Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estdydf

lipofilling pod oczy- uzupełnianie cieni pod oczami własnym tłuuszczem

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie dwa pierwsze zdjęcia pań, to super sprawa. Jedynie jestem ciekawa efektu po około m-cu. Gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie pierwsze pacjentki tez mi sie podobają, ale ostatnia pani prawie nie ma żadnej różnicy z przed i po. Będziesz miała jeszcze zdjecia tych pan? Ile u Was kosztuje zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zainteresowana ceną u Was, dla mnie to ważne.")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine. Wstawcie te zdjecia na Waszej stronie internetowej. Bedzie wiadomo jak sie wyglada po zabiegu, i jakie sa efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się wrzucać zdjęcia na bieżąco. Co do umieszczenia ich na naszej stronie www jak będę bardziej biegła w tej dziedzinie to pewnie powstanie artykuł jak np. pisałam o laserze CO2: http://www.botokspoznan.pl/news,pl,104.html - ponadto właśnie budujemy nową stronę www więc pisanie treści zajmuje mi trochę czasu. Ale postaram się informować Was o nowościach w zabiegu. U Nas aktualnie koszt zabiegu to 3 800 zł, ale myślę, że w czasie stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogo i to bardzo drogo , W Solumedzie koszty przeszczepu tłuszczu są od 2000 i mają znacznie większe doświadczenie bo robią to od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Solumedzie? Wez przestan z ta klinika! A kto tam wykonuje przeszczp tluszczu? Moze znowu reklamy tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie reklama , Dr Bielecki robi to od wielu lat . Miałam u niego dwa razy. Co prawda nie powieki ale fałdy nosowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Bielecki to tak. Zapomnialam o nim. Jak dla mnie w tej klinice jako jedyny byl i jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak... tylko same piszecie od... a u nas to koszt całej twarzy. Swego czasu w Solumedzie laser CO2 na całą twarz kosztował 8 000 zł, a u Nas 2 000 zł. Także każdy ceny ustala na własnym poziomie. Natomiast przyznam, że dr Bielecki jest jednym z najlepszych chirurgów plastycznych w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Sandrine Sandrine taki przeszczpiony tluszcz nie przemieszcza sie zostaje tam gdzie zostal wstrzykniety? Jak wygladaja na dzien dzisiejszy osoby po przeszczach tluszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuszcz sie w żaden sposób nie przemieszcza tylko zostaje na miejscu z tego co wiem , tylko po pewnym czasie niestety się wchłania. Podobno w zależności od osoby ale tak na 2-3 lata, czasem więcej wystarczy. Moja koleżanka robiła ponad rok temu taki zabieg w Warszawie u doktor Grzesiak i efekt był oszałamiający. Nadal sie utrzymuje pomimo, że jak pisałam minął ponad rok, jak nie półtora. Mówiła swego czasu że doktor Grzesiak jest najlepiej wykwalifikowanym w Polsce chirurgiem od przeszczepów tłuszczu. Sama sie zastanawiam tylko u mnie bardziej są widoczne zmarszczki mimiczne na dolnych powiekach niz cienie, ale to tez sie po takim przeszczepie ładnie wygładza jak widziałam u tej koleżanki. No i twarz pięknie młodnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty nie powiesz! Najlepsza jakaś tam Grzesiak? A to ciekawostka hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona miała wszczepiany tłuszcz w powieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jutro postaram się wrzucić nowe zdjęcia 3 dni po zabiegu - ostatniej pacjentki. CO do pozostałych to kontrole są po około miesiącu, dwóch - więc musicie uzbroić się w cierpliwość. Rzeczywiście większość lekarzy mówi o tym, że tłuszcz potrafi utrzymywać się średnio 2-3 lata. Jest to jednak zmienne - zależy od stylu życia. Jeżeli ktoś jest ciągle na dietach detoksykujących i się odchudza, albo pali i prowadzi niehigieniczy tryb życia - to wiadomo, że tłuszcz będzie utrzymywał się krócej. Co do mojej opinii na