Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Karola to bardzo ale to bardzo współczuje ale jak sama mówisz jest jeszcze malutka szansa i w nią trzeba wierzyć :*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka mnie już wszystko spotkało puste jajo ,poronienie i poród w 35tyg martwej córeczki no i teraz to nawet nie wiem co to jest :( ....ale cóż takie życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co Ci powiedzieć. Zasmuciło mnie to bardzo tylko do cholery co się dzieje na tym świecie. Tak nie powinno być ;(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Karola nie poddawaj się!! Musisz wierzyć że wszystko będzie dobrze! Skoro jest szansa że będzie dobrze to jej się chwyć i mocno wierz że będzie dobrze. Trzymam za Ciebie i tą mała kropeczkę kciuki!!!! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja troszkę wyluzowałam, postanowiłam nie myśleć o staranku. Zobaczymy czy pomoże. Karola jeszcze raz bardzo bardzo mi przykro, aż się łezka kręci w oku :-( Ale tak jak napisałam na ovu jest szansa i trzeba w nią wierzyć!Przytulam Cie z całej siły! Melula jak testy wyszły owulacyjne na plus tzn że owulka była jak nic :-) 19Aneczka91 to trzymam kciuki za testowanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boże,Karola bardzo mi przykro !niewiem co mam napisać:-(tule mocno i cie podziwiam bo ja nepewno bym już było na psychotropach po tych przejściach! Sama 2 dni temu dostałam takich bóli,najgorsze krzyzowe,że myslałam że już nic z tego niebedzie,w poniedziałek mam usg,zobaczymy co powie gin. Aneczka,Melula trzymam kciuki mocno!!! Kasika co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika8303,masz racje wyluzuj:-),ja sie czuje obolała,najgorsze wieczory,niemoge spać najgorszy ból krzyzowy który sie pojawia co jakiś czas!jajniki mnie troche kłują,a tak to daje rade,martwie sie co mi powie gin w poniedziałek byłby 5 tydzień,i czy bedzie coś widać,biore 2 razy dziennie duphaston i mam lezeć,zachciewajek żadnych,wrecz brak apetytu:-(,byłam sie wczoraj pomodlić za moją kruszynke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola tak mi przykro ;( teraz nowy cykl nowa szansa. Dziewczyny czy to dobrze że tydzień przed @ boli mmnie podbrzusze od wczoraj tak jakbym miała zaraz ją dostać? Tempka mi dzisiaj ociupinkę spadła ale też złapał przez dwie trzy sekundy taki silniejszy ból no i od tamtej pory spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola bardzo mi przykro... :( Musimy mieć wszystkie nadzieje, że bedzie dobrze... Jak to śpiewa Bednarek " nadzieja karmi, a nie tuczy... do szczescia otawrte drzwi, nie szukaj kluczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Karola ściskam u mnie tempka nie za wysoka. ovu znów zaznaczył owulację w 18dc... Bolą mnie plecy jak diabli... Ból podbrzusza okropny... Ciągnie mnie brzuch jak na @. Przy kichaniu jakby rozrywało jajniki. Chyba dostałam jakiegoś zapalenia. Serduszkowanie wstrzymane, bo mąż chory a i ból nie daje nawet nogą lekko ruszyć. Poza tym chyba wszystko ok. Jutro 10 dzień brania duphastonu. We wtorek zatestuję, choć marne szanse. Beta we czwartek dla pewności i czekanie na @, a potem nowy cykl i minit owulacji oraz badanie mojego Małża... Weekend u rodziców na Mazurach dlatego wpisy późne i tempka na ovu też... Do poniedziałki, Kochane! Będę się za was jutro modliła i za siebie też :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa89
Hej dziewczynki, mam na imie Magda i z checia do was dolacze. Staram sie o moje powrwsze malenstwo i nie mozemy sie cos "wystarac". Zobaczymy jak bedzie tym razem :) zostalo 6 dni do @ :) jak mija dzien bo u mnie niestety w pracy od 5 rano :( pozdawiam goraco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa89
