Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
lenka8825 ja jak miałam bladą kreske na tecie to okazała się wtedy że to ciąża tylko że jeszcze słabo hormon jest wykrywalny no trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mam takie pytanie czy tez tak macie mam cykl 29dni a owulka zazwyczaj mam 16dnia cyklu teraz obecnie 12dzień a od wczoraj mnie podbrzusze pobolewa więc wczesnej bede mieć owulke więc pomimo takich cyklów to wczesniej może się zdarzyć owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka007
Czesc dziewczyny. Wlasnie zrobilam test-negatywny(nie z porannego moczu, o czulosci 25mlU). Jestem 18 dni po stosunku. Moge uznac ze test jest juz wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Poczekam do soboty z kolejnym testem :) jak będę mieć wolne od pracy na spokojnie zrobię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Lenka czekam na twój wynik do soboty ale mam przeczucia że jesteś,ja mogę zatestować dopiero w poniedziałek jak nie dostane@...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu wyszla mi blada kreska, tzn mocniejsza niz poprzednio, bo poprzednio to bardziej myslalam ze to cien niz kreska :D no poczekam do poniedzialku i pojde na krew... i bedzie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Lenka ja myślę że napewno ci się udało,pewnie idz w poniedziałek na krew i bedzie już wszystko jasne:)tak po cichutku myślę że można ci gratulować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Lenka gratujacje:-):-) to na pewno ciąża!! Juz dawno na forum nie bylo radosnych wiadomosci wiec tym bardziej sie ciesze:-) jeszcze raz gratulacje!! Idz na krew w poniedziek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
witam mam takie pytanie czy też macie tak dziwnie ze śluzem płodnym tzn dziś wyszedł mi test LH pozytywny ale tak dziwnie raz widze troszku więcej śluzu raz mniej tzn raz jest przezroczysty a zachwile białawy dziwnie a po ilu godz staracie się po pliku LH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkrose
Hej :-) mam takie pytanko.. Okres spóźnia mi się trzeci dzień.. Przed spodziewana @ miałam bóle jak na okres ale go nie dostałam a objawy zblizającej się @ też mi przeszły.. Mam teraz strasznie nabrzmiałe piersi i czuje co jakiś czas tak jakby ukłucie w pochwie.. Czy to mogą być objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pinkrose no z tego co mi wiadomo to takie objawy w ciąży mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, gratuluje!!! , właśnie zostałaś mamusią!, mi wyszedł cień 2 kreski i sie okazało że jestem :-),dużo zdrówka dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z gratulacjami się jeszcze wstrzymajmy:) ja jestem i tak jeszcze sceptycznie nastawiona :) Pink ja miałam takie uczucie jakby mi coś się wwiercalo w przednią ścianę macicy :-) Ale żadnego plamienia implantacyjnego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale głównym objawem jak dla mnie na razie to jest to że odrzuca mnie od mojej ulubionej kawy. Pijąc ją czułam jakbym piła z mlekiem kwaszonym :) i od pomidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
fajnie gratuluje:) a odpowie mi ktoś z tym Lh jak wychodzi pozytywne to ile po tym się starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka ja wprawdzie testow owulacyjnych nie robiłam nigdy. Bazuje tylko na obserwacji śluzu i temperatury. Ale śluz plodny ma przed stosunkiem i od razu po konsystencję białka kurzego ale później robi się taki bardziej suchy.. i nie mam go wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no tak a własnie jak znasz się na śluzie to np czemu tak jest ze w tym samym dniu raz jest fajnie przezroczysty a raz białawy ale bez stosunku wtedy bo puzniej to juz sama nie wiem czy płodny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sluz rozny mialam w tym samym dniu ale jak test wychodzil plus to wtedy sie staralismy. Ogólnie to chyba w ten sam lub dzien po jest owu tak ja miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
niebieski kwiat a jak brzuszek u mnie juz 17 tydzien i zaczyna byc widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingowa bo jest jest hihi. W pierwszej jakos wolniej rosl a teraz jakos tak szybko. Probowalam spr płeć ale pepowina była między nogami Ty juz wiesz?:) dalej struta chodze ale troszkę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski kwiat, kingowa, kruszynka witajcie, kupę lat :-) :-) Jak się czujecie? Co do śluzu ja mam podobnie. Różnego rodzaju w ciągu dnia. Lenka na bank to ciąża :-) GRATULUJĘ!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja codziennie wchodze i sprawdzam co u Was;) u mnie dobrze czasem jeszcze mam wypadki w toalecie ale jest dobrze. Brzuszek rosnie, czuje juz ruchy i jakoś wszystko sie coraz bardziej realne robi.:) sledze caly czas co u Was i mam nadzieje ze wszystko sie ulozy i tez bedziecie miały te dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika8303, no u mnie dużo sie działo 2 razy byłam w szpitalu,dalej mam te koszmarne mdłości! A ty kochana jak sie czujesz? jak sprawy u ciebie wygladają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenka nie jestem w starajacych sie bo juz mam dzidziusia. Pierwszym moim objawem to byl wlasnie odrzut od kawy ktorej potrafilam pic po 3 dziennie. Pracuje w gastronomii i wszystkim mowilam, ze chyba nam sie ekspres zepsul :-P wszyscy patrzyli na mnie jak na wariatke. Dwa dni po spozniajacym sie okresir zrobilam test i wyszedl negatywny. 5 dni po zrobilam i wyszla bardzo bladziutka druga kreseczka. Dzis ta kreseczka ma 13 miesiecy :-) powodzenia dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
dzięki za odp no ja już sie od wczoraj zaczynałam starać także oby staranka owocne były:) a wam gratuluje dzieciątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka nie jest lekko. Odstawiłam CLO i jak na razie owulki nie ma :-( Nie wiem czy w ogóle będzie. Poza tym zrobiłam Prolaktynę i mam ją za wysoką. Czekam jeszcze na wynik badania AMH ( rezerwy jajnikowej), jak one wyjdą źle to będzie mega porażka. Nic już wtedy nie zrobię. Już tydzień żyję w takim stresie, że głowa mała. W styczniu mam iść do gina i będziemy robić następne badania. Choć ta wysoka prolaktyna może wszystko zaburzać. Pomału zaczynam się nastawiać, że na razie nie zobaczę 2 kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
u mnie sluz jest dosc gesty i bialy czasem zóltawy, ruchy czasem czuje bardzo leciutko jak siedze, nie wiem co bedzie jeszcze nie udao sié okreslic moze na nastepnym usg jak kreseczka jest slabiutka nawet bardzo slabiutka zawsze oznacza ciaze bo jak nie ma ciazy to zadna kreseczka sie nie pokaze tylko puste pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×