ten temat - dowiecie się za 2 lata ;-p tylko wówczas będę obiektywna posiadając rzetelne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Czekamy na nowe zdjecia. Nie mozna cos zrobić zeby aż tyle tłuszczu sie nie wchlsnialo? Odrazu po przeszczepach wyglada sie naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co śmiesznego jest w tym, że jakiś lekarz może być w czymś dobry- powtarzam opinie koleżanki co u tej pani doktor robiła zabieg. Ona miała wstrzykiwany tłuszcz pod oczami i była zadowolona. Zreszta było z czego. Z tego co mówiła dr Grzesiak wykonuje nawet rekonstrukcje piersi po mastektomii własnym tłuszczem i robi to jako jedyna w Polsce, ma więc chyba jakieś doświadczenie, może nawet większe niż inni co to wykonują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam chec isc do niej na przeszczp,ale duzo ma negatywnych opini. Boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Grzesiak, jest droga, ma też wiele złych opinii. Pani Grzesiak jest miła i sympatyczna przed zabiegiem, ale gdy któraś z pacjentek przyjdzie do niej po zabiegu i reklamuje to co Grzesiak zoperowała to, juz nie jest ani miła, ani sympatyczna. Więc warto pomyśleć przed wyborem lekarza. Ja miałam się u niej poddać przeszczepowi tłuszczu na twarz, ale zrezygnowałam po przeczytaniu wpisów pacjentek i w dalszym ciągu szukam dobrego, odpowiedzialnego i taniego chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieżko jest wybrać dobrego lekarza, ale od tego trzeba zacząć, czy tacy w ogóle są. Najlepiej to nie zaczynać nic poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma i negatywne i pozytywne opinie ta grzesiak , chyba jak każdy chirurg o jakim czytałam. ja ją widziałam w Fabryce Piekna na Polsacie i czytałam o niej sporo właśnie w temacie lipofillingu i pod tym kątem wiele osób ją na forach chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ty wyczytałaś to chwalenie, chyba, że same się chwalicie wy tam w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine te kobietki z Twojej kliniki to nie wiesz czy pozniej mialy wiksze since po zabiegu? Ciekwe jak one teraz wygladaja. Czy mowily,ze zabieg boli? Rozumiem,ze u was tez w znieczuleniu miejscowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku lipca bedziecie mieli kolejne dwie pacjentki. Wstawisz zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Sandrine. Miałam robiony przeszczep tłuszczu pod oczy. Kilka miesięcy po zabiegu cienie wróciły i są gorsze niż przed. Czy to jest tzw. efekt tyndalla? Lekarz powiedział że barwnik prześwituje z pod skóry i dlatego tak jest oraz ze pomóc mogą lasery. Czy spotkała się Pani z takim przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co Wy sobie TO robicie jak i tak umrzecie i zjedzą was robaki, jaki to ma sens grubą kasę wyrzucać, nie rozumiem tego. Od tych zabiegow wygląda się karykaturalnie, zreszta wystarczy popatrzec na "gwiazdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po jaka cholerę siedzisz na forum chirurgi plastycznej skoro tak uważasz ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt Tyndalla występuje w przypadku wstrzykiwania wypełniaczy - jeszcze nie spotkałam się z takim efektem w przypadku tłuszczu. Efekt Tyndalla występuje w momencie gdy wypełniacz podany jest płytko/albo jest cienka skóra - wówczas preparat pochłania padające światło i rozprasza dając siny glut mówiąc bardzo łopatologicznie. W przypadku tłuszczu nie powinno tak być ponieważ tłuszcz nie jest żelem, zatem nie rozprasza światła. Przy cienkich skórach dobrze jest wykonać najpierw zabieg madonna lift - aby poprawić jej grubość a później wykonać przeszczep tłuszczu - czasem można to zrobić odwrotnie. O opisywanym przypadku jeszcze nie słyszałam. A możemy prosić o wrzucenie zdjęć na kafeterię - tak jak ja wrzucam - gdzie wycięty jest tylko fragment skóry, który Nas interesuje, aby została Pani nierozpoznana? Wówczas łatwiej będzie mi się wypowiedzieć co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×