Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość oby-mama
I oczywiście nie wytrzymałam i znów po pracy poleciałam do apteki :-P w jedne nie mieli testów w ogóle!!! I oczywiście ja i moje wyobrażenia, że to zły znak :-P Poszłam do drugiej apteki, kupiłam test i....znów widzę drugą kreseczkę! :-D Nie jest tak wyraźna jak ta testowa, ale jest wyraźniejsza niż na ostatnim teście :-D Pewnie też wpływ na to ma fakt, że znów robiłam test po godzinie 15 :-P z moich obliczeń wynika, że ciążą i dzidziuś mają jakieś 9 dni :-) Miałam nie robić testów do przewidywanej @ ale dziś rano mnie mdliło i to był dla mnie znak :-) Ale wciąż boję się cieszyć...zacznę wiwatować w niedzielę, jak @ na pewno nie przyjdzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśkaGG
to jest ciaza tylko, wczesna, gratuluje, czyli wyszedl ci test 9 dni od zaplodnienia, to moze ja tez zrobie wczesniej, gdzies za 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśkaGG
a jaki test robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Aguśka ja robiłam test "Easy view" :-) Ale wczoraj jeszcze było bardzo mało widać, dziś też wynik nie jest jeszcze taki bardzo mocny, ale już wyraźny :-) chyba zaczynam czuć, że to ciąża :-) Powodzenia, trzymam kciuki za || kreseczki u Ciebie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Postanowiłam, że jak do niedzieli nie zjawi się @ to w pon idę się umówić na wizytę u ginekologa. Niestety mój lekarz ma być dopiero dostępny od połowy marca...ale może to i dobrze bo wcześniej pewnie i tak bym się za dużo nie dowiedziała z wizyty. A tak to może będzie już coś widać :-D Pozdrawiam staraczki i jak moja poprzedniczka (oranyrany) wysyłam wam fluidki i to całe mnóstwo!!! **********************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapię te fluidki od Was dziewczyny, że aż mnie rączki bolą :D nawet mam myśl, żeby też przetestować się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśkaGG
oby-mama to ja tez zrobie sobie za 3 dni bedzie juz 10 dni po owu, moze cos pokaze, ten test co ty robilas jest czuly tzn dziesiatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Czułość 25 jednostek jest podana na tym teście :-) z moich wyliczeń wynika, że od zapłodnienia minęło 13 dni a najmniej 9, w sumie nie mam pewności bo moje cykle są nieprzewidywalne czasami :-D Ksyntia a kiedy byś mogła testować?? Czekam z niecierpliwością na wieści od was :-D Bożeee ale się boję teraz....żeby się ta ciąża utrzymała....Błagam :-) Jeszcze nigdy w życiu nie widziałam pozytywnego testu i nie wiem co mam teraz robić żeby wszystko było dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby-mama.. z moich wyliczeń wynika, że 12 marca powinnam dostać @ 9 lutego działaliśmy z moim M. potem przerwa, potem 13 lutego była @, więc mieliśmy przerwe, następnie M. pojechał na poligon i dopiero 1 i 2 marca znowu się dopadliśmy po 2 tygodniowej rozłące :) Zatem sama nie wiem kiedy powinnam się testować tak naprawdę. Może mnie wspomożesz wiedzą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Ksyntia ja jestem 5 dni przed (mam nadzieję już nie pojawiającą się :-P) @ i już mam wynik dodatni :-) no to może spróbuj gdzieś tak w dzień kobiet? :-D Ale byś sobie niespodziankę zrobiła :-D mi wychodzi, że ciąża i dzieciątko (o matko, ciągle się modlę, żeby było wszystko ok i żeby to była prawda) mają jakieś 8-10 dni :-) Trzymam kciuki!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Planuję dziś wieczorem (w sumie to za parę chwil :-P) powiedzieć mojemu mężulkowi jak wróci z pracy :-) Oby tylko nie zaczął paplać na prawo i lewo z radości, ja wolałabym poczekać do wizyty u lekarza i dopiero wszystkich powiadomić :-) W poniedziałek planuję iść się zapisać do lekarza, trzymajcie kciuki, żeby do tego czasu moje podejrzenie (bo wciąż nie czuję się pewna wiadomości o ciąży :-P) nie okazało się błędne :-) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym mieć taką niespodziankę :D ale nie nastawiam się... Ładnie sobie wyliczyłaś, że ciąża 8-10dniowa :D podaj algorytm to też sobie policzę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśkaGG
