Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biłdgrmu

Aaa pomysły na prezenty

Polecane posty

Gość gość
Bardzo fajne pomysły na prezent dla dzieci znajdziecie na www.Mollbook.pl często u nich zamawiam i nigdy nie było żadnego problemu, szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zrobić fajne przyjęcie i jakiś drobny upominek dla każdego możesz poszukać na stronie https://nakazdaokazje.com/ . Prezenty to oklepana sprawa ja powoli od tego odbiegam. Zbędne wydawanie kasy, a jeszcze prezent się nie spodoba i co wtedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatsy
Ja kupiłam swojemu chłopakowi kamerkę sportową w Teletorium, był naprawdę zachwycony prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny prezent dla niego wg mnie to akcesoria samochodowe, nie ma lepszego prezentu dla kierowcy a zakładam, że jest kierowcą;p. może coś skomponuj z tego, total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html, mój mąż jest z pod znaku panny i uwielbia praktyczne prezenty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, świetny wątek! Sprawdziłam kilka Waszych pomysłów na prezent dla męża. Na przykład Printlander.pl Pokazałam mu tę koszulkę https://byduranka.printlander.pl/koszulki/2660-56026-ass-1-koszulka-meska-1.html i chce taką! A ja dla siebie znalazłam też coś fajnego, patrzcie https://www.printlander.pl/koszulki/1353-30065-zepsuta-koszulka-damska.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza aska
Uwielbiam kupować prezenty dla zwłaszcza dla mojej chrześniaczki, a już po tym jak znalazłam Jagodowego Kota to sprawia mi to ogromną przyjemność. Ależ oni mają tam cudeńka i powiem, że chodziłam wcześniej po tych stacjonarnych dziecięcych sklepach, ale tego co oni mają po prostu niema. Wczoraj znów do nich zajrzałam bo zbliżają sie kolejne urodziny i tym razem wybrałam http://www.jagodowykot.pl/shop/kocyki-dzieciece/kocyk-dzieciecy-minky-syrenka-75x100/ Prawda, że piękny, a ta syrenka jest naprawdę zabawnie pokazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evellyn.... myślę, że róże to nie dla mojego męża. Ale na printlander.pl niejedna osoba znajdzie sobie fajny wzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup bratankowi program antywirusowy. Będziesz przynajmniej spokojna o jego komputer, a nastolatki trzeba chronić w tym zakresie. W sklepie kluczsystem kupisz licencję na program G data, jest naprawdę bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigeonka4
Ja staram się dopasować prezent do upodobań osoby, którą chcę obdarować. Mojemu chłopakowi postanowiłam kupić fajną kamerkę sportową, ostatnio oglądałam modele w Teletorium nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako prezent dla dziecka, dość oryginalny moim zdaniem - park rozrywki! Taki wypad na jeden-dwa dni. Od siebie polecam rabkoland - sami byliśmy, to wiemy jak jest. No i zabawa przednia, dzieci zachwycone! Kapitalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszej aplikacji możesz przeglądać gazetki większości sklepów: supermarketów, drogerii, sklepów z elektroniką itp, więc bez problemy znajdziesz inspirację na prezenty :) Iwona z Mojej Gazetki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto się wybrać do escape roomu? Zupełnie inny sposób na prezent, który rozwija kreatywność i pomysłowość oraz spostrzegawczość. Polecam http://gamescape.pl/, posiadają wiele pokoi o różnorodnej tematyce dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dobrym pomysłem na prezent będą antyoksydanty i kompleks witamin? Zobacz na www.Mocantyoksydantow.pl gdzie dowiesz się szczegółów, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie gadżety do auta super są Najlepiej wybrac sprsród tych: total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html . Jak amsz więcej kasy to możesz np. pzrejazdzke autem po torze ale to są juz kwoty od 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giranko
Bratu w zeszłym roku na święta kupiłem deskorolkę w sferisie oczywiście w tym roku na chwilę obecna brak pomysłu i jak co roku będę robił prezenty w ostatnim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ostatnio miałam problem co kupić na PREZENT swojej mamie. I znalazłam bardzo ciekaw stronkę www.pl.ericolusso.com . Stylowe i oryginalne Stojaki , Wieszaki oraz Barki na alkohol. Prezent okazał się znakomity, pasuje idealnie do wystroju no i oczywiście jest praktyczny bo Mama może ładnie pokazać swoja kolekcję alkoholu. Polecam z całego serca bo świetne mają produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farina
prezent na święta dla siostry już kupiony :) zdecydowałam się na pościel i bardzo ładną znalazłam na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zestaw kosmetyków? Polecam te lepsze i sprawdzone z naturalnym kolagenem, na www.Lagenko.pl mają szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemia motoryzacyjna jest dobrym wyborem! na total-care.pl rzeczywiście jest dużo produktów, tam tez są fajne ceny no i fachowa obsługa i szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczina
Pozwoliłam sobie zerknąć na ta pościel w sferisie i muszę przyznać że wzornictwo jest śliczne. Wstępnie zaczynam układać sobie listę z pomysłami na prezenty świąteczne i pościel też zapisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloneas
ja zawsze czesc prezentow kupuje w Empiku, a czesc w Media Expert :) i wszyscy sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio powstał nowy sklep z prezentami o którym dosyć głośno, Smart Gift czy jakoś tak, może tam coś znajdziesz ;p swoją drogą, korzystał ktoś z ich usług? Podzieli się ktoś opinią na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgan
Ja niedawno odkryłam fajny sklep jagodowykot, mają tam praktycznie wszystko. Wczoraj zamawiałam dla chrześniaczki ekstra namiot, no wiecie takie tipi. Tam w ogóle mają ciekawe pomysły i ładne rzeczy, co niektóre to nawet taniej niż w jakiejś tam sieciówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilika
Dla męża już zakupiłam prezent w sferisie zdecydowałam się na wideorejestrator .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://prezentmarzen.com/ Akurat teraz nie ma żadnych problemów z kupowaniem prezentów i można fajne pomysły dopasować niewielkim kosztem. Kwestia jedynie waszych oczekiwań i tego, jakie klimaty wam najbardziej odpowiadają, ale pod każdego można coś sensownego dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×