsuty na 100% bo na chwile sie zaswiecil, a skoro ciaza obumarla to nie powinno sie zaswiecic nawet na chwile. Ona mloda jednoreka moze mnie zaslabo dotykala, chciala byc delikatna i zaslabo zrobila mi to usg. czytalam ze usg 2 d wykrywa zazwyczaj ciaze okoo 8 a nawet 10 tygodnia ciazy, ze wczesniej nawet nie maja robionego usg. Kurde denerwuje sie jak nigdy w zyciu. Maz musial isc do pracy bo juz wszytskie urlopy na zadanie wyczerpal a tak nie chcial isc. Ale wiece co teraz juz nie bedzie mi tak ciezko jak uslysze ze serduszka jednak nie ma bo juz licze sie z tym, to nie bedzie taki szok i pewnie przyjme to spokojniej i sie z tym pogodze. Tylko ta niepewnosc ktora jest we mnie wykancza. A nie sama wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
tez tak pomyslalam ze to prezent na dzien matki :), jednakowoz martwi mnie bol skoncentrowany raczej z jednej strony. nie jest mocny, ale jakvy z jajnika. taki lekki mulacy. mam nadzieje ze to nie ciaza pozamaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
nowa chcąca dzień okresu jest chyba najgorszy... Widzę, że bardzo długo się staracie. Czy miałaś inseminacje? Pytam bo jak nam się teraz nie uda to gin chce nam dać skierowanie bo w sumie nie ma na co czekać. Bardzo się boje, w środe powinnam dostać @. Już ostatnią przeżyłam fatalnie, że na jakiś czas musiałam zrezygnować z kafe. Najgorsze, że nie mam żadnych objawów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×