Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowakamila

wydać faceta przed jego kobietą

Polecane posty

Gość anonimowakamila

jak napisać/powiedzieć dziewczynie kolegi, że zdradzał ją ze mną... nie znam jej zbyt dobrze, a chcę się na tym chamie zemścić... jednak jedyny minus to to, że nie mam dowodów, oprócz kilku rozmów pisemnych, w których nie pisze dosłownie o nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowakamila
czy ja napisałam, że mnie zostawił i chce być z tamtą? poszło o coś innego, wykorzystał mnie ale nie chodzi o seks, totalnie inna sprawa, a że mam na niego haka i on jest totalną męską dziwką to chcę się zemścić, żeby ta jego nie myślala, że jest święty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem ...
polega na tym że kobieta w swej nieomylności może Tobie nie uwierzyć :classic_cool: wiesz chyba coś o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha-ha, chciałoby się, by nie wydawała, chcielibyście mieć taki bezproblemowy świat, faceciki. A niech poniesie konsekwencje swojego czynu, mógł kutasa nie pchać gdzie popadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jej anonima
podeslij smsa z innego nr, tylko dodadj informacje, ktore o nim wiesz zebys byla bardziej wiarygodna (np. kiedy sie spotykaliscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
A jeśli on bzykał się z tobą za jej cichym przyzwoleniem? Nic tym nie wskórasz. Moja mi kiedyś sugerowała, bym sobie znalazł doopę do bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak myślisz, to zaliczysz i to nie jeden spust na twarz. :O Ktoś, kogoś przeleciał bo, chciał się zemścić, toś inny dał duupy by mieć lepsze stanowisko... właśnie tacy ludzie powinni zginąć, bo to pasożyty i pożytku żadnego. Zwykłe kolejowe podkłady. :O Ci co przeżyją, to narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się nie dziw Nowy, jak widzisz dziś seks stał się walutą. Niektórym to na dupie, czy kutasie tylko nominały zwiększać i kolejnych królów domalowywać. Czy tam prezydentów, jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowakamila
o czym w ogóle piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym, że traktujesz se seks i zdradę jako narzędzie zemsty. I nie widzisz w tym nic złego. Ale co ja tam wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 415634hjaksjgdjgdfkdgfu
anonimowa, jak wiedziałaś, że ma kogoś, to jesteś nielepsza. Choć może warto wydać, bidulka, być moze, żyjąc w nieświadomości pozwala np. na seks bez gumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co sie mścić? Los jest nierychliwy, ale sprawiedliwy, predzej czy później przyjdzie kryska na Matyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 415634hjaksjgdjgdfkdgfu
Zresztą, jak to tylko dziewczyna, nie żona, to jedyna wina lezy po jego stronie, bo oszukiwał kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annatta28
Dopóki facet nie jest żonaty/zaręczony, nie mozna winic kobiet jeśli wchodzą z nim w relacje. Mają taki sam status, jak jego dziewczyna. Niesłusznie, więc atakujecie autorkę. Tylko ten facet jest winien- jeśli okłamywał tę drugą, że jest jej wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada to cicha instytucja i gdyby nie tacy ludzie, co chcą udowodnić swoją niemoc przez robienie szkody innym, są dla mnie paralizatorami i zaczytują się w Starym Testamencie, gdzie jest, "ząb za ząb". Dlatego powstał lepszy. Nowy Testament, gdzie już można pluć w twarz i nadstawić drugi policzek. :) Ja zostanę przy tym, nie rób drugiemu co tobie nie miłe. :) I dlatego w sposób człowieczy i nawet mało cywilizowany z łatwością znajduję kompromis, który może wyprowadzić z równowagi... :) Jarzysz ? http://www.youtube.com/watch?v=o5zvtY5rUIo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie ma tak łatwo, Nowy. Gdy się kogos skrzywdzi, należy liczyć się z konsekwencjami. A skrzywdzona kobieta potrafi być bardzo niebezpieczna.;) Miejcie się wiec na baczności Panowie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już chcesz go sprzedać to idź do jego kobiety i powiedz wszystko ze szczegółami jaj i co, dlaczego z nim to robilas i co sie podobało najlepiej! Kiedy to już zrobisz to zadzwoń do jego rodziców i także poopowuadaj swoje historyjki! Nie zapomnij go wydać w ZUS i w urzędzie skarbowym a niech ma swinia!!! Potem napisz kilka anonimow na niego do spoldzielni mieszkaniowej ze dziwkaz tam mieszka! Napluj mu w twarz! Spal mu Kota lub psa! Zadus rybki I moze wtedy poczujesz sie soba!!! Tak odetchniesz z ulga !!! Jak typowa polka! Jestes soba!! No w koncu jak to wszystko juz zrobisz to poczujesz jak cudownie jest byc .... Msciwym workiem na plemniki! A o godnosci to nawet nie musisz czytac- bo Ty I tak nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRRRR
kredek teraz pokolorowałeś:) status nie status dziewczyna nie dziewczyna jakie to ma znaczenie? Bzyknęłaś się z kolesiem wiedząc że jest w związku i teraz idziesz do jego dupy i chcesz powiedzieć że ją zdradził? Normalnie co ty chcesz tym osiągnąć? Na kim ty się mścisz? przecież jak byś mi to zrobiła ja swojej bym odpowiadział: Kochanie czy normalna osoba nawet gdybym to zrobił przyszłaby do ciebie i mówiła takie rzeczy? Pomyśl czy ty poszłabyś do mojej dziewczyny gdybym ją zdradził ? Możesz wierzyć lub nie ale to jest nienormalna kobieta i chyba sobie ubzdurała że się na mnie tak zemści. Zaraz napewno pójdzie do moich rodziców i powie że w wieku 15 lat zabrałem im 10 zł z portfela. Autorko nie ośmieszaj się jako stary zdradzacz zjadłbym cię bez żadnej czkawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Poznański Luj
Eeee, przyjaciele Anonimowa Kamila chce odzyskać dla siebie dobrego bzykacza, więc teraz udaje matkę miłosierdzia!!! Jakby dała duupy raz to byłaby ciekawość, ale, że dawała dupy kilka razy, więc zakolesiowała się w zdradzającym i masz babo rogi! Kuźwa nie zbadane są myśli i uczynki babskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowakamila
wy sądzicie, że ja chcę się dowartościować tym, że powiem jego lasce o jego zdradzie? żartujecie sobie. zawsze między nim a mną był tylko seks, nie zakochałam się w nim , nic z tych rzeczy... koleś nie dotrzymał słowa, chcę , żeby poczuł, że nie może mną manipulować... i serio obraża mnie to co napisał 'STARY poznański luj'' ponieważ zawsze kobieta wychodzi na dziwke, a wy jesteście kurwa bez winy... wy nie dajecie dupy tak? Tylko kobieta rozkłada nogi, a wy wchodzicie i też jesteście w takim razie takie same kurwy jak takie kobiety... to że tutaj każdy napisze, że mam za swoje bo dałam mu dupy, sory ale to nie na temat. ja szukam rodzaju podjebania go przed tamtą, a nie kazania jaka jestem... i tak uważam, że skoro ma być równouprawnienie to wszyscy jesteśmy DZIWKAMI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowie ...laska ma racje ..... to nie my roochamy laski , to one nas roochaaja ... taka prawda :o one pstrykaja w palce ,rozkladaja nogi a my odwalamy cala robote :o niestety taka prawda ... to one nas roochaja a potem jeszcze mowia nic nie bylo , tylko potrzebowalam fioota .... tak jakby ta reszta ktora do fioota przyrosla nie grala zadnej roli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×