Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość karola8483
STARACZKA ja też tak miałam z PINK testem one są jakieś dziwne :( .... co do @ to różnie bywa nie raz tak się może dziać po zmianie klimatu ale ja mam wielką nadzieję że u Ciebie to jednak ciążą :) .....mnie piersi też nie bolą tylko się chyba troszkę powiększyły no i też mam takie dziwne napięcie w podbrzuszu ,,,,,hmmm sama nie wiem.... wiesz ja byłam już 3 razy w ciąży a chyba z 30 razy mi się wydawało że jestem już sama nie wiem głupieje od tego wszystkiego.... z ciąży z moim aniołkiem to pamiętam późniejsze objawy (mdłości nie miałam w ogóle) miałam straszny ból sutków tak mocny że nawet nie mogłam stanika założyć i były ogromne, krew z dziąseł z nosa senność częste sikanie i zaparcia.... ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jak było na początku ..... Bardzo bym chciała żeby Nam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
STARACZKA właśnie byłam w łazience sprawdzić czy moja pochwa zmieniła kolor na ciemniejszy (w środku) i chyba tak :) chyba jest ciemniejsza :) :) :) .... Oby mnie oczy nie myliły!!!! a ty sprawdzałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
wy chociaż macie jakieś objawy i możecie mieć nadzieje że się udało a u mnie kompletnie nic, żadnych bóli zero, nawet czasem cycki bolały w drugiej fazie a teraz nic, tylko wczoraj i przedwczoraj brzuch jak przed @ ale dziś przeszło, chyba znowu nic z tego, do @ mam jeszcze z 6 dni, i jak nawiedzona robie testy które nic nie pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
KINGOWA nie trać wiary :) może jednak się udało...skąd wiesz ??? nadzieja umiera ostatni....ja mocno wierze że Ci się uda!!! brak objawów o niczym nie świadczy..... ja mam jeszcze taką dziwną kaszkę na czole którą można zaliczyć do zmian naskórnych :) .... ja już sama nie wiem bo jest duża szansa że sobie wmawiam ..... co do tych testów też tak mam :( .... mam w domu jeszcze 2 i chodzi mi po głowie żeby jutro znowu spróbować ale będę śilna i się powstrzymam do czwartku no chociaż do wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Sprawdzalam Karolcia i chyba nie zmienila koloru :( Jesli ten okres ma do mnie przyjsc to niech juz sie w koncu pojawi,bo podbrzusze mam tak napiete jak nigdy i nie jest to przyjemne :/ Karolcia wierze,ze Ci sie udalo :):):) Skoro pochwa zmienila choc troche kolor to jest duuuza szansa :) Kingowa nie martw sie, czesto brak objawow to wlasnie objaw ciazy.Moja siostra niedawno zaszla w ciaze i 0 objawow,tylko pobolewanie podbrzusza w terminie @. Mnie piersi tez ani troche nie bola a bolaly zawsze przed @,wiec trzymam kciuki za Was dziewczyny i za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
ja testów paskowych zakupiłam dużo i pewnie jutro rano znowu zrobie, to silniejsze odemnie, dzięki dziewczynki za wsparcie, jasne że nadzieja jest dopuki @ się nie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Dzień doberek!:) Co tam u Was dziewczyny? U mnie póki co @ brak. Jeśli nie przyjdzie do jutra to w środę rano teścik. Piersi dziś znowu lekko większe, nabrzmiałe, ale nie bolą. Podbrzusze dalej napięte i jest mi lekko niedobrze, ale mam tak czasami przed @ :( Staram się nie nakręcać, ale małą nadzieję jeszcze mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki kurcze wczoraj dostalam okres i to konkretny takze nawet na plamienia nie moge zwalic hihi czyli okazalo sie ze mialam cykl 25 dniowy czyli za pozno sie staralismy teraz jak tylko sie skonczy okres odrazu sie staramy co 2 dni nasza corcia tez byla poczeta w sierpniu wiec mam nadzieje ze sie uda a doradzcie mi prosze jak mialam cykl 25 dniowy to mozliwe ze owulacji w ogole nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
BARBIE przykro mi że dostałaś @ ale zobaczysz że w końcu się uda.... co do tego czy owulacja była przy cyklu 25 dniowym to nie mam pojęcia ale chyba tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labela
witam postanowiłam dołączyc bo już niedługo zaczynam starania,nie wiem czy od razu się uda ,ale bardzo bym chciała,teraz zaczął mi się okres i czekam na koniec a potem działamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
Witamy Cię LABELA :) i powodzenia życzymy w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Zrobiłam kolejny test pół godziny temu i znowu negatywny :( Już się przyzwyczajam do myśli, że w ciąży nie jestem, tylko gdzie ta @? Mogłam poczekać do rana i zrobić test z porannego moczu, ale z drugiej strony myślę, że na tym etapie to nawet wieczorem powinna wyjść druga kreska. Co o tym myślicie Dziewczyny? Labela witaj, super że jest nas coraz więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
STARACZKA ile Ci się dokładnie @ sp.i kiedy miałaś owulacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
