Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość kwietniowa staraczka
wypilam sobie ciepla melise zeby sie uspokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje porady pomoże mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam, że to tylko mi forum szwankuje, ale widzę, że większość narzeka na niedodające się posty, które pojawiają się nie wiadomo kiedy :/ Adaa wszystko będzie dobrze, u mnie zabieg od wejścia na salę po powrót do sali na której leżałam trwał 10 minut. PO narkozie szybko wróciłam do siebie i już się zastanawiałam kiedy będziemy mogli znowu się starać. Lekarz ma rację. Bardzo dużo kobiet to spotyka. I najczęściej z kolejnymi ciążami jest wszystko ok. Ja też jestem dobrej myśli, że teraz po prostu musi się udać. Nie ma innej opcji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Kwietniowa, zapalenie pęcherza jest dość częstą przypadłością w ciąży ze względu na zmiany hormonalne, któe powoduja zmniejszenie napięcia cewki moczowej. Prawdę mówiąc nigdy jeszcze nie słyszałam żeby zapalenie pęcherza wywołalo jakieś komplikacje ciążowe, więc bądź spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa nie martw się! Nie denerwuj! Ja pamiętam, że też często musiałam ostatnio biegać do łazienki i nie dało rady przespać całej nocy. Tak więc wcale nie musi to być zapalenie pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do dzis czulam sie smutno bardzo ale staralam sie byc pozytywna a dzis po tej rozmowe z tym doktorem jakby nowy duch we mnie wstapil. napewno jeszcze do niego pojde:) w sumie 200zl za dobre badanie to sie oplaca:) zwlaszcza na usg. Umowilam sie z nim do zobaczenia na usg takim prawidlowym, zeby przekazal mi dobre wiesci. Powiedzial ze nastepnym razem napewno bede dostawac dobre wiesci i powiedzial mi ze czesto po zabiegu dziewczynom sie udaje za 1 razem staran zajsc:) powiedzial ze macica jest wtedy chlonna:) Powiedzialam mu ze jest fajnym lekarzem, ze ma fajne opinie i ze sa prawdziwe. Podziekowalam mu, on mi podziekowal ze za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
kupilam juz zurawine 100% w aptece, pojemniczki na jutrzejszy mocz. ide pod prysznic i bede sobie juz lezec w lozku, pisac na laptopie do Was na forum, ogladac ulubione seriale i grac w ukochana gre, co pozwoli mi zapomniec o pecherzu :), polepszy samopoczucie i przyspieszy kuracje:) nic innego teraz nie wymysle. jutro pojde z wynikami badania moczu do ginekologa i zobaczymy co powie. co prawda wymaz bakteriologiczny bedzie pewnie dopiero w przyszlym tugodniu, alw ogolne badanie moczu wykaze czy sa leukocyty czy nie, a co za tym idzie czy jest infekcja pecherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa raczej nic Ci nie bedzie ale radze Ci z kazdym bolem czy jakas watpliwoscia jak cos nie pokoi isc do ginekologa. Mi lekarz powiedzial ze w moim przypadku nie bylo znaczenia czy bym zrobila usg wczesniej czy pozniej bo zarodek od dnia zaplodnienia nie byl prawidlowy. Ale nie kazdy przypadek taki sam , wiec teraz uwazam ze lepiej dmuchac i chuchac na zimne:) Ale uwierz ze bedzie wszytsko dobrze i zamiast Cie czyms martwic to skonsultuj z lekarzem:* Majowa zycze powodzenia w staraniach, mam nadzieje ze beda owocne:) to bylaby cudowna wiadomosc:) Ja w sobote sie dowiedzialam ze moja ciaza zakonczyla sie na 7 tygodniu a powinnam byc w 9. W czwartek ide na czyszczenie, maz bedzie mogl byc ze mna caly czas bo wolny dzien. Strasznie to przezylam myslalam ze bede plakac caly czas, ze zwiariuje, ale tak jak pisalam, trafilam