Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mxnmcnksjkds

Nie chce mi się już mieszkać w Łodzi

Polecane posty

Ja nie jestem z Łodzi, ale też nie uważam, żeby to wasze miasto było aż tak beznadziejne, jak piszecie;) Byłam tam niedawno po kilku latach przerwy i naprawdę, nie odebrałam tego miasta tak źle. Macie chyba największą salę koncertową w Polsce, Manufaktura to też piękny, bardzo okazały obiekt, Piotrkowska też zawsze robiła na mnie wrażenie. No i na Piotrkowskiej macie też mój ukochany indyjski Ganesh - co więcej, nawet nie jeden a dwa Ganeshe. A u mnie żadnego:( W każdym razie nie jest u Was aż tak źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqwewqeq
Nie wiem czy wiecie, ale z Łodzi uciekło podobno 200 tys. ludzi, jak tak bedzie dalej to całe miasto opustoszeje. W statystykach to nie do końca widac, ale tylko dlatego że Łódz przyłaczyła sporo terenów podmiejskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łódź bardzo dobrze się rozwija. Powstaje coraz więcej inwestycji. Ostatnio wyczytałam że na terenie starych zakładów Lenora mają powstać mieszkania. Super sprawa! MAm nadzieje że jak najwięcej takich miejsc powstanie w Łodzi www.apartamentyzdrowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czemu? Popatrz na to - https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/lodz i porownaj sobie ze stawkami w innych dużych miastach, biorąc pod uwagę poziom wynagrodzenia. Przecież Łódź na tym tle w dalszym ciągu naprawdę świetnie stoi. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z kolei problem ze zmianą pracy. zarobki stoją w miejscu, juz od paru lat wypłata taka sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakiej konkretnie branży masz pracę? Do sklepów czy w hotelarstwie w miarę łatwo teraz znaleźć pace, a zarobki idą powoli w górę. Na tym blogu http://praca-lodzkie.pl/lodz-oferuje-prace-w-handlu-ale-nie-tylko-dla-sprzedawcow/ możecie o tym poczytać co do samego miasta - z pewnością są miasta ładniejsze ale ja np. pochodzę z łodzi, mam tutaj rodzinę, przyjaciół i dlatego wyjeżdżać za bardzo nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×