Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
Paola1801 luz jeszcze raz luz wiem że to nie jest takie proste ale naprawde działa cuda a ile się już staracie? i jak moge zapytac ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Paola1801 no i tak ma być to fajnie że też dbasz o swojego faceta mój też przyjmował zestaw witaminek :) jak trzeba to trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Pol roku albo i wiecej. Ja mam 22 lata a narzeczony 28. Mieszkamy razem od trzech lat i postanowilismy zalozyc rodzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Pol roku albo i wiecej. Ja mam 22 lata a narzeczony 28. Mieszkamy razem od trzech lat i postanowilismy zalozyc rodzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
nie masz się narazie czym przejmowac bo zdrowa para nawed do roku się stara dopiero po roku to można się troszke martwic ale możesz się zapisac do lekarza na cytologie i usg i trzymam kciuki młodziutka jesteś więc napewno wam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
No m i też sie nie udaje,a u juz od roku sie staramy :-(,fasolka jakie badania powinno sie konkretnie robić? Kruszynka,pozwoliłam sobie z korzystać z przepisu na placki,wyszły bardzo dobre :-) no i gratuluje synusia! Pola a długo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola ja mierzylam codziennie przed praca od razu po wstaniu, mozna pod jezyk ale ja mierzylam w pochwie, u mnie temperatura spadala przed owulacja a po owulacji zaczela rosnac, wiec ja juz starania rozpoczynalam w momencie kiedy widzialam ze spada o 0.2-4 stopnie. Generalnie u mnie tez wyznacznikiem owulacji jest pulsacyjny bol jajnika, nie wiem czemu prawego zawsze czuje, z lewym jest roznie nieraz czuje a nieraz nic. fasolka no 4 miesiac powoli sie zaczyna :) te 3 jakos przechodzilam nie bylo aż tak żle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Marysia13 staramy sie juz pol roku albo i wiecej. Lenka8825 dziekuj***ardzo ale chyba jednak i tak udam sie do gina bo chcialabym aby przy okazji mnie przebadal i wskazal kiedy bede mogla starac sie. Mierzac temp boje sie ze cos przeocze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Paola,ja też sie wybieram do lekarza,i zobaczymy co powie,u mnie to już 17 cykl starań :-( oby i nam sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Marysia13 caly czas sobie wmawiam ze mloda jestem i na pewno mi sie uda. A Ty ile masz lat? Kiedys musi. Moze powinnysmy o tym nie myslec. Ost @ mialam 31.12 wiec jeszcze musze troszke poczekac bo na test raczej za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Marysia13 najlepiej udac się do lekarza i jak bedze uwarzał ze potrzebne sa badania to ci zaleci ja miałam tylko usg czy macica jest w porządku a obawiałam się bo mam tyłozgięcie macicy i wszystko ok najważniejsze żeby sie nie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
lenka już czwarty miesiąc ci się zaczyna fajnie:) no ja byle by zakończyc ten pierwszy trymestr no i z górki bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Paola,mam 26 lat,mąż 30,mam tylko nadzieje że jest wszystko w porządku,z drugiej strony to już 17 cykl strań, tak sobie mysle że kiedyś ludzie nie mieli takich problemów z płodnością nie to co dzisiaj,chemia,zatrute powietrze i zycie w stresie, kurczaki nafaszerowane chęmią,a póżniej my mamy kłopoty z hormonami,ehh -(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Marysia13 a byliście już u lekarza? no warto isc no wiadomo kiedyś to inaczej było a teraz wszedzie chemia w jedzeniu a staracie się o pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Marysia13 to juz dosc dlugo. Najlepiej jakbyscie poszli do lekarza. On najlepiej bedzie wiedzial, bo my mozemy tylko gdybac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
