Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estdydf

lipofilling pod oczy- uzupełnianie cieni pod oczami własnym tłuuszczem

Polecane posty

Gość gość
Z takimi efektami pewnie robi przeszczep każdy jeden. Nie wiem czy ktos w tym kraju potrafi wstrzyknac tłuszcz aby pozostało go przynajmniej 50%. Wczoraj czytałam na anglojęzycznymi forum na którym odpowiadają lekarze i wypowiadali sie ze tłuszczu powinno zostać od 50- 80% pisali, ze to świetna metoda i jak lekarz ma duże w tym doświadczenie to efekty sa spektakularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój z tym tłuszczem, niedobrze mi się robi. jeden lekarz w warszawie chciał mój tłuszcz rozpuścić, żeby wstrzyknąć kwas hialuronowy. żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuszcz przeszczepiony chciał Ci rozpuścić? Czym chciał go rozpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyt : Z takimi efektami pewnie robi przeszczep każdy jeden. Nie wiem czy ktos w tym kraju potrafi wstrzyknac tłuszcz aby pozostało go przynajmniej 50%. Wczoraj czytałam na anglojęzycznymi forum na którym odpowiadają lekarze i wypowiadali sie ze tłuszczu powinno zostać od 50- 80% pisali, ze to świetna metoda i jak lekarz ma duże w tym doświadczenie to efekty sa spektakularne. Czytałam że dr Monika Grzesiak ma w tym bardzo dobre efekty. Ile % tłuszczu jej zostaje nie pisało dokładnie ale pisało że robi min. rekonstrukcje piersi tłuszczem ( po mastektomii) i te piersi są na trwałe , więc jakoś musi to robić dobrze. Jako jedyna w Polsce to robi - inni wiem że powiększają piersi tłuszczem ( tylko trzeba potem wystrzykiwać jak sie wchłonie) ale nikt nie robi stałych rekonstrukcji tak jak Grzesiak. dlaczego? Jak piszesz o amerykańskich lekarzach - czytałam też że ta Grzesiak sie uczyła, szkoli i praktykuje w Stanach w tych przeszczepach tłuszczu, jako jedyna z Polski jest w jakimś czymś amerykańskim chirurgów ( to ponoć duże wyróżnienie) - tak po łebkach to pamiętam więc dokładnie nie napisze no i sprzęt też ma do tego ze Stanów ściągnięty , może dlatego ma lepsze efekty niż inni? a wy co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównywanie przeszczepu tłuszczu w powieki, a w piersi jest śmieszne. Przeszczep tłuszczu w powieki to wyższa szkoła. Zastanawiałam sie nad Grzesiak, ale jej nie ufam. Nikomu w tym psychicznym kraju nie ufam. Wszyscy lekarze są tacy sami bez wyjątków dla nich liczy sie tylko kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała zobaczyć zdjęcia tych lekarzy u pacjentek po pół roku od zabiegu i poznać metodę, którą mierzą ile % tłuszczu zostaje rzeczywiście - uczciwie po 1 zabiegu. I to u wszystkich - ponieważ pacjentki różnie reagują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem tydzień po drugim zabiegu z i teraz jest rewelacyjnie. Twarz stała sie pełniejsza nie mam juz dołow pod oczami, uwypuklone policzki, doktor również delikatnie uwypuklił mi usta, mimo, że nie bylam zwolenniczka tych "dziobków" i noszenia drugiej waginy na ustach, jak to robią niektórzy lekarze. Bruzdy nosowo- wargowe, podniósł kąciki ust , dzięki czemu wyglądam młodziej i mam weselsza twarz. Odrobinę boli mnie bok z którego pobierany był tłuszcz i jest lekkie zasinienie ale tego nie widać. Dodam, że nie mam żadnych sinicy na twarzy teraz i toż po zabiegu. Zdecydowanie polecam ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo robiłaś przeszczep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi robiłam u dr. Gumkowskiego w AG Klinik w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mozesz nas informować co kilka tygodni jakie efekty i ile tłuszczu sie wchłonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dopisać. Naprawde nie masz żadnych sińcy pod oczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. będę opisywać co jakiś czas jak wyglądam. A sinicy nie mam w ogóle, doktor używa mikro kaniul, to dzięki temu nie mam zasinień choć ciało mam bardzo podatne. Jest to mój drugi zabieg i dopiero teraz jest dla mnie zadowalający efekt. Po pierwszym zabiegu nie było tak dobrze, choć i tak lepiej niż pierwotnie. Sukcesywnie robię sobie zdjęcia dla porównania. Gdy przeglądam zdjęcia przed zabiegami to widzę kolosalna różnicę. Miałam potworne doły pod oczami i zaczęły pojawiać się już sińce. Na prawdę jest to bardzo dobra metoda, szkoda tylko, że nie na stałe, ale mam nadzieję, że utrzyma się jak najdłużej. Na pewno będę korzystać z tego typu zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o jaka panią chodzi? Za 850 zł to mialas podany chyba wypełniacz a nie tłuszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o panią Grzesiak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówa
