Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vbnmhgfds

Facet mojej mamy mnie molestuje, a ona tego nie widzi! Pomocy.

Polecane posty

Gość Vbnmhgfds

Mam 18 lat. Moja mama rozwiodła się prawie 5 lat temu z moim ojcem. Był alkoholikiem, bił mnie, mamę.. Obecnie nie utrzymujemy z nim żadnego kontaktu, on też się mną nie interesuje. Szczerze nie obchodzi mnie co się z nim dzieje po krzywdach które nam wyrządził. Z mamą miałam zawsze bardzo dobry kontakt, była moją najlepszą przyjaciółką, bardzo zaradną kobietą. Ponad 3 lata temu poznała mężczyznę. On ma 42lata, jest prezesem firmy, dobrze zarabia. Cieszyłam się gdy mama go poznała, on wydał mi się miłym i dobrym facetem na którego zasługiwała moja mama. Jest wrażliwą osobą, ma dobre serce, w poprzednim związku nie zaznała miłości więc cieszyłam się z jej szczęścia. On nie starał się nigdy zastąpić mi ojca ale starał się żebyśmy mieli dobry kontakt. Lubiłam go. Był dla mnie trochę jak starszy kolega ale do czasu.. Związek mamy stawał się co raz bardziej poważny. Mama zadecydowała, że sprzedamy nasze mieszkanie i wprowadzimy się do niego. Ma duży, ładnie urządzony dom jednak ciężko było mi się przyzwyczaić do nowego domu. Krótko po przeprowadzce jego stosunek do mnie się zmienił. Początkowo szukał niewinnych okazji by się do mnie zbliżyć np. przytulał mnie gdy byłam smutna. Z czasem zaczął sobie pozwalać na dużo więcej. Zaczął mnie obmacywać po pupie, piersiach, wkładać mi ręce w majtki, czasem po prostu łapał mnie i nie chciał puścić, próbował mnie pocałować ale gdy mu nie dałam całował mnie po szyi. Często proponuje mi seks, mówi różne świństwa z podtekstem. Próbuje czasem przekupić mnie pieniędzmi. Zawsze groził mi. Mówił mi, że to on jest panem tego domu, że on tu rządzi, że jestem u niego i że może mnie stąd wyrzucić więc mam siedzieć cicho. To się zdarza zawsze gdy zostaje z nim sama w domu, gdy mama wraca później z pracy lub wyjdzie na zakupy. Staram się w takich sytuacjach nie być w domu, po szkole idę do firmy mamy i później razem wracamy. Przestałam jadać razem z nimi wspólny obiad, nie chcę jeździć z nimi na zakupy, spędzać razem czasu, w ubiegłoroczne święta nie zaszłam do nich na wigilię i w te też nie zamierzam. Gdy on proponuje mi podwiezienie do szkoły nie zgadzam się. Zaczęłam zamykać swój pokój na zamek, mam problemy ze snem, boję się zasnąć, czasem mam koszmary. Zaczęłam chamsko się do niego odzywać. Liczyłam, że mama coś zauważy, ale znowu on przy mamie zachowuje się zupełnie inaczej, jak troskliwy i porządny facet. Mama jest w nim bardzo zakochana, jest też straszenie zaślepiona! Nie zauważyła, że zrobiłam się załamana, smutna, że przez to wszystko odcięłam się od znajomych, pogorszyły mi się wyniki w nauce, popadłam w apatię. Nie mogłam już wytrzymać i mimo, że bardzo się wstydziłam powiedziałam o wszystkim mamie. Jednak ona mi nie uwierzyła. Uznała, że zachowuje się jak dziecko, że chcę w ten sposób sprawić, że się rozstaną bo go nie lubię. Mama przestała się mną interesować odkąd jest z nim w związku tylko on się liczy. Nic z tym nie zrobiła, a ja mam dość. Chciałam kiedyś nagrać go telefonem jak proponował mi seks ale zorientował się i to usunął. Groził, że jak będę znowu próbować to weźmie mnie siłą. Czuję się bezradna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki i koko
powiedz mu,ze sie go nie boisz,musi to wiedziec,ale powiedz tak dosadnie i powiedz,że jesli matka twoja nie bedzie reagowala to poinformujesz np.pedagoga w szkole albo gdzies zadzwonisznp na policje,to sie moze wystraszy,musisz napewno cos z tym zrobisz bo sie wykonczysz psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vbnmhgfds
Dlaczego on mi to robi? Przecież jest w związku z moją mamą i raczej sypiają ze sobą.. Zastanawiam się czy on tak faktycznie czuje coś do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jesteś młoda i ładna
