Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość aguśkaGG
oby mama czyli u ciebie typowe, zdrowe objawy ciążowe, gratulacje i zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) długo mnie nie było, ale już się poprawiam i jestem :) dzisiaj zrobiłam test owulacyjny..wyszedł pozytywny, więc zaczynamy działania :) oby-mama...Ty szczęściaro ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Trzymam za was też gorąco kciuki :-) Man nadzieję, że zaraz będziecie widzieć 2 kreski :-D Wiem, że to zdrowe objawy ciąży, ale na prawdę, z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej boję, że może coś pójść nie tak...Tyle się słyszy i czyta dookoła o poronieniach i po prostu boję się. Ale staram się uważać na siebie, nie przemęczać i myśleć pozytywnie :-) To chyba 7 tydzień ciąży...z upragnieniem czekam na 2 kwietnia i na wizytę u mojego lekarza :-) mam już całą listę pytań do niego zapisaną :-D Pozdrawiam dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśkaGG
co słychać u przyszłych mam, u mnie dzień jak codzień, teraz niecierpliwie czekam do @ i doszukuje się objawów wiadomo jednak za wcześnie jeszcze, w sumie to od owu bolą mnie troszkę piersi jednak czasami tak miewałam, nie zawsze ale zdarzao się, test zrobie gdzieś za tydzień może we wtorek, troche będzie przed terminem ale jak się udało to już powinno coś pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Aguśka trzymam kciuki!! Ja w sumie robiłam 5 dni przed spodziewaną @ i była 2 (choć bardzo bladziutka i spędzająca mi parę dni sen z powiek! :-P) kreska :-) Oby u Ciebie też się || kreski pojawiły! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Dziewczyny coś tu ucichło :-( co u was po świętach, czy są jakieś ekscytujące nowości? :-D Ja byłam dziś na wizycie u lekarza i widziałam po raz pierwszy bijące serduszko naszej fasolki :-D Nie mogłam w to uwierzyć achh :-) Dostałam komplet badać i teraz spokojnie czekam na kolejną wizytę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoten bella
Ooo mój topik wrócił:) Ja zaczęłam starać się od stycznia, ale na razie nici. W marcu jeszcze mogę starać się i do kolejnego okresu w kwietniu, bo później na 2 miesiące mam tabletki anty zapisane. Lekarz powiedział też, że mam wcześniej poinformować go o tym, że chce zajść w ciążę, bo musi mnie odpowiednio przygotować (mam pco). Pozdrawiam staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Hej dziewczynki, jesteście tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jakoś tak nie było o czym pisać, bo nic się nie zmieniło... @ przyszła w tym miesiącu co do minuty ;/ no ale nie mam pretensji, bo przecież miesięczny poligon pokrzyżował Nam plany macierzyńsko-tacierzyńskie :( jak tylko się skończy ta okropna @ to zamierzamy pojechać sobie gdzieś i zrelaksować się :D może wtedy coś się zmieni na lepsze ;) oby-mama... jak się czujesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Hej Ksyntia :-) Ja się czuję dobrze, poza mdłościami :-P czasem są cały dzień, czasem do tego całą noc, czasem przychodzą dopiero popołudniu..także wesoło z tym mam :-D no i senna jestem :-) Ale czuję się dobrze :-) To już koniec 9 tygodnia więc poinformowałam wszystkich w pracy co trzeba :-P cieszyła mnie reakcja :-) usłyszałam, że jak będę się źle czuć lub jeśli każe mi lekarz to mam iść na zwolnienie i mnie widzieć nie chcą :-P nie spodziewałam się, że będzie źle, ale zawsze jest niepewność jakaś :-) Trzymam kciuki za relaksowanie się Ksyntia ;-) oby się udało :-) Ja nie mogę się doczekać środy - kolejna wizyta u lekarza i zobaczę naszą fasolkę :-D Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że masz takich miłych współpracowników i przełożonych :) to naprawdę budujące i podtrzymujące na duchu :) Mdłości zwiastujące rychłe pojawienie się Maleństwa... zazdroszczę Ci ich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Halo co tam u was dziewczyny?? :-) Ja zaczynam zaraz 11 tydzień :-) Wszystkie badania są ok, Maluch w środę na usg miał 2,8 cm :-D mam zdjęcie :-D Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby-mama
Szkoda, że forum ucichło :-( na szczęście znalazłam podobny temat, tętniący życiem :-) Ale ciekawe co u was i czy tu któraś kiedyś wejdzie? U mnie kończy się 14 tydzień :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, rzeczywiście ucichło troszkę na forum. Ja i mój partner staramy się o dzidziusia od 2 miesięcy. Jak na razie nam się nie udało, ale się zdecydowanie nie poddajemy. W tym cyklu niestety to już 7 dpo i nie mam żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessska
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g-aewa
Cześć! Chciałabym odkupić od kogoś MERIONAL, jeśli macie jakieś info w tej sprawie to proszę o kontakt g-aewa@wp.pl Leczę się w klinice w Rzgowie i potrzebuje tych leków do stymulacji owulacji, a to nie są tanie leki...staram się o drugiego dzidziusia ale tak jak i przed pierwszym teraz też mam problem z PCO. Będę wdzięczna za każdą informację i trzymam kciuki za wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
Witam dziewczyny :) od następnego miesiąca zaczynamy starania ..... w maju 22 miałam cc bo moja kochana córeczka w 35 tyg zmarła :( :( :( :( .... z winy lekarza!!!!!!!!! to była nasza upragniona córeczka wcześniej były 2 poronienia :( .... porobiliśmy badania i jest wszystko ok.... wszyscy mówią żebym jeszcze odczekała po cc ale ja nie dam rady nie umiem tak bardzo pragnę mieć dzidziusia to silniejsze o de mnie ...... a co u Was dziewczyny ile z Was już zaciążyło ???? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta233
Witam, Chcialabym dołączyć do Waszego grona :) Mam parę pytań, może ktoś odpowie mi na jedno z pytań: Z narzeczonym staramy się o dzidzie. 13.06.2013r zaczął się moj cykl ( cykl ok. 30-31 dni), w dniu 01.06.2013 byłam na monitoringu, Pani ginekolog powiedziała, że jest pęcherzyk o wielkości 15/16mm i że za 3-4 dni pęknie. Dziś 07.07.2013 (Od ok. 3 dni) odczuwam ból jajnikow ( nie jest to bol nie do wytrzymania, raczej lekkie ukłucia), bolą mnie piersi i wydaje mi się, że częściej chodzę do toalety. Na test jest chyba za wczesnie, ale takich objawow nigdy przed miesiączką nie miałam. Moje pytanie brzmi, czy takie objawy sa mozliwe gdy zarodek sie zagniezdza? czy kobieta to czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta233
pomyłka- w dniu 01.07.2013 byłam na monitoringu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
Hej Marta tak kobieta czuje akie objawy :) może to być o czym myślisz... ja tak miałam jak staraliśmy się o Naszego Aniołka :) ..... ja dziś np. mam dni płodne i czuję kucie lewego jajnika :) .