Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

A wiesz, że mnie też bolą plecy? Jestem spod Wawy, z Ząbek :) Właśnie robię obiadek. Do gotowania zawsze mam chęci, gorzej ze sprzątaniem. Nastawiłam się na owu we środę,a tu raczej dziś... Wymęczyłam męża. Nie wiem czy da się jeszcze skusić na bara-bara... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc to chyba wina owulki ;) Ja jestem z Radomia. Pomalutku się biorę za porządki, pranie już nastawiłam :) zaraz za obiadek się wezmę ;) Wieczorem wskoczysz w seksi bieliznę i mąż jest Twój do dyspozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
A ja w poniedziałek idę do gina dowiem sie czy mam pęcherzyk i w którym jest jajniku. Licze na mały cud że będzie w drożnym jajniku i będzie szansa powalczyć jeszcze w tym cyklu. Troche się martwię mężem bo nie brał regularnie przepisanych przez gina leków na poprawe parametrów żołnierzyków no ale może tyle co wziął wystarczy. Owulka w czwartek jeśli nic się nie poprzesuwa. Oby tylko w poniedziałek gin mial dobre wiadomości......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aanula wszystko będzie dobrze na pewno ! Nie martw się na zapas ! Trzymamy kciuki :) ! Mi kolejny test owu wyszedł pozytywny ale jajnik już tak nie dokucza tylko te plecy bolą :( jeszcze dzisiaj zadziałamy i dzień przerwy jutro :) ciekawe czy już po tej owulce ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aneczka i Foremki! Pisałam ci, że wszystkie zajęte - jedne pracą, inne "pracą", a jeszcze inne oczekiwaniem :) U mnie ovf wyznaczyło pewną owulację, niestety mam takie przeczucie, że to nie ten cykl... że się nie uda tym razem... taka kobieca intuicja... a poza tym, jakoś ten czas sobie płynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Cześc dziewczyny, wczoraj byłam u gina, niestety nie miał dla mnie dobrych wiadomości, jajniki przestały same wytwarzać pęcherzyki:( nie mam w żadnym jajniku a w poprzednim cyklu miałam dwa jeden w prawym a drugi w lewym. no i zaczynam kuracje lekową od przyszłego cyklu najpierw tabletki na powstanie pęcherzyków potem w dzień owulacji zastrzyk na pęknięcie i modlitwa żeby jeszcze pęcherzyk był w drożnym jajniku, wtedy może coś z tego będzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula81 przykro mi, ale będzie ok, zobaczysz. A jakie dostałaś leki? Melula oby ta kobieca intuicja Cię zawiodła :-) A wiesz, że jak się tak czuje to właśnie wtedy pojawiają się 2 krechy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aanula wszystko będzie dobrze na pewno leki szybko zadziałają i zafasolkujesz! Melula wiesz że ja też tak mam, takie przeczucie? Mi też ovu przęsunęło owulkę o dwa dni ale tłumaczę sobie że powodem tego jest to że mierzę tempkę w ustach:( ale dzisiaj ogarnęło mnie takie rzeczuce jak Ciebie, a jeszcze jak usłyszałam od M że może dostanie na urodziny (obchodzi 24 października) taki prezent w staci dwóch kresek to już w ogóle masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
kasika8303 od 3-7 dnia cyklu mam Femara to na pęcherzyki ja mam zamiennik bo ten kosztuje 240 zł, potem od 15-25 dc duphaston, i w dniu owulacji (potwierdzonej monitoringiem USG) zastrzyk Pregnyl 1000mg. No i czekanie na skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za miłe słowa, ale ja naprawdę nie mam nadziei na ten cykl. Aneczka, no właśnie ten instynkt... Ja to nawet na 90% jestem pewna, że to nie ten czas... Ta tempka taka nijaka, ta "owulacja" taka inna - może to wina duphastonu, ale raczej liczę na nastęone cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Annula bardzo mi przykro z powodu pęcherzyków:( Melula ja tak mialam miesiac temu z tym przeczuciem tyle ze w polowie staran i po staraniach, no nie wiem jakos culam ze sie nie uda tym razem i mialam racje, mimo ze ores spoznial mi sie ponad 2 tyg ( dzis go wreszcie dostalam) to ociagalam sie ze zrobieniem testu... A tak na marginesie to aż sie ostatnio poplakalam z nerwow ze nie mam okresu, bo tu człowiek chce sie starac i nagle nie moze bo cholerna @ sie zatrzyma ii nic nie mozesz zrobic:( na szczęście dziś dostalam i bede mogla zaczac kolejne starania za pare dni... aaaa i Gratulacje dla wszystkich dziewczyn ktore zobaczyy swoje dwie kreseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