u mnie bez zmian, niestety zero objawów, czyli w tym cyklu racze za bardzo nie licze że się udało, w sume to teraz odliczam dni do @ ale w środku wciąż cichutka nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Karola spoznia mi sie dwa dni, chociaz tak do konca to sama nie wiem,bo bywalo ze mialam nieregularna miesiaczke. Moj najdluzszy cykl to 33 dni a one wypadaja jutro. W kazdym razie od stycznia moj cykl trwal maks 32 dni a min 27. Najczesciej moj cykl byl 29/30 dni a ten najdluzszy 33 dniowy mialam przed wylotem do Maroka - pewnie ze stresu sie wydluzyl. Owulka wedlug kalendarza byla 6 lipca,ale mialam silny bol lewego jajnika dzien pozniej. Dziwne tylko,ze dwa dni pozniej znowu mnie bolal jajnik,ale prawy tak jak na owulke. Wiec sama nie wiem do konca co sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labela witamy :) ja tez mam teraz okres wiec w sumie w tym samym momencie bedziemy sie starac fajnie :) Staraczka mi tez 2 dni po planowanej miesiaczce test nie wyszedl tylko 6 dni pozniej takze jeszcze nadzieja jest, a tak w ogole to mysle ze jestes w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Barbie obyś miała rację,poprawilas mi humorek :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
A wiecie moze Dziewczyny, czy gdybym miala jakas bakterie w ukladzie moczowym to mogloby miec to wplyw na opoznienie @? Pytam, bo kilka razy zabolala mnie dzis lewa nerka a mialam w niej kamienie i ciekawa jestem jak to sie ma do miesiaczki... Uplawow zadnych nie mam na szczescie. Chyba zaczynam wymyslac,wiec ide spac :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
staraczka myśle że to nie ma związku, zrób test za 2 dni z porannego, pewnie będzie druga kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuksja1983
Czesc, mozna sie przylaczyc? badania porobione zaczynamy starania od sierpnia. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Fuksja pewnie, że można. Witamy serdecznie:) Kingowa jak ja bym się cieszyła :) Pozostaje mi tylko czekać cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
Witamy FUKSIA :) STARACZKA , BARBIE,LABELA ja dziś rano znowu zrobiłam test i negatywny :( :( :( ....... @ powinnam dostać w czwartek lub piątek......Barbie obyś miała racje i ciągle mam cichutką nadzieje że jednak jestem w ciąży....chociaż brak bólu piersi to w moim przypadku to nie za dobrze bo mnie zawsze mocno bolały na początku ciąży..... ehhhhh zobaczymy jak @ nie przyjdzie to zrobię kolejny test w poniedziałek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
to było też do KINGOWA zapomniałam Cię dopisać kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuksja witamy :) Kurcze dziewczyny wy juz tylko czekacie az okres nie przyjdzie a my ktore zaczynqmy jeszcze tyle dni czekania masakraa :) Wczoraj siw tyle naczytalam ze przytulaly sie dziewczyny nawet codziennie i zaszly bo ja chce co 2 dni ale boje sie ze przegapie i o ktorych godzinach tez nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa-mama213
hej dziewczyny ! czytam te wasze komentarze i jest mi smutno , zycze wam wszystkim sukcesu. Pisze tutaj poniewaz w Gdynii jest swietna kobieta z poradzictwa rodzinnego i pomogla wielu parom, szczesliwe mamy dzwonia do niej z podziekowaniami. Gdy bylam u niej z partnerem opowiedziala mi o takich rzeczach o ktorych nie mialam pojecia! naprawde bardzo latw jest zajsc w ciaze! Wielu lekarzy nie ma takiej wiedzy jak ona! Aco najwarzniejsze> prowadzi spotkania za darmo z powolania! Goroco wam polecam i mam nadzieje ze i wam pomorze : irena machnikoska 784072566 587141806 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
BARBIE co 2 dni to jest wystarczająco bo plemniki żyją 72 godz w pochwie.... ja jak zaszłam z Nastką to właśnie dzięki temu że co 2 dni.... teraz tak nie robiliśmy kochaliśmy się chyba 4 razy w przypuszczalne dni płodne ale sama nie wiem może mi się wszystko poprzestawiało po porodzie.... ale z 2 strony po porodzie kobieta jest bardziej płodna....nic zobaczymy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
U mnie dalej brak @ Dziewczyny. Niepokoi mnie to, że od wczorajszego wieczora mam objawy, albo zapalenia pęcherza, albo jakiejś bakterii. Boli mnie brzuch jak przy takim zapaleniu właśnie, jest mi też niedobrze :( no i wczoraj bolała mnie ta lewa nerka. Coś mi się zdaje, że ten mój spóźniony okres ma coś z tym wspólnego. Mam nadzieję tylko, że z tej Turcji nie przywiozłam jakiegoś diabelstwa, bo mój facet miał bakterię w uchu po przyjeździe, prawdopodobnie od kąpieli w basenie. Karolcia na test mogło być jeszcze za wcześnie. Przejrzałam wiele wątków, dziewczynom często testy wychodziły dopiero kilka dni po spodziewanym terminie @. Także póki wredna jędza nie nadeszła to nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
STARACZKA wiem że puki @ nie nadejdzie to szansa jest ale coś czuje że chyba się nie udało :( ....a ty kochana może wybierz się do gina bo nigdy nie wiadomo....ja jednak życzę Ci żeby to była ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Poczekam jeszcze kilka dni Karola, bo pewnie okres się tylko opóźni. Piersi też mnie dzisiaj trochę pobolewają, więc pewnie w końcu @ przyjdzie, no i to wstrętne uczucie jak przy zapaleniu pęcherza :( Byłam u gina dwa miesiące temu i powiedział, że wszystko ok, ale ciąży jak nie ma tak nie ma. Wściec się można. W sierpniu jak dopadnę mojego M. to zaraz bliźniaki będą :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
hahaha też bym chciała bliźniaczki :) ...... ja poczekam jak @ nie przyjdzie to w poniedziałek zrobię ponownie test .....ale byłoby za piękne żeby się udało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×