Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
witam no w tym miesiącu niestety się nie udało no ale pocieszam się tym że przeziębiona byłam i także śluz sie wtedy u mnie zmienił bo używałam testu owulacyjnego i był pozytywny a ja cały cykl płodny zero śluzu przez chorubsko:( no ale dobrze by było gdy nam się wszystkim udało jeszcze przed świętami taki prezęcik pod choinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aanula na razie zrobię sama te badanie prolaktyny. Resztę już w styczniu z pomocą lekarza. Tak, żołnierzyki i wrogość śluzu miałam sprawdzane, jest wszystko ok. Na razie wszystkie badania są ok oprócz progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
hej dziewczyny co u Was, ja dziś złapałam lekkiego doła dalej niemam okresu:( a już chce go mieć żeby rozpocząć staranka. Nawet brzuch mnie nie boli....:( ehh jakie to wszystko pokręcone raz chce żeby @ nieprzychodziła jak najdłużej a raz chce żeby już była. no ale skoro wiem że nie jestem w ciąży to chce już zacząć nowy cykl JAK NAJSZYBCIEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No nie można się tak nakręcać no też lekarz mi mówił że pary które w naturalny sposób bez nakręcania się zachodzą w ciąże a nie które o tym myślą wiem że nie jest to łatwe bo sama staram sie nie myśleć no ale trudno tak .Jak już się okres dostanie to wie się na czym się stoi i można obliczać sobie dni a któraś z Was używa testów owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula mi się plamienia zaczęły :-( Czy biorę luteinę czy nie i tak są plamienia. Fasolka24 ja używam testów owulacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
kasika8303 :( przykro mi, ja też miałam plamienia ale już rok mam spokój odkąd biorę duphaston o 16-25dc. Teraz sie unormowoało. Może Ty też potrzebujesz dłuższego brania luteiny (to to samo co duphaston). Mi chyba po trzecim cyklu z dhupastonem zaczęło sie normować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka_gość
witajcie, Fasolka24 masz rację, ja też ciągle słyszę "nie myśl o tym" no ale tak się nie da :( Uprawiasz sex dla przyjemności ale jednak gdzieś podświadomie myślisz czy się uda czy nie :( U mnie jeszcze 4 dni i zobaczymy choć mam już teraz przeczucie, że się nie udało.. Cóż jakby co - starań ciąg dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka ja uzywam testow owulacyjnych bo ciezko mi stwierdzic kiedy mam dni plodne przez nieregularne @. zauwazylam ostatnio ze mam takie dziwne cykle raz 32 dni na nastepny miesiac okolo 40-45 potem znow jakies 30 dni i kolejny ponad 40-sto dniowy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula tylko ja po luteinie mam jeszcze gorzej, dłuższe i większe plamienia :-( Dziewczyny ja luzuję teraz. Bynajmniej się postaram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no testy owulacyjne też mi pomagają i jeszcze u mnie się nie pomyliły no niestety luzować trzeba:) no kiedyś ja myślałam że w ciąże szybko się zachodzi a tu nie jest tak proste :( no ja za pierwszym razem zaszłam w pierwszym cyklu starań no ja za tydzień ponawiam staranka już okres naszczęscie się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
a ja właśnie dostałam okres. Też się postaram bardziej wyluzować w tym cyklu. Choć wiadomo że to trudne i cały czas się myśli czy sie udało. Ale się postaram. Obiecuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka_gość
Aanula81, Będziemy trzymać kciuki :) Dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka89
Hej:) Jestem tutaj nowa. Od września staramy się z mężem, jak na razie nic. Jestem pierwszy miesiąc z duphastonem, jutro mam zrobić test. Ale coś mam dziwne przeczucia, że znowu nic:( I chyba po prostu szukam ludzi, którzy jak ja, potrzebują pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Sonka89ty się starasz od tego września czy tamtego roku?rób jutro test czekamy na wynik:) nie zawsze się czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka89
Od tego roku:) Ale chyba brak mi jakoś wiary z miesiąca na miesiąc. Myślałam, że pójdzie raz dwa, a tu dupa:( Cykle regularne co 28-29 dni. Jutro 25 dc i test po duphastonie.. Zobaczymy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Ja od sierpnia i też jestem strasznie niecierpliwa ale ja już wiem jak to jest bo o pierwsze dziecko ok 5 lat czekałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
No niestety tak nieraz jest że nie wszystko wychodzi od razu ale warto czekać:)szbko ci gin wypisał duphaston,ja go brałam w pierwszej na podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka89
Nie ma lekko, mówią, że przecież zachodzi się szybko, nie stresuj się itp. Tylko jakoś nie da się nie stresować kiedy człowiek chce a tu nici:( Dajesz radę jakoś od tego sierpnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka89
Stwierdził, że nie zaszkodzi. A miałam przypadek we wrześniu, że test wyszedł lekko różowy, zaczęły się plamienia a potem dostałam okresu:/ Także stwierdził, że może za mało progesteronu. Zobaczymy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Jeszcze daję i co miesiąc sie nakręcam może w tym się uda:)taki prezent na święta:)tobie też tego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Sonka a ty o pierwsze dziecko sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na @ za 6 dni ma przyjsc, oby nie przyszla, tak bym chciala zobaczyc pierwszy raz w zyciu swoje 2 kreseczki :( Dziewczyny was tez tak meczy ta pogoda za oknem? ja chodze jak zombi:/ zawsze jak mialam nocki w pracy to po nocce wstawalam max o 15 a teraz dwa dni z rzędu po 17 i to z ledwoscia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
mimi1986 mam nadzieje że zobaczysz:)chyba z tą pogodą coś nie tak bo ja znowu rano mam ciężkie wstawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! tak sobie czytam i stwierdzilam ze sie dolacze do was:) starania o 1 dzidziusia zaczelam w poprzednim cyklu, niestety bez efektow, teraz mam tydzien do @, wiec czekam... aczkolwiek mam wiele obaw szczegolnie ze moja mama starala sie o dziecko (mnie) ponad rok.. niby wszystko bylo ok, zarowno z jej jak i taty strony.... dzisiaj mialam napady wrzeszczawki jak to mowi mój mąż więc podejrzewam że przyjdzie ta małpa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Witaj Lenka:)nie będzie tak zle trzeba być dobrej myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje megan, aczkolwiek jak sie człowiek naczyta ile młodych ludzi ma problemy z zajsciem w ciąże to głowa zaczyna boleć. nie wiem wogole od roku to jestem cala nakrecona tak jakbym wiedziala ze moj zegar biologiczny zaczyna tykac aczkolwiek taka stara znowu nie jestem (25 lat) ale zauwazylam ze cykl z roku na rok zaczyna mi sie coraz bardziej rozjeźdzac tak jak mialam miesiączkę co do dnia zawsze tak teraz zadarzaja mi sie cykle bez owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Tak dużo ludzi ma problem nie jest tak łatwo czasami niektórym się udajęJa o pierwsze dziecko się długo starałam a moja siostra tylko chciała i zaraz była i ma dwoje dzieci i problemów zero.Ja mam nadzieję że tym razem mi sie szybciej uda i tobie też tego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula ja też dostałam @ więc mamy równiutko. Jutro lecę robić prolaktynę i chyba z AMH, zobaczę ile moje jajniczki będą jeszcze sprawne. Trochę to kosztuje, niestety. Sosenka89 witaj :-) Mimi kochana to kciukam z całej siły!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×