a on w sile wieku i chce sobie potwierdzić swoją męskość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ja myślę tak...
Nagraj to kamerka. Poprostu jak będziesz w. pokoju ustaw tak kamerke że on nie będzie wiedział że jest nagrywany. zrób dwie kopie. jedną daj mamie jeśli ona nie zareaguje idź z druga kopia na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
porozmawiaj o tym z pedagogiem szkolnym albo zadzwoń pod ten numer: Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123 Zadzwoń! Zaufaj! Czekamy na telefon od Ciebie codziennie od 14.00 do 22.00! Nasz numer jest bezpłatny. mail: pogotowie@niebieskalinia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no mam tak samo
a ja myślę, ze sama masz na niego ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka nie powinna byla
sprzedawac mieszkania tylko zapisac je tobie i zebys ty w nim mieszkała a jak sie im nie ulozy to fACET Wyrzuci was na bruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka nie powinna byla
dziwna historia bo kazdy majac mieszkanie zabezpiecza sie wrazie czego a nie sprzedaje tak o - mogła nawet wynajmowac a mieszkanie zostawic przez to twierdze ze to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdolę!!! dziewczyno obudź się facet Cię molestuje, a Ty nic z tym nie robisz? ja nie wiem gdzie dzisiejsza młodzież głowe ma bo napewno nie na karku. chcesz żeby któregoś dnia posunoł się o krok dalej i nie daj Boże zgwałcił Cię? Ja nie wiem jak mozna z tym nic nie robić nie rozumiem takich ludzi kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia.87
nie masz 6 lat żeby taki typek Cie zastraszał ma juz 18 lat musisz mieć odwage,nie bój sie nagraj go jak do Ciebie mówi,nie wiem włącz kamerke jak masz w laptopie żeby miec jakis dowód kurcze szkoda że twoja mama ci nie wierzy,musisz coś zrobic bo się zamęczysz dziewczyno,a w końcu cie zgwałci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vbnmhgfds
Bardzo się zawiodłam na mamie, bo kocham ją, była zawsze dla mnie jak najlepsza przyjaciółka, a gdy potrzebowałam jej pomocy to nie uwierzyła. Mama sobie zaczęła z nim przygotowywać święta, a ja kolejne z rzędu będę spędzać sama.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vbnmhgfds
Próbowałam już kilka razy. Ona w to nie wierzy. Dla niej to za dobry i porządny facet żeby takie coś zrobić. Ja nie rozumiem czemu on mi to robi.. Czy on czuje coś do mojej mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Twoja mama nie chcę w to uwierzyć, nie rozumiem która matka nie umie wysłuchać dziecka i mu uwierzyć. Nagraj sytuacje z tym facetem i pokaż to swojej mamie mioże wtedy uwierzy. nie można żyć z facetem pod jednym dachem który oszukuje Ciebię i Twoją matkę a już na pewno nie w takim przypadku jaki Ty opisałaś>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZRÓB COŚ W KOŃCU
WIESZ CO NIE ZADAWAJ TAKICH PYTAŃ CZEMU ON CI TO ROBI ? bo te pytania sensu nie mają Jeśli zamierzasz coś z tym zrobić to zgłoś sie do telefonu zaufania ,potem zbierz dowody i idz na policję . Twoja matka nie chce pewnych myśli dopuszczać do siebie, a nawet jeśli to czasem matki udają że nIE widzą pewnych sytuacji . A Ty masz 18 lat ! więc nie zachowuj się jak dziecko pytając wkółko dlaczego to ci robi . Są na świecie ludzie, psychopaci, pedofile i inni socjopaci którzy krzywdzą drugą osobę bo są PO PROSTU NIENORMALNI !.. MAJĄ ZABURZENIA OSOBOWOŚCI ITP.. CAŁKIEM ZDROWY PSYCHICZNEI CZŁOWIEK TEGO NIE ROBI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz koniecznie krzyczeć na cały głos , jak tylko znowu zacznie. Jest to zapisane w starym testamencie jako konieczne. Ten człowiek jest opętany przez demona i nie powinien z twoją Matką być w związku. Ratuj swoją matkę i siebie w końcu jesteś pierworodną tzn. Rycerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagraj cała sytuacje na dyktafon albo jakaś kamerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×