I na wypełniacz to niska cena, bo korekta doliny łez zazwyczaj kosztuje 1200 zł -1300 zł. Chyba, że była promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaa.... Chodzi o dr Szczerbe. Ceny u niej nie sa wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może się Pani wypowiedzieć jak w tej chwili wyglada twarz i powieki po przeszczepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melen
Robiłam przeszczep tłuszczu w policzki pod koniec listopada 2014. Przez kilka pierwszych dni opuchlizna była duza, ale po 4 dniach wrociłam do pracy. Minęły dwa miesiace, efekt nadal sie utrzymuje, chociaz bede chyba chciala powtorzyc. Policzki się uwypukliły przez co doły pod oczami stały sie bardziej widoczne - wiem, ze oczy to bardzo trudny obszar do poprawy...czy mozecie polecic lekarza, ktory robi przeszczepy pod oczy? Moja lekarka sie tego nei podjęła, powiedziala, ze za często słyszy o przypadkach powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co robiłaś przeszczep tłuszczu w policzki mając doły pod oczami? Wiadomo, że w takim przypadku doły sie powiększa. Idź do Gumkowskiego on ładnie wypełnia doły pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno. Jak lekarz jest w tym dobry to i efekty są bardzo ładne i bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr. Gumkowskiego jestem po drugim zabiegu z przeszczepu tłuszczu pod oczy i jest rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam g****ojada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż żal czytać debilizmy ludzi, którzy piszą aby pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melen
Hej, robilam przeszcze w policzki bo tez zaczeły mi się zapadac i ta lekarka powiedziala wtedy, ze i tak bedzie lepiej a pod oczy lepiej nie ryzykowac...no i na policzkach jest lepiej tylko doly bardziej widoczne :) bylam jakis czas temu u Gumkowskiego na konsultacji, ale troche sie przestraszylam... mowił, ze nie daje znieczulenia w twarz i chcial mi od razu zrobic nici a ja nie jestem jakos przekonana...no ale chyba sie do niego wybiore po raz kolejny bo widac, ze on sie w oczach specjalizuje...a nie puchły Ci oczy po transferze tluszczu? Słyszałam, ze wiele osob ma z tym problem...dlaczego mialas dwa razy? Malo tluszczu zostało? Czy to prawda, ze nie daje znieczulenia w twarz? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bylam na dwoch zabiegach, ponieważ po pierwszym zabiegu uznalam, że tluszczu jest za mało w powiekach. Sam dr. zaproponował powtórkę, to najbezpieczniejsza metoda ale niestety tłuszcz sie wchłania. Będę korzystać z tej metody bo jestem zadowolona z efektów. Dr. Gumkowski nie daje znieczulenia w twarz ale ból jest do wytrzymania, dla mnie gorsze było pobieranie tłuszczu w znieczuleniu niż wstrzykiwanie w twarz bez znieczulenia. Dr. używa micro kaniuli wiec po zabiegu nie miałam w ogóle zasinień pod oczami , miałam tłuszcz wstrzyknięty w powieki dolne, zmarszczki nosowo wargowe i bardzo delikatnie w usta. Jestem 5 miesiąc po zabiegu i tłuszcz ładnie sie trzyma. Jeśli będziesz potrzebować więcej info, chętnie Ci pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszczep tluszczu lekarze robia do 3 razy i to nie tylko w Polsce,ale i innych krajach lekarze sa tego samego zdania na temat tluszczu. Wchlania sie i dlatego tyle razy. Nie mozna przeszczepic odrazu duzej ilosci tluszczu poniewaz wszczystkie przeszczpione komorki wchlona sie i nic sie nie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melen
Dzięki za pomoc. W takim razie wybiorę się do doktora Gumkowskiego na konsultację. Mam już dosyc pytań dlaczego wyglądam ciegle na zmęczoną. Jeśli to nie jest problem dla Ciebie to czy moglabyś mi podać maila mam jeszcze kilka dodatkowych pytan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te ostatnie posty to są dwie rożne osoby. Nie wiadomo kto ma podać e- maila, ale pewnie chodzi o panią , która robiła przeszczep 2 razy u dr Gumkowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×