Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość nowa_staraczka84
oby-mama mi wydaje sie ze podczas owulacji mam bole podobne do tych przed @- bol kregoslupa, ciagniecie w podbrzuszu. probowalam mierzyc temp. ale dla mnie to magia, bo czasem mierze po 2,3 razy raz za razem i sa 3 rozne wyniki :D czytalam o sluzie tez- moze latwiej bedzie to zaobserowowac. Robilam w tym miesiacu testy owu ale rano jakby owulacja byla po poldludniu juz nie, nastepnego dnia rano znowu jakby cos bylo i po poludniu nic... mexyk :D zapiaslam si do gin mam nadzieje e ona mi pomoze wykryc owulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Witaj nowastaraczka24 :-) Rozumiem, że nie chcesz się dzielić tą informacją, ja mam podobnie :-P Tzn wszyscy dookoła się pytają "a kiedy wy" i tak dalej, a ja mam tego powyżej uszu czasami. Niektórzy się już opamiętali albo znudzili, ale nie chcemy nikomu mówić o naszych planach bo wtedy za każdym widzeniem się z kimś wtajemniczonym było by pewnie "już czy jeszcze?" na temat ciąży i mogłabym tego nie znieść :-P Właśnie u mnie temp też jest zachwiana, zero równowagi, ale to pewnie przez nasz zwariowany tryb życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby-mama... nigdy w życiu nie zjadłam a ni jednego banana. Nawet jak byłam niewiarygodnie chora. dlatego nie wiem skąd ta chęć na niego :D nawet mój M. był zszokowany, jak powiedziałam mu, co zrobiłam :D Boję się mieć nadzieję, że to typowa zachcianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Barnej - mamy wolny kraj i każdy ma prawo do tworzenia własnych neologizmów, sam(a?) poniekąd to robisz pisząc spolszczoną wersję imienia Barney ;-) a co do przeżywania - jeżeli będzie Ci dane poznać instynkt macierzyński bądź tacierzyński to zrozumiesz, a jeżeli nie to nic złego bo nie możemy być wszyscy tacy sami. Poza tym niestety nie zawsze wystarczy tylko uprawiać seks. O ironio łatwiej w ciążę zachodzą Ci co jej w ogóle nie chcą, a ludzie którym bardzo zależy na powiększeniu rodziny miewają problemy...bo życie nie bywa sprawiedliwe :-) Jeżeli temat jest dla Ciebie zbędny to odwiedź inny :-) Ksyntia to może jednak @ nie przyjdzie? :-P kiedy byś mogła testować?? Powiem tak, nie nastawiaj się to może spotka Cię niespodzianka? :-) Trzymam kciuki, zobaczymy co będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2447
Hej.chcialabym sie przylaczyc jako nowa staraczka.ja mialam robiony monitoring cyklu.pod koniec miesiaca okze sie czy sie udalo tym razem,ale wole sie nie nakrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
oby-mama - to wolny kraj i każdy ma prawo pisać co mu się podoba na forach internetowych - także o macicznym zapaleniu mózgu i innych choróbskach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby-mama.. test leży już w szafce w łazience :D Jednakże odwagi mi brak :D poza tym zniechęca mnie kończąca się właśnie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greys27
Witam wszystkie starające się o dzidziusia :) Chętnie dołączę się do tematu :) Jestem mężatką od 7 miesięcy , razem z mężem staramy się o bobaska..mój test również leży na półeczce...i nie mogę się doczekać by go użyć ale to dopiero za 7 dni...z zawodu jestem pielęgniarką także w chwili obecnej robię wszystkie badania by wykluczyć problemy hormonalne..niestety z mężem widzę się tylko w weekendy i nasze starania są bardzo ograniczone...na razie czekam a później ewentualnie zrobię monitoring cyklu :) myślę że łatwiej było by nam rozmawiać jak byśmy założyły prywatne forum co Wy na to? czekam na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_staraczka84
