Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość aanula81
kruszynka3 czekamy, czekamy i kciuki trzymamy:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
kruszyna czekamy na wieści z przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w ciąży!!!!!!!!beta dodatnia,byłam jescze dzisiaj u gina mówi że to 4 tydzień,robił mi usg,nic nie było jeszcze widać,mam 21 zgłosić sie na usg,mam 2X dziennie łykać duphaston,do tego folik:-)mnie zmyliły na 2 testach po 15 min cienie kreski,jak widać sie okazało że to fasolka,ale to to nic szłam najpierw po odbiór bety,niebyło,2 raz szłam jak na ścięcie głowy,miałam też zrobioną grupe krwi,i PTA,spojrzałam na PTA i ujemny,byłam załamana,coś mnie tkneło patrze żę to nie ten wynik,patrze i uwierzyć niemoge prawie 30 beta dodatnia wynosiła rycze ze szczęścia ludzie i pielęgniarki patrzą i biją brawa,jestem taka szczęśliwa!!!!!!!!!!!!2,5 roku starań,mam nadzieje że bedzie wszystko dobrze,dziękuje dziewczyny za wsparcie!!!ja wam też bardzo kibicuje wysyłam wiruski łapcie<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<:<<<<<:<:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
kruszynka3 GRATULUJE!!:):) i łapie od Ciebie wiruski ja też juz 2,5 roku sie staram moze to pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kruszynka :)! Ale się cieszę :) Dziewczyny powiedzcie czym mam się sugerować dodatnim wynikiem na teście owu czy wyznaczoną owulacją na ovu która rzekomo była 8 października :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka3, wielkie, ogromne gratulacje i buziaki! Tak się cieszę, że ci się udało. Dajesz nam nadzieję. U mnie już dwa lata starań, ale też liczę, że się uda! Dawaj jakieś rady :) i bądź z nami! Ach, cudownie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) to masz inny niż tu :-) Bierz pod uwagę test, według mnie. W końcu wskazuje hormon a ovu to jednak tylko komputerek :-) działaj działaj, a my kciuki trzymamy :-) No dziewczyny zaczyna się robić szczęśliwy topik :-) Może w końcu do reszty też bociany zawitają :-) OBY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
kruszynka3 czytam po raz któryś z kolei Twój wpis i aż mi sie chce płakać. Bardzo sie cieszę że Ci sie udało:* :) mocno ściskam żeby wszystko bylo dobrze. Tak bardzo ja też chcę przeżyć taką chwile radości!!!!..... Dziewczyny nam też się uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No inny inny ;) męczę mojego M jak tylko mogę :) dzisiaj powtórzę teścik. Na pewno lada moment bocianki do nas pozostałych przylecą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo dziękuje za gratki,bede cały czas z wami na forum! Niebieski kwiat ile jesteś juz w ciąży?;-) Melula,mam 1 rade,przez 2lata i 2 miesiące starałam sie bez wspomagaczy,2 misiace brałam clostilbegyt,bez potrzeby bo jajeczkowałam normalnie! mi pomógł duphaston brałam 3 miesiące,plamiłam przed okresem,miałam chyba za niski progesteron,dziewczyny trzymam kciuki za was!!!!!!!!!!! no i co 2 dzień przytulanko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
kruszynka widzisz dobrze obstawiałyśmy ciąże, ja wiem jak jest kreseczka nawet bledziuńka to jest ciąza bo jak nie ma ciazy to wyjdzie białe puste pole, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg miesiaczKi tydz wg usg 12:) mam usg we wtorek zobaczymy co powie. 19aneczka ja tez testami bym sie sugerowala umnie juz druga ciaze sie sprawdziły. Kurcze zobaczycie ze będzie dobrze. Karola jak sie czujesZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki niebieski kwiat :) jak się czujesz? Pół godziny temu zrobiłam znowu test i jest pozytywny już po przytulanku leżę z nogami do góry a prawy jajnik boli cały dzień i podczas przytulanka też go bardzo czułam to chyba dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka ja właśnie miałam owulke z prawego jajnika'-) i też mnie bolał jak diabli,oj coś czuje że ty będzieszz następna :-)ale trzymam kciuki za was wszystkie kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingowa miałaś, miałaś racje!!!chociaż mi sie wydawało że bedzie jak zawsze:-) a ty ile jesteś już w ciąży kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo bym chciała kruszynka być następna ale widzę że dobrze nam tu idzie, sypiemy się po kolei :* oby tak dalej ;) trzymam kciuki za nas wszystkie i te zafasolkowane Dupki też niech koniecznie trzymają i wiruski przesyłają :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka3, ma 24 miesiące bez wspomagaczy. Ten jako pierwszy cykl z duphastonem. Działamy, jak możemy, ale tak się boję, że nie będzie łatwo. Dziś "wierci" mi się w lewym jajniku - to dziwne, bo zwykle odczuwam tylko prawy. Wg tempki ovu już za mną, we środę (mam nadzieję) mnie odwiedziła. Oby szczęśliwe te odwiedziny (choć nie chcę się niepotrzebnie zakręcać). Duphaston w działaniu. Dobre wiruski przyjęłam - ściskam mocno między nogami. Cieszę się, że grono forumkowych mamusiek się powiększa. Uwielbiam dzieci (i to z wzajemnością). Czekam właśnie na maluszki moich sąsiadów (jedno się już wykluło), drugie lada dzień. Nowe osiedle młodych ludzi, więc i dzieci będzie coraz więcej! Będzie szaleństwo za rok na placu zabaw :) Jestem ciekawa, jak u mnie pokieruje się cykl na duphastonie... Od następnego cyklu mam monit i okaże się, że owulka jest i jak TAM u mnie wygląda :) Dobrej nocy i weekendu, Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula Wszystko będzie dobrze :) trzymam kciuki z całych sił. Ja nie wiem co się dzieje, testy owu są pozytywne wskazują owulkę a temperaturka wręcz przeciwnie, co się dzieje. Będę ją miała czy nie :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, ja nigdy nie mierzyłam tempki w ustach, więc nie powiem ci, jak interpretować w tej formie... Ale jak ma być to albo była, albo będzie lada dzień (wg mnie była już, zgodnie z testami)... Mi też wyznaczono już owu... choć nie jestem przekonana, poza tym dziś mam nowy problem (dlaczego tylko ja mam takie problemy?) rano, przed mierzeniem spadł mi termometr - po zmierzeniu było 36.33 (dość szybko piknął)... za ok. 15 minut zmierzyłam jeszcze raz i pokazał 36.87 (piknął po minucie). Wpisałam drugą tempkę, właściwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Melula :) pozostaje mi więc tylko czekać do czasu spodziewanej @... Ja szczerze powiedziawszy wpisałabym ten pierwszy pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Nie martw się, jeszcze nic straconego - działajcie i tyle... Co ma być to będzie! U mnie dziwna sprawa - jak ja lubię dziwne sprawy i problemy!!! Wzięłam pod uwagę wasze sugestie i zmieniłam na pomiar pierwszej tempki, co spowodowało, że ovufriend usunął owulację - przy tempce 36.33 to normalne. Co oznacza, że owulacji u mnie jeszcze nie było, ale zaczyna się standardowe skakanie tempki. Za to cud! Test owulacyjny wyraźnie wskazał II jednakowe kreseczki. Czyli co? Niedługo owulacja????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula,ja brałam duphaston przez 3 miesiące i u mnie on zdziałał:-)miałam plamienia przed miesiączką,czasmi w środku cyklu i ciagły sie tak 3 dni,wszystkie hormony miałam badane oprucz progesteronu,niekazał mi robić! co sie okazało błędem!!!trzymam kciuki żeby zdziałał też u ciebie :-) i za was kochane też mocnooooooooooooo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No będziemy działać ale dzisiaj zrobię jeszcze jeden test bo mi został tak dla potwierdzenia czy już po owulce. Wieczorem przytulanko a potem co dwa dni. Melula Dziewczęta mówiły żebym sugerowała się testami więc i Tobie radzę tak zrobić. A jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym się nie będę sugerowała. Idę na żywioł. Jeśli chodzi o samopoczucie to jestem senna, ospała, zmęczona, mam dziwne zawirowania w podbrzuszu. Całe mieszkanie do posprzątania, a mi się nic nie chce. Chętnie posiedziałabym sobie w miłym towarzystwie, przy herbatce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż Ci zazdroszczę takiego podejścia Melula ja sobie póki co nie potrafię tego wmówić :( Ale wiesz, mnie też się nie chce nic robić. Plecy mnie bolą i próbuje się zmotywować do zrobienia porządków i obiadu :( a skąd jesteś Melula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×