Hej dziewczynki, mam na imie Magda i z checia do was dolacze. Staram sie o moje powrwsze malenstwo i nie mozemy sie cos "wystarac". Zobaczymy jak bedzie tym razem :) zostalo 6 dni do @ :) jak mija dzien bo u mnie niestety w pracy od 5 rano :( pozdawiam goraco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foremki! Wielkie dzięki za wsparcie i wiarę, że się uda. Możecie chyba puścić kciuki za ten cykl. Tempka spadła poniżej podstawowej (co zostało skomentowane przez dziewczyny na forum npr, że "marne szanse" na ciążę). Dzisiaj właśnie taka niska tempka, ból podbrzusza i dwa razy plamienia przy podcieraniu (rano i w porze popołudniowej). Poza tym czysto i w miarę sucho. Dziś takzę zrobiłam test niską czułością, bo innego w mojej pobliskiej aptece nie mieli. Musiałam zrobić, żeby odstawić duphaston, choć wiem, że to baaaaaaaaardzo za wcześnie na jakiekolwiek testowane po ew. owulacji (9dpo). Chyba dla pewności zrobię betę, ale i tak uważam, że to zbyt wcześnie. Co o tym myślicie? Poza tym wszystko ok. Czekam na @ i kolejne cykl uznam za otwarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karola może poczekaj z 2 mies niech org troche dojdzie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Melula, ja bym jeszcze tak nie odpuszczała. Zagniżdzanie trwa od 6-12 dni więc jak Ty zrobiłas test 9 dni po owu to mogło jeszcze nic nie być. Po za tym plamienie sie pojawia przy zagnieżdzaniu. Poczekaj jeszcze chwile i ponownie zrób test. tempka też podobno spada przy zagnieżdzaniu. Więc nie odpuszczaj tak od razu:) mimo wszystko nadal trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Melula jeszcze jedno ten ból podbrzusz + plamienie w tym samym dniu może oznaczać zagnieżdzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAnula, ten ból podbrzusza mam od kilku dni... Dziś tempka wyższa - wysoka, jak na ten cykl, ale plamienie nadal się utrzymuje. Szykuję się na @, ale dzięki, jestem wam tak wdzięczna za kciukasy i wsparcie... Liczę na to przy następnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula a według mnie jeszcze nic straconego, może to być zagnieżdżenie, i tak mocno trzymam kciuki!!! :-) Niecierpliwa89 witaj :-) Mnie w tym cyklu dziwi ból jajników, mam go co miesiąc przed owulką, a w tym chyba mam po owulce. Dziś bardzo mocno je czuję, a według temp. owulka była 2 dni temu.Jutro monitoring to zobaczymy czy pękły pęcherzyki. Któraś testuje w tym tyg.? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika8303 ja chyba zatestuje chociaż boję się kolejnego rozczarowania :( Melula nic nie jest jeszcze przesądzone !! Trzymam kciuki :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i du*a dzisiaj zatestowałam bo nie wytrzymałam pre-testem a jeszcze temp skoczyła i nawt cień cienia nie było :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Aneczko91 przykro mi, ale może test za szybko zrobiłaś? Zrób w sobotę rano jakby co :-) Mimo wszystko trzymam kciuki. Ja dziś się załamałam, według mnie owu miałam 2 dni temu, temperatura powinna dziś iść już do góry a tu lipa, stoi w miejscu i jest mega niska ( nigdy taka nie była). Miałam mieć monitoring ale lekarz się rozchorował i nie mam :-( W następnym cyklu odpuszczam, będę tylko mierzyła temperaturę a serduszkowanie kiedy nam się zachce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze nic nie przekreślam Kasika ale się martwię :( Kasika jakbym miała wybierać to ten obecny bym odpuściła skoro lekarz chory a w następnym monitoring. Nie poddawaj się kochana :*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×