Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

no ja to dzisiaj mam wrazenia:) zadzownil wloasnie do mnie lekarz u ktorego bylam i powiedzial ze po moim wyjsciu jeszcze raz spojrzal i kreski mu sciemnialy wiec uznaje ze jest ciaza i zebym zamawiala termin usg:)) co za dzien:))) kingowa u mnie z cyklami to strasznie niereguralnie. czasami jest 21 czasami 33 a raz bylo 50pare dni. ale nigdy nie mialam tak dlugiej fazy lutealnej jak teraz:) z fazy lutealnej wynikalo by 2-5 dni po. przy d*phastonie mialam 13 dniowa faze a normalnie maksymalnie 9 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Progesteron będzie Ci teraz szedł do góry. Ja się przez 2 dni teraz naczytałam o tym hormonie tyle, że głowa mała :-) 13 dzień po owulacji taki wynik spokojnie jest w porządku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak sie czujecie? Tak cicho sie zrobilo....kasika zobaczysz ze wszystko sobie wyrownasz. Ja sprobuje do lekarza jutro przed praca sie umowic moze zleci mi powtarzac badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat mam nadzieję, oby do poniedziałku :-). Najgorzej, że wyjeżdżam na weekend odpocząć,a ciężko będzie się wyluzować i dobrze bawić. Test zrobiłam, wyszła 1 krecha ale wczoraj temperatura 37 a dziś 37,5 ( zawsze miałam 36,7 max) i stwierdziłam, że przez ten stres chyba mi rośnie :-). Czuje już @, brzuch zaczyna boleć, wszystko mnie drażni więc myślę, że w pon lub we wt przylezie @. No przejdź się do lekarza, nic nie tracisz. Ale według mnie badania są ok.Pewnie dziś jak byś zrobiła Progesteron to by wyszedł większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te temperaturki to masz strasznie ladne... ja przy niskim progesteronie mialam strasznie niskie temperatury.. myslalam ze to dlatego a Ty masz takie piekne i wysokie. Przykro mi z powodu tej jednej kreseczki ale dopoki nie dostaniesz okresu to i tak nic nie wiadomo. Milego wyjazdu w takim razie zycze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje kochana :-) No właśnie nigdy takich wysokich nie miałam, ale może faktycznie przez stresik mi tak podskoczyła. W poniedziałek wszystko będzie jasne :-) Miłego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
witajcie mi ciąża zaczyna się udzielać, dziś czuje się fatalnie, mdłości przez pół dnia, senność, złe samopoczucie, i mało tego dziś wyjątkowo miałam problemy z koncentracją, ach te hormony, poza ty zaczynają mnie solidnie pobolewać piersi i trochę się powiększyły, niebieski kwiat jak u ciebie? karola a co u ciebie robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdli mnie rano i wieczorem. Przeziębienie zniknelo narazie. Mam czasami takie ciagniecie-skurcz gdzies tam w brzuszku i jutro sie spytam ginekologa czy to normalne. Piersi sa mega duze:)) mialam operacje robiona dwa lata temu...bardzo długo zbieralam sie ale moje piersi byly takie mikroskopijne po ciazy zecje wypelnilam ..... nieduzo tylko do c miseczki ale teraz tochyba stanik bede musiala zmienic bo mi pecznieja ze szok:) moze z powodu tych implantow pod miesniem...sama nie wiem:) hehe to wyznanie powiedzialam jutro mam wizytę u ginekologa w związku z badaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGOWA tak robiłam ale 1 kreska.... @ powinna przyjść 3 więc zrobie ponownie test w poniedziałek lub wtorek .... temperaturę mam dalej podwyższoną ale czuje się jak na @ :( chyba nic z tego w tym miesiącu.... zobaczymy!!! ale nadal mam cichą nadzieję ..... a ty byłaś już u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co potem jak urodzisz i będzie ci się mleko zbierało pod implantami, tam nie będzie ujścia co zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT ja też mam implanty i jak byłam w ciąży to były ogromne :) ale po nie opadły tylko wróciły do normy a mleko miałam normalnie...nawet Ci powiem że przed ciążą miałam tak wrażliwe sutki że nie można mnie było dotknąć a teraz już takie nie są.... na szczęście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
nie byłam, na razie jeszcze poczekam, myśle że za wcześnie i tak nic nie wymyśli na tym etapie pójde jak będe wiedziała że moge liczyć na usg, chciałam się zarejestrować bo myślałam ze duże kolejki jednak okazało się że lekarka przyjmuje w miare na bierząco, z testem faktycznie jeszcze możesz poczekać mi też wyszedł w dniu terminu@, niebieski kwiat też czasem mam takie dziwne bóle, czasem są czasem przechodzą, nie wiem jak jest z moją szyjką to jedyne co mnie zastanawia, za bardzo sobie tam nie grzebie jednak sprawdziłam i myślałam że w ciąży powinna być dłuższa i twarda a jest dosyć krótka i średnio twarda, rozpulchniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGOWA w ciąży jest zawsze rozpulchniona :) .... ja na twoim miejscu kochana poszłabym do lekarza tak żeby zbadał nawet bez usg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też :) tylko ciążą żyję ...... dziś zauważyłam że często sikam i mocz mam ciemny... mam dużo białego śluzu i jajniki jak mnie nie raz zakują to aż mi się coś robi....plecy mnie pobolewają i mam takie ciągnięcie w dół niestety takie jak przed @ .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA oby i nam się udało :) trzymam mocno kciuki za to.....ty kiedy testujesz ??? 3 tak dobrze pamiętam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola testuje w poniedzialek.no 3 mam kciuki za nas wszystkie.mi dzis temperaturka znowu do gory skoczyla do 37,3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski kwiat no to super:-) karola nam tez sie uda.ja czekam na wizyte u lekarza.W poniedzialek zobacze co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×