Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marrekr

deweloper Warszawa

Polecane posty

Gość marrekr

macie jakieś doświadczenia z warszawskimi deweloperami? Przeprowadzam się do tego miasta i za bardzo się nie orientuję w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katabraaaaa
jw construction - trzymac sie od jego blokow z daleka, pekajace sciany, awarie, niedociagniecia, nikt ze znajomych kto kupil od nich mieszkanie nie byl zadwolony, tanio ale wg mnie szkoda nerwow dom development - sama nie mam od nich mieszkania, ale moi rodzice maja i sa zadowoleni, cena zalezy od lokalizacji ale teraz chyna glownie na bialolece buduja wiec ja bym nawet pod uwage tego nie brala konstanty strus- kupilam od tej firmy mieszkanie i tez jestem zadowolona, nie bylo zadnych formalnych problemow, wszystkie "ale" ktore mialam od razu byly poprawiane, ceny w miare przystepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekotom
a ja mam właśnie mieszkanie od jw construction i jestem zadowolony. Kupiłem 3 lata temu, nic nie pęka, jakość wykonania jest bardzo dobra. A co do pękania to w bardzo dużej części mieszkań/domów coś takiego występuje, kiedyś znajomy budowlaniec powiedział, że to wynik "pracowania" budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam opinii, od kogo tanio kupić i w miarę dobrej jakości mieszkanie? Wiecie czy da się coś wynegocjować przy zakupie? Interesuje mnie białołęka, tarchomin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja nie polecam max invesy,ojciec kupowal mieszkanie,narzucili swojego prawnika, dwa razy sie placilo za notariusz, sciany tez pekaja, a dodam ,ze sciany sa dosc cienkie,ale to raczej kwestia wykonawcy a nie dewelopera jw constructwion ma roznych wykonawcow,jedne ich bloki sa swietne a inne kiepskie, no to juz kwestia wykonawcy....ja obecniem mieszkam w takim bloku z jakiejs spolfzielni i ma tak grube mury,ze w ogole sasiadow nie slysze a wiem e maja dziecki nieraz przepraszaja a ja mowie o co chodzi ja nic nie slysze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mieszkam w mieszkaniu od jw construction, jest całkiem fajnie, nie narzekam ani na pękające ściany, wiadomo z wykonawcami to różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinPiaseczno
Ja polecam dewelopera który wykonał już wiele inwestycji w okolicach Warszawy http://www.arche.pl/ Mój brat zamieszkał w jednym z jego budynków i jest zadowolony z mieszkania. Wszystko odbyło się bez żadnych przekrętów/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela_mieszkanka
ja również poszukiwałam mieszkania w Wawie i muszę stwierdzić, że jak człowiek się za bardzo nie zna na rynku i na działających na nim deweloperach to jest koszmar - obiecają Ci złote góry, obyś tylko wziął mieszkanie, a potem są głusi na wszelkie zgłoszenia. Oglądałam wiele mieszkań w Wawie w nowych budynkach, ale najpierw na forach poczytałam sobie trochę o deweloperach. Ludzie różnie pisali - a to przy kupnie nie było żadnych problemów, a potem budynek był oddawany warunkowo, nie w terminie, deweloperzy nie usuwali zgłaszanych usterek, obsługa na niskim poziomie itp. Znalazłam kilku takich, o których były w miarę pozytywne opinie. W końcu się zdecydowałam na mieszkanie przy Serockiej od Tryboń PPI i jestem bardzo zadowolona. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, miła Pani w sekretariacie, budynek oddany w terminie, było kilka niewielkich usterek, po zgłoszeniu - 3 dni i wszystko usunięto. Bardzo wysoki standard wykonania, żadnych pękających ścian, czy niedoróbek. Z własnego doświadczenia ich mogę polecić jeśli ktoś będzie szukał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba na pewno dobrze poszukać ale też mieć swój rozum, jak się czasami ludzie rozkręcą to opowiadają niestworzone historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek7777
Dobrze oceniam kontakt z firmą Dynamic Development. Kupowałem od nich willę na osiedlu Zielona Polana w gminie Lesznowola (tutaj info na temat tej inwestycji - www.zielonapolana.pl ). Bez ukrytych kosztów, wsparcie doradców kredytowych, którzy pomogli dostać kredyt na dobrych warunkach, uczciwa firma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_calineczka
Według mnie warto przyjąć jakieś konkretne kryteria poszukiwania - lokalizacja, przedział cenowy, itp i zgodnie z nimi po prostu szukać, pytać, dzwonić itp. W sumie jak zostało to powiedziane wyżej, deweloper może być ok, a zaszwankuje kwestia wykonawców. Trzeba wszystko sprawdzać i po prostu nie bać się pytać, bo w końcu chodzi o całkiem spore pieniądze i nasze mieszkanie na najbliższych kilkadziesiąt lat. Mi znajomi polecili http://www.barc.com.pl/ i pewnie gdybym zrezygnowała z wynajmu, to bym się bliżej nimi zainteresowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr099