do lekarza ginekologa- psychologa:) tzn wyksztalcenia psychlogicznego nie ma:) ale podejscie jak dobry psycholog:) postawil mnie na nogi. Poza tym meza kochanego przy sobie, gdyby nie on to bym oszalala. Majowa zycze Ci jeszcze raz zeby jak najszybciej sie udalo, bo wiem jakie to uczucie i wiem jak bardzo chcialoby sie juz byc znowu w ciazy:) zatem do dziela:) ja sobie mysle tak: -czerwiec szybko zleci bo mi ten miesiac umyka zawsze:) od malego:) -w lipcu pewnie gdzies wyjedziemy:) wiec tez szybko minie bo wyjazdy szybko mijaja wiec miesiac o wyjazd bedzie krotszy - sierpien jak wszytsko bedzie wporzadku do dziela Mowilam wczoraj mamie ze na jej weselu sie jednak napije ale moze jednak nie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noooooooo
Ja sie staram z facetem i teraz mam 10dni do okresu i odczuwam bo piersi pojawil sie bialy sluz i jeden dzien mnie kul brzuch ? Jak myslicie udalo nam sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noooooooo
Ja sie staram z facetem i teraz mam 10dni do okresu i odczuwam bo piersi pojawil sie bialy sluz i jeden dzien mnie kul brzuch ? Jak myslicie udalo nam sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Ale ze mnie kretynka.... Jest 3 w nocy a ja spac nie umie bo dzisiaj mam dostać okres i cały czas latam do wc bo wydaje mi sie jak bym właśnie dostała... Jeszcze nigdy sie tak nie nakręciłam, co ja zrobiłam:( Czuje się jak w ciąży naprawde szkoda że urojonej. Dziewczyny pomyślcie o mnie czasem bo sama zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
kroliku spokojnie, dostalas ten okres w nocy czy nie? daj znac :) Ada nie martw sie, moja kolezanka miala jeszcze gorzej, bo rodzila martwego dzidziusia ktory juz mial swoj rozmiar.. a tez wspomina nie najgorzej wiadomo sam zabieg bo nie urodzila jednak normalnie.. mowi ze szybko jtp, wiec Ty naprawd sie nie masz czym martwic zleci szybko i nje bedzie bolec. nasikalam przed chwila w pojemniczki na mocz. na oko mocz czysciutki klarowny, jasny. ubiore sie i jade zawiez na analityka i bakteriologie do szpitala. jak nie bd kolejki to zrobie bete z krwi na wypadek do gin. ale mysle ze zarodek to by juz bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no i zastanawiam sie czy te ewentualne problemy z pecherzem, nie sa spowodowane tym ze najpierw mialam zaparcia jakies, potem nagle co chwile do kibelka. tak czy tak badanie moczu zrobie. przynajmniej bd wiedziec czy tam sa leukocyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada przykro mi, że musiało Ci się to przytrafić. Podziwiam Cię a następnym razem na pewno będzie wszystko dobrze. Mam szwagierki, które poroniły a później od razu zaszły w ciążę i mają zdrowe dzieci:) rozumiem Cie, z tym czekaniem bo ja też już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła w ogóle spróbować.ale teraz nam zleci bo lato zawsze szybko mija;) Kwietniowa nie zamartwiaj się, nawet jakbyś miała zapalenie pęcherza to wątpie, żeby to miało wpływ na dziecko. Królik mam nadzieję, że @ nie przyjdzie:) trzymam kciuki i myślę o Tobie, daj znać koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dzieki, to pocieszajace, ze mowicie ze zapalenie pecherxa az tak bardzo nie szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny myślicie, że jakbym dzisiaj zrobiła bete to już by coś wykazało czy za wcześnie? Bo mam chęć zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że beta mogłaby już wyjść a kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela-poniedziałek. Ale tak sobie pomyślałam, że od zagnieżdżenia po 48h zaczyna być wytwarzany hcg, także już powinno wyjść jeśli w sobotę to było to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