barnej cos sie nie podoba sie to nie czytaj, proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_staraczka84
dziewczyny jakie badania robilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2447
hej ja na razie nie mialam zadnych konkretnych badan robionych.jezeli teraz sie nie uda to bede maila robione badanie droznosci jajowodow.z pol roku temu robialm tylko ogolne badanie krwi i badania na toksoplazmoze.moj partner mial wykonywane badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Witajcie magda2447 i Greys27 :-) Prywatne forum to fajny pomysł tylko kto by się nim zajął? Bo ja jestem nieczęsto przy komputerze niestety :-P Badania to ważna sprawa :-) Ja miałam morfologię, potem generalny przegląd tarczycy bo niestety mam Hashimoto :-/ Ale wszystko jest pod kontrolą i okej :-) No i badania ginekologiczne rzecz jasna i też wszystko w porządku :-) Ksyntia -> miałam koleżankę, która do 5 miesiąca miała jakby okres :-P więc może @ wcale nie oznacza, że nie ma ciąży? :-D Ja mam 2 testy w szafce na zapas na marzec :-D Nowiuteńka25, a co tam u Ciebie?? Pozdrawiam dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśkaGG
Witajcie dziewczyny chętnie się dołączę, właśnie nowy cykl się rozpoczął dla mnie, 4 dzień @, za około 10 dni powinna być owu bo mam cykle raczej jak w zegarku, kilka miesięcy staranek ale na razie bez rezultatu, może ten miesiąc będzie szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeggySu
I ja również chciałabym dołączyć do zacnego grona przyszłych mam. Czekam na @ już powinien się pojawić lada dzień, chociaż podobno w tym cyklu może mieć opóźnienie ze względu na badanie drożności jajowodów, które miałam robione nie tak dawno. Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2447
dziewczyny mam pytanie czy 11 dni po owulacji jest sens robic badanie z krwi????nie robilabym,ale wczoraj mialam sluz z niewielka iloscia krwi...a pracuuje w nizbyt przyjaznych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe forumowiczki ;) oby-mama.. dzisiaj rano wstałam z mocnym postanowieniem zrobienia testu, ale w ferworze porannym uciekło mi z głowy, a nie chciałam robić testu z nieporannego moczu.. Jutro chyba zrobię teścik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
magda2447 -> lepiej dmuchać na zimne niż sobie coś wypominać później ;-) ale nie martw się na zapas :-) aguśkaGG i PeggySu witajcie :-) Ksyntia czekam na wieści w sprawie testu :-P U mnie czas z szansą na zafasolkowanie :-) Pozdrawiam z mocno trzymanymi kciukami za wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wam zazdroszcze dziewczyny, ze mozecie juz sie starac;) ja mialam lyzeczkowanie 31.01 i jeden lekarz pozwolił nam po @ sie starać. A tu jeszcze tyle czasu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam ze jeden nam pozwolił sie starać po pierwszej @ bo drugi gin radził odczekac 3 msc. Ale nie ma co;) czas nagli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Witaj ponownie wiaderko :-) Nie martw się, zaraz będzie @ i wracasz do gry :-D a na kiedy Cy ma wypaść @? Bo ja to będzie na początku marca to ja będę zaczynać z Tobą pewnie :-) niestety czy stety, ale przez ostatnie dwa dni mieliśmy z moim K brak możliwości jeśli chodzi o nasze starania :-P a coś mi podpowiada, że wtedy mogła być owulacja :-( niestety coś mi tak mówi :-( No ale nic, to był dopiero pierwszy cykl, w którym w ogóle tak myśleliśmy o tym i zaczęliśmy więc się nie załamuję :-) Pozdrawiam dziewczyny!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2447
