Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość logi

spotykamy się ale nie wiem co z tego będzie

Polecane posty

Gość budzynskazofija
A ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakariki
raz kozie smierc, albo sie uda albo bedzie koniec znajomosci - bo tak czy siak po co ci taka znajomosc z ina, z ktorej nic nie wyniknie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
Mamy spotkać się po świętach więc proszę prosto z mostu napisać jak mam to spotkanie rozegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
widac, ze dziewczyna ma tradycyjne podejscie do relacji damsko-meskich i nie licz na to, ze bedziesz sie rzucac na ciebie peirwsza. zwlaszcza ze teraz juz sadzi, ze spotykasz sie z nia z nudow, i ze wcale nie uwazasz ja za atrakcyjna, juz ci to pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazo
przed spotkaniem musisz sie naćpać czymś. tak żebyś zmienił sie nie do poznania w szaleńca. ona nie chce ciepłej kluchy i wtedy bedzie twoja zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
na dzien dobry- calus co najmniej w policzek i mowisz, ze sie cieszysz ze ja widzisz i pieknie wyglada (w czasie gdy nie bedziesie sie widziec, dzwon do niej byle nie za czesto, raz, dwa wystarczy, zalezy kiedy sie widziec macie). potem bierzesz ja za reke i idzie do celu. i w gadce mowisz jej ze mialbys nadzieje na cos wiecej, nie tylko na kolezanestwo z nia, bo bardzo ja lubisz i cie sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
dla mnie to jest już i tak na straty . Pamiętam jak sam się tak dobierałem jak pies do jeża i układałem plany to gówno z tego było. Chłopie musisz być świadomy z tego co się dzieje z wami w danym momencie jak pojawia się takie w tobie uczucie i chęć np żeby ją przytulić to to zrób. Nie wolni tego blokować ignorować . Naprawdę jak się wsłuchasz w siebie to twoje ciało i odczucia podyktują Ci co masz kiedy zrobić Tu nie trzeba myśleć i ustalać "planów" bo to jest sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
"i w gadce mowisz jej ze mialbys nadzieje na cos wiecej, nie tylko na kolezanestwo z nia, bo bardzo ja lubisz i cie sie podoba." nie słuchaj takich bzdur ..nie musisz jej nic takiego mówić no ludzie kochani. Jak do waszych spotkań dodasz dotyk wykraczający poza granice koleżeństwa to samo przez sie jest to idące ku czemuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
A mogę jej napisać w sms, że o niej myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
" Problem w tym, że jak ostatnio myśłałem, że będzie szansa na jakiś rodzaj bliskości to znowu siedzieliśmy w odległości i to na jej życzenie, tak więc sam już nie wiem o co chodzi. A co do całej sytuacji ma to kiedy się urodziłem?" no to musisz wyczuć czy ona stwarza sytuacje sprzyjające dotykowi czy wręcz przeciwnie i "ucieka" od tego ..jak ucieka to olej bo nic z tego nie wyjdzie. Wszystko to co piszę to na bazie swoich doświadczeń wiem jak się zachowują kobiety chętne ,a jak nie takie co tylko z kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
moim zdaniem to, ze usiadla w odleglosci o nie swiadczy o jej niecheci.moze chcuala cie tym zmotywowac, zobaczyc czy podzialasz cos wkoncu. przeciez nie spotykalaby sie z toba gdybys sie jej nie podobal. odmawia spotkan, miga sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
widujecie sie raz w tyg. a dzwonicie w tyg do siebie? ty do niej? ona do ciebie? piszesz do niej smsy? ona doc iebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
Czasami wydaje mi się, że przeciwne, jak ją naprzykład pocałować na dobranoc jak od razu wskakuje za drzwi do samochodu, mam barierkę z drzwi przed sobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
a nie umiesz ominac drzwi? :Ojakis ty nieporadny, jak 7latek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
Nigdy nie odmawia spotkań, czasami przekłada na inny dzień ale to chyba normalne jak ktoś pracuje, piszemy do siebie i sms i maile, kontakt jest cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
Nie chodzi o to, że nie umiem odsunąć drzwi tylko o to co ona chce mi tym pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
A telefony? A czemu ty dzielisz wlos na 10? Ty widzisz wiele w tym ze ona wchodzi za drzwi, to co ona moze pomyslec o twoich dziecinnym zachowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
Jeszcze jedno może powinienem to napisać od razu. Na jednym z pierwszych spotkań powiedziała, że nie podoba jej się to jak niektórzy faceci traktują obecnie dziewczyny, i ja nie chcąc być taki sam doprowadziłem do tego co jest, czyli do niczego :( Na razie muszę kończyć będę za jakieś 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
", że nie podoba jej się to jak niektórzy faceci traktują obecnie dziewczyny" ,a ty jak ją traktujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
nie rozumiem dlaczego trzeba popadac ze skrajnosci w skrajnosc? :O Mam nadzieje autorze, ze w innych dziedzinach zycia jestes mniej dupiaty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjergker
Nastepnym razem przyniesc Jej jakas drobnostke albo bukiecik, niech wie, ze nie traktujesz Jej jak kolezanki:o i napij sie przed wyjsciem albo napijcie sie razem na film, u jednego z was na kolacje czy ciastko itp. zeby wyluzowala sie atmosfera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do logi
autorze podaj imie wybranki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjergker
dziewczyna i tak jest cierpliwa, ze jeszcze Cie nie olala:o spotkajcie sie w domu na wino i dobry film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
Jestem już. .."" ,a ty jak ją traktujesz ?"" wydawało mi się, że właśnie tak powinienem czyli bez nachalności i jakoś się to ułoży, ale niestety nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
A mylales, ze co osiagniesz ta strategia? Ze ona rzuci sie na ciebie? Bo mowisz ze ty nie umiesz sie przelamac by ja dotknac chocby w dlon.\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
i tak nic z tej znajomosci nie bedzie. zobaczysz. i to z twojej winy. wesolych swiat wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
NIc nie myślałem, cholera taki już jestem i co mam zrobić, napisałem wcześniej, że całe życie byłem sam więc jest jak jest, ale chciałbym to naprawić bo naprawdę mi na niej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
Ktoś coś jeszcze doradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashraful
idź się zabij 🖐️ a tak serio to kurde, chłopie masz Ty jaja wgl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×