kruszynka u mnieleci już 12 tydzień, usg mam w przyszłym tyg, mam nadzieje że wynik bedzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane,niewiem co sie zemną dzieje,codziennie sie zamartwiam,czy wszystko w porządku jest,w poniedziałek mam na usg,boje sie że strace niunie:-(modle sie codziennie,piersi mam tkliwe,czasem zakłuje raz jeden raz drugi jajnik,podbrzusze tak jakby ciągło,sprawdzam czy nieplamie,ale nie.No i trzymam kciuki za was!!!Chyba sie za dużo naczytałam o poronieniach,pustych jajach itd,ehh.Kingowa to trzymam kciuki oby było dobrze!!!,a w którym tygodniu widział gin już coś u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka Głuptasie zdecydowanie za dużo się naczytałaś, przestań się zamartwiać chociaż wiem że to ogromna troska o tego okruszka ale ciesz się bo to błogosławiony stan na który my co poniektóre wciąż czekamy. Trzymam za Ciebie i maleństwo kciuki :*!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka189
Witam :) Gratuluje dziewczynom którym udało się zajść w ciąże :). Ja dopiero zaczynam się starać teraz będzie mój pierwszy cykl gdyż dopiero kończy mi się @. Zaznaczam ze mam juz jedna córeczkę która ma 3,5 latek no i czas na następne.... W pierwsza ciąże zaszłam przypadkowo kochaliśmy się bez zabezpieczeń przez pół roku i się stalo. Zobaczymy jak to będzie na razie na luzie bez zadnego mierzenia temp i liczenia dni płodnych :D. Trzymam kciuki za was staraczki i czytam z zainteresowaniem bo piszecie tu wiele ciekawych rzeczy.. Nigdy nie wiadomo a może tez będe musiała z tego korzystac?? pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
\Witaj natalka189 i życzę szybkiego zobaczenia dwóch kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka189
Dzieki dziewczyny :) ja za was tez trzymam kciuki. Jak tylko cos sie u mnie zacznie to dam znac i bede informowac na razie czekam na wiadomości od was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Hej dziewczyny co taka cisza żadna jeszcze nie testowała? Niecierpliwie czekamy na kolejne zafasolkowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie testowanie za około tydzień... beta oczywiście... reszta śpi i czeka do weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
kryszyna u mnie narazie nici ze staranek. czekam na okres żeby zacząć terapię lekową na powstanie pęcherzyków, a potem zobaczymy. Może po stymulacji sie uda. Melula trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i klops. dzisiejsza tempka unicestwiła mi owulkę na ovu, za niska, ale od kilku dni podobna. moim zdaniem owulacja była, tempka spadła, test na +, ból jajników był, więc czego chcieć więcej? na efekt i tak nie liczę, wiem, że to nie ten czas... ale za miesiąc to już będą poważne podejścia z minitem :) miłego weekendu, Foremki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny u mnie raczej nici i tym razem się raczej nie udało :( zaczęłam plamić w zeszły tyg dostałam leki plamienia ustały ale na usg pustka ....kolejna seria spotkań u gina beta okropnie niska i pojawił się pęcherzyk ale za malutki :( beta znowu niska znikomy przyrost.... ogromny strach czy to nie ciąża pozamaciczna co 2 dzień na usg ....dziś kolejne plamienia pojechałam do szpitala na usg pęcherzyk opowiadający na 4 tydz a beta spadła ogromnie.... teraz jestem w domu i mam czekać aż dostane okresu jeśli nie to zabieg :( ...jest jeszcze jedna teza optymistyczna że jednak jeszcze coś z tego będzie .... Nic trudno ja już wszystko przeżyje.... jeśli to ciąża obumarła to chciałabym jak najszybciej dostać @ i zacząć starania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba zatestuje za tydzień jak Melula chociaż bardzo mnie korci... najpierw zwykłym testem a potem jak coś to beta. Szczerze mówiąc to też jakoś przestałam wierzyć że się uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×