oby mama wszystko bedzie dobrze, moze my tez bedziemy mialy tyle szczescia co ty ja zrobie sobie test za 3 dni, kupe ten czulszy 10 jednostek moze cos zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśkaGG
Ksynia nie wiem jaki kupie poprostu zapytam w aptece o 10 jednostek, albo sprawdze w markecie, powinno pisać na opakowaniu, jest czulszy i wykrywa ciąże wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśkaGG
oby -mama ma wynik już 5 dni przed terminem, to możę ten czulszy za 3 dni też mi coś już pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśśśśśśśśśś
Witajcie dziewczyny! Ja już się staram 8 miesiąc i nic. Wcześniej brałam przez 7 lat tabletki, może to jest przyczyna? Zrobiłam badania hormonalne, ginekologiczne i niby wszystko ok. Zaczęłam łykać castangus i znowu nie wyszło. Totalna załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytałam kiedyś w aptece o test czulszy niż 25 jednostek, to tak na mnie spojrzała farmaceutka jakbym o jakiś kosmos zapytała, po czym stwierdziła, że wszystkie są takie same :D dlatego pomyślałam, że może znacie nazwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Ja jutro zrobię test jeszcze raz rano dla pewności :-) Dziewczyny trzymam kciuki!!! :-D Aguśśśś ja brałam tabletki 4 lata ponad w sumie, potem odstawiłam, robiliśmy przerwę przez listopad, grudzień, w styczniu już niby coś tam "próbowaliśmy", ale byliśmy oboje chorzy po kolei i na antybiotykach więc ten styczeń nam przepadł...a w lutym najpierw się spinaliśmy, a potem odpuściłam, stwierdziliśmy, że za 1 razem i tak nie może się udać,a tu proszę...jaka niespodzianka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Aaaa Ksyntia, algorytm ktoś stworzył i wrzucił na net, pełno gotowców, które na podstawie ostatniej miesiączki i długości cyklu wyliczają, kiedy doszło do poczęcia :-D tak dla żartu sobie oglądałam takie rzeczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak zrobię jutro ;) Dzięki :) daj znać jaki wynik da kolejny test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśkaGG
Jasne ale ja chcę zrobić dopiero w sobote to będzie 10 dni od domniemanego zapłodnienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśkaGG
Jasne ale ja chcę zrobić dopiero w sobote to będzie 10 dni od domniemanego zapłodnienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangrany
Mi test 20 jednostek pokazal ciaze na 3 dni przed spodziewana @ . W 25 dc :) w sobote mam ginekologa z usg dopochwowym to bedzie 5 t 6 d ciazy ... Chce sie pewnic ze sie maluszek przyczepil w odpowiednim miejscu :) trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśkaGG
Ksynia takie testy znalazłam o czułości 10 jednostek ACON Ultraczuły test ciążowy strumieniowy Romed- test ciążowy paskowy pre test- też jest podobno wrażliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśkaGG
Dziewczyny co taka cisza, a robi sobie ktoś wstępnie test w sobe? Ja zrobie jeszcze nie termin @ ale już nie moge się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Hej dziewczyny! Ja dzisiejszy dzień miałam zamieszany z poplątaniem, ale już siadam, żeby napisać co i jak :-) No więc test mi wyszedł prawie taki sam jak wczoraj, no może ciut ciut mocniejszy, ale chyba tylko ja dostrzegam takie niuanse :-D Staramy się być dobrej myśli, w niedzielę zamierzam zrobić kolejny test, jak będzie nadal || kreski (o matko, oby tak!!!) to w pon idę się zapisać do lekarza :-) Trzymam kciuki za wasze testy, dajcie znać co i jak :-D Oranyrany będzie dobrze wszystko, trzymam kciuki!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśkaGG
a gdzie wszystkie się podziałyście? pewnie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Ano w pracy, ja dopiero niedzielę mam wolną :-\ Najlepszego kobietki!!! Spełnienia fasolkowych marzeń!!! Dziś zapisałam się do lekarza, 13 marca pierwsza wizyta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×