Ja polecam dewelopera Atal, ma inwestycje w wielu polskich miastach, również w Warszawie. Bardzo ciekawe, nowoczesne projekty, w bardzo dobrych lokalizacjach. O innych deweloperach możesz również poczytać na http://www.warszawa.infodeweloper.pl/ gdzie znajduje się bardzo dużo informacji o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto skorzystać z oferty Agencji nieruchomości Bracia Sandorscy. Domy jednorodzinne, segmenty i bliźniaki Piaseczno można znaleźć w ich bazie: piaseczno.sadurscy.pl/dom/sprzeda%C5%BC. Naprawdę szeroka oferta. Dużym plusem biura są doświadczeni agenci nieruchomości (firma działa od 1990 roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjarekwawer
Ja również polecam dewelopera Atal, ma inwestycje w różnych polskich miastach, większość z nich to udane projekty, które są chwalone przez mieszkańców i osoby zainteresowane. Sam mam mieszkanie w jednej z inwestycji. Możesz poczytać na temat tych inwestycji m.in. na InfoDeweloper http://www.infodeweloper.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatlaes
Namiary na sprawdzonego wykonawcę - http://www.yareal.pl/ Ale rzeczywiście tych solidnych firm jest coraz mniej. W każdym przypadku radzę weryfikować opinie o poszczególnych markach. Ma to kluczowe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajanka
My na szczęście dostaliśmy jeszcze kredyt w 2015 i mogliśmy kupić mieszkanie. Chcieliśmy takie, które od razu będzie można szykować bez jakiś głupich przeróbek. Sposobało nam się bardzo mieszkanie na http://www.osiedleostrodzka.pl/promocje.php i tam właśnie kupiliśmy. Mamy chęć na święta się wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdf
Skontaktuj się wstępne z deweloperem http://sainz.pl. Teraz realizują osiedle domów jednorodzinnych w Starych Babicach. Widziałem projekty, rozmawiałem z konsultantami i mocno się zastanawiam nad rezerwacją. Błędów technicznych i pod względem zagospodarowania przestrzeni brak. Przyjazny dojazd do Warszawy. Okolica Kampinoskiego Parku Narodowego robi swoje. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek44
Na ulicy Śląskiej w bardzo kameralnym budynku na 8 lokali będę chyba kupował mieszkanie z żoną. Strona inwestycji – www.dom-pod-orzechem.pl. Tutaj jest dokładny opis. To czym mnie najbardziej przekonują to zielona lokalizacja, cicho, spokojnie, z dobrze rozwiniętą bazą handlową i usługową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz miałam do czynienia z deweloperem i był to Barc o którym już ktoś tu wspominał. Kupiłam u nich mieszkanie na Białołęce i jestem bardzo zadowolona bo jest solidne i na bardzo fajnym osiedlu (Tarasy Dionizosa) bo cichym i zielonym. Do tego pomogli mi jeszcze w załatwieniu korzystnego kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowanamama
Poszukaj sobie może mieszkań tylko w okolicy, która Cię interesuje. Warszawa jednak jest spora i co z tego, ze znajdziesz piękną inwestycję, skoro do pracy będziesz jechać dwie godziny... Dlatego fajną opcją są wyszukiwarki inwestycji developerskich - zawężasz obszar do konkretnej dzielnicy i przeglądasz wyniki. Oferty dla Warszawy znajdziesz tutaj: http://www.mapanieruchomosci.pl/wyszukaj/?loc=Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedługo odbieram mieszkanie od tego dewelopera http://ekobud.com/. To jest firma spod warszawy. Najpierw chcieliśmy kupić mieszkanie w samej stolicy, ale różnica w cenie jest naprawdę duża, a tutaj w Brwinowie będziemy tez mieć spokojniejsza okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w budynku zbudowanym przez Telka http://www.telka.com.pl/ i poziom wykonania jest dobry. Wszystko dopracowane, budynek w otoczeniu zieleni, okolica fajna, nie mam najmniejszych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie – jestem zadowolony, że na nich trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmella
My się przymierzamy do zakupu mieszkania na Czapelskiej. Fajnie, że w Inwestplanie można zarezerwować mieszkanie na 2 miesiące. W tym czasie spokojnie można załatwić kredyt, który też deweloper pomaga uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErykEryk
Zerknijcie sobie na Osiedle Ostródzka, tu macie namiar: http://www.osiedleostrodzka.pl/ mieszkania praktyczne, eleganckie, fajnie zaprojektowane. Ja kupiłem wraz z mężem i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Invest planu mieszkanie kupiłam moje siostra, zadowolona bardzo , teraz my się przymierzamy i myśle, że też wybierzemy mieszkanko od tego dewelopera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam psgdeweloper.pl - bardzo fajnie się z nimi współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirra
Dla bardziej wymagających osób, które szukają komfortu w prestiżowej inwestycji to bym polecała InwestPlan. Do dyspozycji duże tarasy, parking podziemny, komórki lokatorskie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dizeer
Mogę Wam polecić Kiljańczyk Development, jeśli snujecie plany zamieszkania na Ursynowie, a dodatkowo chcielibyście troszkę zielonej przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×