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Witajcie Dziewczyny! Chętnie przyłączę się do Was :) Staram się z moim partnerem o dzidzię od stycznia i póki co bez rezultatu -_- W sobotę ma nadejść niechciana @ i oczywiście jak zwykle kilka dni przed ,dopatruję się objawów ciąży. Objawy w tym cyklu różnią się jedynie tym od poprzednich, że * nie bolą mnie piersi co jest bardzo nietypowe, ponieważ zazwyczaj bolą już od owulacji. Poza tym są też nieco większe i kłują mnie od czasu do czasu. *Lewy jajnik też daje o sobie znać i czuję kłucia co jakiś czas, w prawym rzadziej. Chociaż podejrzewam, że z lewego była owulka i stąd ta dolegliwość. *nerwowość i stany depresyjne jakich już dawno nie miałam. *uczucie głodu, ale mam jej czasami przed @. Kochałam się z partnerem dwa dni przed owulką i mam nadzieję, że plemniki miały ekstra super moc i wystartowały tam gdzie miały :D Martwię się tylko, że brak bólu piersi może oznaczać jedynie zmianę diety. Nasze staranka odbywały się na wczasach w Turcji i po powrocie wiadomo, inne jedzonko itp. A jak tam u Was? Udało się którejś z Was ostatnio zafasolkować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
DO STARACZKA29 ja zaczęłam z mężem starania ( ponowne ponieważ w maju w 35 tyg urodziłam martwą córeczkę z winy lekarza) od tego miesiąca mimo że powinnam poczekać bo miałam cc ale usg blizny wyszło dobrze więc zaczęliśmy ..... teraz jestem przed miesiączką powinnam dostać 25 ale mam nadzieje że nie dostanę :) .... w piątek i wczoraj miałam dziwne brązowawe plamienie jakby implantacyjne , piersi mnie nie bolą ale czuję się jak przed @ .... jestem rozdrażniona i często mam doła (ale to może być przez to że straciłam córeczkę) .... mam nadzieję że uda mi się szybko zajść i szczęśliwie urodzić.... zobacz czy pochwa zmieniła kolor (chodzi dokładnie o kolor warg sromowych w środku muszą być ciemne) i kolor sutków też ciemnieje...ja tak miałam w ciąży z Nastką i w poprzednich 2 nieudanych też... na mnie jeszcze za wcześnie bo to się sprawdza w terminie @..... mam nadzieję że i Tobie się uda zaciążyć .... Aha ja jak starałam się o córeczkę to 8 miesięcy nic ale jak w jednym miesiącu zaczęliśmy się kochać co 2 dzień to się udało to najlepsza metoda .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Do karola8483: Współczuję Ci Karolcia :*:*:*, ale jestem pewna, że Ci się udało. To plamienie to na bank implantacja :). Mnie podobnie jak Ciebie nie bolą piersi. Czuję się trochę jak na @, bo jestem rozdrażniona maksymalnie. Codziennie mojemu partnerowi robię problemy o błahostki, ale nie potrafię się powstrzymać :/ . Brzuch nie boli, tylko jajniki kłują. Niestety ani pochwa ani sutki nie zmieniły koloru :( . Kupiłam dziś test i zastanawiam się czy mogę go jutro zrobić? Cykle mam od 27 do 33 dni, ostatnie dwa cykle 29/30 dni, ostatnia miesiączka 20 czerwca. Mój M. jutro wybiera się do laboratorium zbadać nasienie i mam nadzieję, że wyniki będą ok. Jeszcze się okazało, że moja siostra zaszła w ciążę w pierwszym cyklu, co mnie oczywiście bardzo cieszy, ale jednocześnie dołuje :( Starała się o bobasa 6 dni z rzędu przed zaśnięciem tak, aby plemniki mogły spokojnie wędrować. Może u kogoś sprawdzi się ten przepis :) Karolcia daj znać jak tam u Ciebie. Z niecierpliwością będę czekać na dwie kreseczki na Twoim teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
DO STARACZKA29 Hej :) ja na twoim miejscu bym ten test wykonała bo jestem w gorącej wodzie kąpana :) lecz jeśli by wyszedł negatywny ( czego absolutnie nie życzę kochana ) to bym go wykonała ponownie za tydzień...... Widzisz ja po stracie malutkiej wpadłam w jakąś obsesje co do ciąży i nie chciałabym jej sobie wmówić więc test wykonam 25 dopiero w dzień miesiączki .... mam nadzieję że badanie partnera wyjdzie pomyślnie :) ..... daj znaczka po teście jaki wynik :) mam nadzieję że pozytywny .... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Do karola8483: Nie jestem sobie w stanie wyobrazić Karolcia jaką przeżyłaś tragedię, ale my kobietki wbrew pozorom mamy dużo siły. Na pewno teraz będzie ok, jestem tego pewna :) Boję się zrobić test, bo już tyle razy wychodził negatywnie :( Chyba poczekam do jutra. Bólu piersi nadal brak, ale są lekko powiększone. W sumie nigdy tak nie miałam, ale ostatnia wycieczka, stres przed lotem mogły wszystko przestawić:/ Nie mam też wzdętego brzucha a zawsze przed @ miałam , no i brak zmian na skórze twarzy a zawsze były :/ Może być tak po prostu, że ta wredna @ się tylko opóźni... Nadzieja umiera ostatnia, także będę czekać cierpliwie :) Dam znać Karola jak już coś będę wiedziała i oczywiście czekam na wiadomość od Ciebie. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Nie wytrzymałam i zrobiłam test. Standardowo negatywny :( Pocieszam się jeszcze, że to za wcześnie, no i z drugiego moczu a nie z pierwszego :( Piersi kłują, ale nadal nie bolą tak jak zawsze przed @, nie mam też typowego dla @ bólu podbrzusza. Już sama nie wiem... Pewnie się wredota tylko spóźni... Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję. Trzymam kciuki za Ciebie Karolcia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
DO STARACZKA27 nie martw się testem zrób za 3-4 dni jeśli @ nie przyjdzie a nawet za tydzień..... mnie piersi też nie bolą za to przez pare dni miałam takie delikatne rozwolnienie a teraz zatwardzenie .... przy Nasce to miałam wiecznie zatwardzenie... mam też kaszkę na czole ale to od słońca bo na @ zmiany naskórne były inne... powiedz mi a kochcłaś się tylko w dni płodne czy cały miesiąc??? bo ja jak się starałam o Nastusie to przez 8 miesięcy obserwowałam śluz i zawsze niby e te dni ale rezultatu nie było a jak 1 miesiąc co drugi dzień to zaszłam ..... Co do bólu związanego z utratą małej to jest nie do przeżycia nie ma nic gorszego od straty dziecka.... wejdź sobie na to forum tam piszę z aniołkowymi mamami i zobacz ile nas jest :( to jest bardzo niesprawiedliwe że tyle dzieci umiera :( http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4333527&start=3450 ...... Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki za Ciebie i mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Próbowaliśmy głównie w dni płodne, które obserwuję po śluzie. Owulację też w miarę jestem w stanie ustalić, ponieważ odczuwam ból owulacyjny. W sumie z moich obliczeń wynika, że współżyliśmy dwa dni przed owulką i dzień po niej, ale wątpię, że się udało...:( Piersi mnie od godziny mocno pobolewają, a właściwie kłują, ale same od siebie, przy dotyku nie odczuwam bólu. No i czekam... Partner był w domu, musieliśmy zadziałać żeby pobrać nasienie do badania :D hehe Za 7 dni roboczych wyniki, oby były ok. Aha, zapomniałam napisać, że partner ma już syna, ale 17 letniego i lekarz mimo wszystko zalecił badania z powodu palenia milionów papierochów przez mojego M. i popijania browarków :/ Poczytałam forum, które mi wysłałaś. Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje :( Trzymaj się Kochana, jestem z Tobą myślami i sercem. Czekam na pozytywny wynik Twojego testu ciążowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
Do staraczka27 kochana jeśli się nie uda to spróbuj mojej metody co 2 dzień bo ja też myślałam że trafiam na dni płodne bo wszystko się zgadzało ale mimo to je omijałam .... teraz nie stosowaliśmy metody co drugi dzień dla tego obawiam się że się nie udało....jeśli nie zaszłam to po miesiączce będziemy co 2 dzień i na pewno się uda :) .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×