też możesz skorzystać z testów owulacyjnych na wyznaczenie najlepszego momentu zajscia w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Tak staramy sie o pierwsze dziecko,u lekarza nie byliśmy bo muj stwierdził że dopiero po 2 latach starań, sie powinno zacząć działać,ale pójdziemy prywatnie bo dłużej niezniose tej niepewnosci :-( fasolka ile juz jesteś w ciaży? znasz płeć co ci sie marzy synek,czy córcia? Paola będe trzymać kciuki za nas :-) ale dzisiaj piękna pogoda,słoneczko świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Oczywiscie tez bede trzymala nas kciuki. Ale nie siecierpliwie hehe. U mnie to -16 stopni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
nie no dwa lata to dużo także lepiej działac i lepszy oczywiscie prywatny lekarz . U mnie to już końcówka 12dc także jeszcze nie znam pułci wczesniej się zastanawiałam ale raz straciłam ciąże także u mnie ważne by zdrowiutkie też bedzie moim pierwszym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Fasolka trzymam kciuki i zdrówka wam życze!!! dzięki dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
lenka8825 u mnie jakoś leci. Jutro ważny dzień idę na usg na którym mam zobaczyć serduszko:) tysiące myśli chodzi mi po głowie, ciągle się martwię czy wszystko będzie ok. a w sumie nie mam na to wszystko wpływu. Te dwa tygodnie były straszne z tym czekaniem tym bardziej że jak się starałam i nic nie wychodziło to dużo czytałam na internecie o pustych jajach, o poronieniach.... no i tak to wszystko we mnie siedzi. wiem że trzeba myśleć pozytywnie ale to trudne. Mam nadzieję że jutro się okaże że wszystko jest ok. Witam nowe staraczki i życzę szybkich dwóch kreseczek ja na swoje musiałam czekać prawie 3 lata ale w końcu się doczekałam:) Wam też się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
aanula najlepsza rada to taka by nie czytac tych wszystkich bzdur bo tylko nie potrzebnie sie stresujesz trzymam kciuki jutro za ciebie daj znac jak tam usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
już po usg! serduszko bije:):) narazie wszystko ok, następna wizyta za trzy tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynyy !!! Zrobilam dzis test i druga kreseczka wyszla bardzo slaba ale jest :) dzis ide na noc do pracy i jutro moglabym isc do lekarza zeby zrobic bete, powiedzcie mi noramalne skierowanie od lekarza rodzinnego wystarczy tak? placi sie za to cos dodatkowo czy nie? mam glupia przychodnie bo krew pobieraja tylko we wtorki i piatki. wiec jak co to we wtorek po nocce poslzabym ja odrazu zrobic. normalnie jestem w szoku, az mi sie plakac chce heh, mam nadzieje ze test sie nie pomylil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Was. zrobiłam test ciążowy i w określonym czasie pojawił się cień kreski, myślałam, że sobie coś sobie uroiłam, ale zdjęłam ten plastik, który pokrywa zawartość.Oczywiście się nie myliłam jest tam cień.. pojawił się 5-7 minut. Pod odpowiednie światło widać. stosunek do końca. ostatnia @ 3.01- cykl ostatni 23 dni... bardzo krótki, zawsze miała jak w zegarku 25 dni. jakieś anomalie mnie dopadły i rozbieżność jest 2,3 dni okres teoretycznie powinnam dostać jutro, tak teoretycznie.. piersi jak piersi zawsze bolące przed @, ale mam jakoś więcej śluzu.. odnoszę takie wrażenie. chyba sobie wmawiam.. ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimi na bete nie musisz miec skierow. chyba ze bylas u learza i Ci dał przy okazji potwierdzenia ciazy, bez skier. płacisz za bete od lekarza w tej samej przychodni- nie płacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Mimi gratuluje:-) jak jest kreska to jest ciąża:-):-) a betę zrób nie trzeba skierowania tylko będziesz musiała zapłacić za badanie. Powodzenia i czekam na potwierdzenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,mimi gratuluje! to napewno ciąża :-) gość, ja miałam taką samą sytuacje z cieniem na teście ale po kilkunastu minutach, i poszłam na bete która potwierdziła że to ciąża jak najbardziej tyle że wczesna, po 2 dniach od spodziewanego okresu były dwie grubaśne krechy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam w 30 dniu cyklu i nie wyszlo nic, dzis zrobilam w 36 dniu i wyszla slabiutka:) cykle mam raz 30 raz 40 dniowe dlatego tyle czekalam. Jutro pojde po nocce na bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×