Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza45

Co to znaczy: Jak facet mówi kobiecie bardzo cię lubię ......

Polecane posty

i jej często dokucza jak co chce powiedzieć, mówi że tęskni za nią, mówi jej zależy mi na tobie i nie jesteś mi obojętna. Proszę o szczere odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem to facet coś wtedy do kobiety czuje a może boi się tego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela21
to znaczy ze naprawde mu na tobie zalezy ale nie chce wyjsc na mieczaka i powiedziec ci te dwa slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego facet chce po tych słowach tylko przeleciec dziewczynę? To może inaczej zapytam: Jak poznac to ze facet coś czuje do kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego facet chce po tych słowach tylko przeleciec dziewczynę? To może inaczej zapytam: Jak poznac to ze facet coś czuje do kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie znaczy, tyle że wie, że za "zrob mi łaskę" dostałby w mordę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego facet chce po tych słowach tylko przeleciec dziewczynę? To może inaczej zapytam: Jak poznac to ze facet coś czuje do kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDSAADSDA
ZNACZY ;;I TAK CIE BZYKNE BEZ ZOBOWIAZAN;TYLKO CZASU POZTRZEBA POCZEKAJ ZA MNA;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najłatwiej? Po telefonach. Facet, któremu zależy zawsze znajdzie czas, żeby zadzwonić. ZAWSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej niż seks? Nie istnieje "więcej niż seks" w świadomości faceta. Możesz się tylko zastanawiać jak wysoki haracz facet jest gotów zapłacić za ten seks. Wierność? Małżeństwo? Przyjaźń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci czesto nie wiedza co chca od danej kobiety tylko seksu a moze czegos wiecej i chyba dlatego tak mowi do dziewczyny. A my kobiety jestesmy głupie bo nie znamy prawdziwych intencji facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera bank
Nigdy tego się nie dowiesz, możesz się domyślac jego zamiarów w stosunku do ciebie, zeby sie o tym przekonac trzeba zaryzykować i podchodzic na poczatku troche z dystansem aby sie nie rozczarowac. Ja tez miałam takie dylematy bo facet mi mowił po 2 tyg jak to kocha a mi się smiac z tego chciało, zastanawialam sie czy nie chodzi o to zeby mnie zaciągnac do łózka. Ale stwierdziałam ze i tak i tak to wyjdzie, wylądowalismy w łożku abrdzo szybko , wiele juz tygodni mineło a on swiata poza mna nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie znoszę takiego biadolenia. 😴 Bo kobiety są nieskazitelne, prawdomówne i zawsze, ale to zawsze, i nawet się powtórzę ZAWSZE mają czyste intencje. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką zasadę teraz jak facet coś do mnie naprawdę coś czuje to poczeka z tym seksem ile chce a będzie za szybko naciskać to znaczy że chce mnie tylko przelecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera bank
Iza a moim zdaniem sie mylisz! Jesli cos czujesz do drugiej osoby, jestescie dorosli to na co tu czekac??? Ja wyladowalam z moim po 2 tygodniach i jest miedzy nami cudownie, a chemia była taka od poczatku ze ledwo siedzieliśmy koło siebie. Po co na siłę czekac?? I tak nic to nie da, jak macie byc razem to bedziecie nawet jak wyladujecie w lozku na piewszej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera bank
To ze go przetrzymasz dłuzej tez ci niczego nie gwarantuje, oczywiscie nie radze seksu an pierwszej randce ale wtedy kiedy ebdziecie tego chciali, nie ma sensu sie hamować na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloniusia
MIAŁAM +takiego przyjaciela :( ani on ani ja nie wyszliśmy z większą inicjatywą. męczyłam się więc odpuściłam i poznałam kogoś innego powiedziałam mu i widać było że mu przykro, napisał później smsa że postara się nie być zazdrosny i żałuję że tego nie zauważył że ja także na niego leciałam.( myślał że ja sobie jaja robie a ja myślałam że on) każdy nam mówił że pasujemy do siebie on traktował mnie na początku jak siostre całował w czółko itp :) później to się zaczęło trochę rozwijać małe pocałunki ale nadal twardziele a teraz ja mimo to że mam nowego cudownego faceta to gryzie mnie że nie spróbowaliśmy bo mam niedosyt i jestem ciekawa jakby to się skończyło . uwielbiam go za to jakim jest cudownym człowiekiem i tego nic nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to prawda ze jak facet chce stałej partnerki seksualnej to jest zakochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myśli
jak mówi, że "mam ochotę na coś do kawy, może Ciebie :P "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ile ty masz lat? Boisz się seksu? Nie lubisz go? Możesz zażądać, żeby się wcześniej z tobą ożenił :O Zakochany facet też chcę seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Iza45 Ja mam taką zasadę teraz jak facet coś do mnie naprawdę coś czuje to poczeka z tym seksem ile chce a będzie za szybko naciskać to znaczy że chce mnie tylko przelecieć." xxxx No tak. Ja się z moją kobietą dymałem na pierwszym spotkaniu i do tej pory jestem wierny jak pies. Wyjątek od reguły? Nie, bo reguł nie ma. Każdy mężczyzna ma mózg na końcu penisa. Inteligentna kobieta będzie wiedziała jak go zatrzymać, ale na pewno nie jest to czekanie z seksem, bo żaden z nas nie panuje nad hormonami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam z seksem do ślubu czekać nie tak nie chce. Tylko nie chce aby facet wyzywał mnie od łatwych czy od kurew i dlatego czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie oznacza, że jest nieśmiały i szuka pomocy w Twoich słowach, spojrzeniu, gestach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zbyt mocno można lubić ? Bo tak się czasami w życiu zdarza że pomimo szczęśliwego wydawałoby się związku Ty zaczynasz dażyc szczególnym uczuciem drugą kobietę. Nie, nie śpisz z nią, nie chodzisz na randki ani nawet nie trzymasz za rękę. Rozmawiacie, wspieracie się, jesteście sobie pomocą i doskonale się rozumiecie. Jednak nigdy nie pozwolicie sobie na nic więcej ponieważ szanujcie swoje rodziny. To polubienie siebie zbyt mocne, może wtedy przeszkadzać i być trudnością w relacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxxy

miałam kilka razy taką sytuację, że facet powiedział, że mnie lubi. znaczyło to tyle, że mnie nie kochał, tylko lubił. oczywiście potem się znajomość rozpadła. więc uważajcie na te "lubię cię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy Iza45, po latach znalazła odpowiedź na dręczące ją pytanie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×