hej dziewczyny zrobilam dzisiaj rano bete i wynik mi wyszedl 0,1 czyli nie jestem w ciazy.jestem 11 dni po owulacji.czekam teraz na okres.moze w nastepnym miesiacu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby-mama...nici z testu ;/ całą noc nie spałam, nudności miałam takie, że nie zmrużyłam oka, teraz jest lepiej, ale przyswajam tylko herbatę z cytryną. Głowa mnie przy okazji też boli, więc test odłożyłam do następnego dnia. Jutro zrobię na pewno, bo to mi się dziwne wydaje wszystko... magda2447.. trzymam kciuki i wiem, że uda Wam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa.. nie napisałam, że moje nocne i dzisiejsze dolegliwości to nudności, ale takie, że nie wiem jak się nazywam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki polecam Wam tą stronkę ja też jestem na niej zarejestrowana i jest naprawdę super, polecam Tu macie darmową rejestrację: OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=3d1f1c6d58c72ed863b 2c41044f1a54732f91978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2447
dziewczyny trzymam za was kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
magda2447 -> przynajmniej teraz wiesz na czym stoisz :-) lada moment przyjdzie okres i następnym razem na pewno się uda :-) trzymam kciuki i z całego serca Ci tego życzę (jak i wszystkim dziewczynom na tym forum bo wiem, jakie to ważne dla nas :-D). Jak wcześniej wspomniałam jestem na 100% pewna, że ja też straciłam szansę w tym pierwszym cyklu starań, ale czas pokaże :-) Co się odwlecze...i tak dalej :-) Ksyntia, współczuję, że się źle czujesz, mam nadzieję, że już Ci lepiej trochę ;-) A może wręcz przeciwnie i Twoje samopoczucie oznacza ciążę?? Życzę Ci gorąco, aby właśnie tak było, żeby to nie było żadne zatrucie tylko fasolek :-D Daj znać co u Ciebie koniecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2447
oby-mama-dopoki nie dostane miesiaczki,to mam jeszce cicha nadzieje,ze moze jednak......okres mam dostac za 4-5 dni.zrobilam ta bete ale ze wzgledu na to ze w 9 dniu po owulacji mialam niewielka ilosc krwi ze sluzem.i teraz sie tak zastanawiam co to by moglo byc.gin kazala mi przyjsc po dwoch okresach dopiero.zrobi mi badanie na droznosc jajowodow.owulacja jest,nasienie jest ok.za bardzo chcemy i dlatego nam nie wychodzi-juz takie mam podejscie do tego.ksybtia-napiosz co u cibie.pozdrawima was dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc zrobiłam dziś test... wynik negatywny :( łudzę się jeszcze, że jest zbyt niski poziom hcg, aby domowy test ciążowy wykrył.. Poczekam do następnej @, jak dostanę tzn., że nici z dzieciątka póki co.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,nkjjkkl
ksyntia -- 14.02 lutego masz okres, 17.02 masz zachcianki a 22 robisz test ????? Rozumiem, ze chec posiadania dziecka wypala mózg, ale zeby az tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
magda2447 -> poczekaj na okres. Moim zdaniem dobrze, że zrobiłaś betę jak nie wiadomo dlaczego miałaś jakieś krwawienie ze śluzem. Nieraz jest to oznaką implantacji zarodka, przynajmniej u niektórych kobiet :-) Także postąpiłaś odpowiedzialnie, a teraz głowa do góry i starajmy się, ale nie przesadzajmy bo pewnie łatwiej zajść w ciążę jak się o nią nie stara :-D co za paradoksy na tym świecie panują, ach :-P Ksyntia -> wydaje mi się, że test się nie pomyli, oczywiście bardzo bym chciała dla Ciebie, żeby to jednak było dzieciątko, ale...tak jak mówi magda czasem za bardzo chcemy...może postaraj się nie myśleć o tym, że to było to...W sumie jak dostałaś okres to pewnie stwierdziłaś, że się nie udało, więc myśl tak dalej. Kto wie, może spotka Cię za niedługo jakaś niespodzianka :-)) Dziewczyny całymi dniami trzymam kciuki za nas i nasze || kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×