aaanuśkaaa beta wychodzi najwcześniej pozytywna 10 dni po zapłodnieniu. Okresu jeszcze nie dostałam ale czuje go jak by już był. Nerwowo się załamie dzisiaj. Jestem taka zła na siebie tyle sobie obiecywałam że nie będe o tym myśleć i nic z tego nie wyszło. Zasnęłam o 7 i o 8 już pobudka. Cały czas wydaje mi się że wiecie już leci... Gdyby nie ten ból piersi i kłujące jajniki to bym nie myślała ale jak kiedy to boli :( Przed chwilą jak byłam w wc to aż się trzęsłam bo myślałam że to już. Poszukam chyba psychiatry. Ale narazie dobrze że mam Was!!! :* To jak terapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
ooo aaanuśkaa ja też dostałam okres 2 maja :) kwietniowa a jak ty się czujesz? W ogóle powiedziałaś już ukochanemu? jak??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroliczku trzymam mocno kciuki zeby @nie przyszla!!!! a jak przyjdzie to ja czuje ze przez lato posypie sie II kreseczek wiec moze czerwiec jest Ci pisany:) trzymam mocno kciuki i prosze Cie badz dobrej mysli. Kwietniowa ja mysle ze Ty nie masz zadnego zapalenia tylko macica sie rozciaga i dlatego tak sikasz, ja po 2 tygodniach to w nocy sie nawet budzilam pare razy z 3 razy nawet:) i wtedy badania mialam dobre, a teraz juz sie nie budze:( Anuska ja nie wiem kiedy i ile rosnie beta bo nie interesowalam sie tym ale skoro mowicie ze tak szybko rosnie ze po 48 godzinach to juz chyba mozesz zrobic:) Olale i masz racje lato zawsze szybko mija:) a kiedy Ty zaczynasz sie starac??:) i co z ta cytomegalia?? cofa sie, czy cofnela sie juz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska a ty lezalas na sali z dziewczynami w ciazy czy gdzie?? Bo ja bym chyba nie chciala na takiej sali lezec. W ogole mam nadzieje ze tego samego dnia wroce do domu, powiedzieli mi ze jak te tabletki szybko zadzialaja to wezma mnie na zabieg, ktory wlasnie trwa chwile moment i wroce na sale i tego samego dnia wyjde. Boze nie chce tam zostac na noc. Ide do dobrego szpitala do centralnego szpitala klinicznego ministerstwa spraw wewnetrznych wiec mam nadzieje ze wiedza co robia:) i nie okalecza mi macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pojadę i zrobię.wyniki będą dzisiaj po południu. Króliczku a ilu dniowe masz cykle?bo chyba krótsze niż ja. Odnośnie uczucia, że @ już przyszła to ja tak miałam przy pierwszej ciąży. Pół dnia co godzinę chodziłam do wc bo byłam pewna, że przyszła. Ból brzucha jak przy @ a tu nic. Aż w końcu poszłam po test, zrobiłam tego samego dnia i II. Tylko fakt, że akurat wtedy to było z zaskoczenia bo nie planowane. A przy drugiej już planowane, i pierwszy test nie wyszedł wcale bo za wcześnie zrobiony, bo czekałam strasznie na II. po kilku dniach już test pozytywny. Przy trzeciej ciąźy było podobnie. dlatego teraz chyba wolę z krwi zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa ja lezalam z dziewczynami w takiej samej sytuacji. Jedna poronila w nocy. Ja jak przyszlam w poludnie to ona zaraz na zabieg poszla. Z tymze u niej to juz bylo tylko samo oczyszczenie macicy. Tak jak u mnie z reszta. A druga dziewczyna miala puste jajo i musiala podjac decyzje czy czekac jeszcze,ale w koncu poszla na zabieg. Ona byla w 10 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska dzieki, mam andzieje ze mnie tez na takiej sali poloza. Ide jutro na 8 albo 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×