Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość logi

spotykamy się ale nie wiem co z tego będzie

Polecane posty

Gość budzynskazofija
Ta historia przypomina mi historie mojej kolezanki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja albo
ten koles jst jakis niekumaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
To fakt. Musi byc niekumaty skoro ma 35lat i nie byl nigdy w zwiazku, a teraz prowadza sie zta dziewczyna jakby mieli po 10lat. Nawet za reke nie chce jej wziac iumawia sie tylko raz w tyg jakby dzielilo ich ze 100km:O jak bediesz sie tak zabierac do tej znajomosci jak duupa do srania, to szanse na zmiane cie znowu ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
logi, a ty usunalas swoje konto z randek? czy dalej sie logujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
Autor nam znikl gdzies. Halo, halo ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
Ja się nie loguję od czasu jej poznania, natomiast ona się loguje regularnie i to mnie właśnie zastanawia, co jest wogóle grane. Nie to, że nie chcę jej wziąć za rękę tylko jakoś tak nie potrafię :(, owszem nigdy nie byłem w żadnym poważnym związku bo tak akurat w życiu się poukładało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
O pojawil sie autor. No dokladnie. Musi sobie szykowac cos w odwodzie, bo przeciez dla ciebie jest tylko kolezanka. I skadona ma wiedziec co ty knujesz>? Czy nie masz zony, a ja traktujesz jako odskocznie jakas od prozy zycia? masz 35lat i nie umiesz kobiety wziac za reke? Wez skoncz sie spotykac z nia, bo marnujesz jej czas tylko i mieszkasz w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wyglądas i jak wygląda ona? Traktuje cię chyba jako kumpla... Uśmiecha się do ciebie, albo przybliża szturcha w żartach ? CO do pocałunku w policzek i trzymania za rączkę to sobie odpuść boto dobre dla 15. Działaj zdecydowanie. Jeśli kolegowanie z nią ci nie wystarcza to ją przyciągnij do siebie na pożegnanie i pocałuj namiętnie (nie buziaczek tylko całus- nie koniecznie od razu z jezyczkiem- poczytaj na internecie jak to się robi :) )najwyzej dostaniesz plaskacza ale gra jest chyba warta świeczki. A jesli uwazasz że kolegowanie to dobre i to.... to pogadaj cie szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
autor nie umie jej za reke wziac, a ty mu piszesz, zeby ja calowal namietnie z jezykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze że nie koniecznie z języczkiem :) na tym etapie za rękę już nie wiele da bo dziewczyna go traktuje jak kumpla. Zadna koleżanka nigdy cię za ręke nie złapała. Albo niech ją złapie za rękę jak bedzie ją odprowadzał a na koniec niech koniecznie pocałuje. Bo ja po dwóch mc znajomości z kolegą nie wiem czy bym się dopatrywała nie wiadomo czego po złapaniu za rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
zupelnie mi przypominasz znajomego mojej kolezanki. Pochodzi on z G.Slaska, tez ma 35lat, ale jest spod znaku wagi i jezdzi starym, bialym autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
Co znaczy jak wyglądam, normalnie raczej nie odrzucam, przynajmniej tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jeśli wybranka jest podobna do autora, czyli nigdy żadnego związku to kto wie .... A ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
no, ale przeciez on pisze, ze to on traktuja ja jak kolezanke i nie umie sie przemoc, by ja chwycic za reke. czytasz ty co on tu popisal od poczatku> chyba niedokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
Gwarantuję Ci, że nie jestem ze śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
jakie masz wlosy-kolor? i oczy? nosisz okulary? ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi bardziej o twoj wygląd w porównaniu z nią. No bo np jesli ona jest bardzo atrakcyjna a ty taki sobie, to może ona też nie pogania tępa bo nie jesteś dla niej atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
To wiecej takich kalek zyciowych jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
Ona już była w związku, przynajmniej w jednym bo tyle się już dowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
Jak jest w twoim wieku to trudno, zeby nie byla:o Ba, nawet jak jest 10lat mlodsza to trudno, zeby nie byla nigdy z nikim:O Ten temat wydaje mi sie prowokacja. Bo jakim udupem trzeba byc zeby w wieku 35lat nie umiec wziac kobiety za reke? :D zegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej więcej przeczytałam wszystko :) ale ona też go traktuje po koleżeńsku- napisała ze spotkania są typowo koleżeńskie :) Nie wiemy czego ona od niego oczekuje ale wiemy co on od niej :) dlatego, autorze musisz się przemóc i coś zrobic :O bo im dluzej tak wyglądają wasze spotkania tym ona może bardziej cię traktować jako kumpla, szukać kogoś inneog i wkońcu znajdzie ! a na koniec jak się jej zaczniesz czepiać że cie tak wystawiła to skonczy sie i kolezenstwo bo usłyszysz że ona nie miała pojecia że ci się podoba i że nigdy jej tego nie okazywałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
To nie jest żadna prowokacja i widzę, że nie każdy potrafi zrozumieć, iż w życiu różnie się układa i nie każdy jest casanową. Liczyłem na jakieś porady a tu widzę nagonkę na moją osobę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
dostales cale stado porad, ale nie skorzystasz z nich, bo nie umiesz jej nawet za reke wziac. wiec nie chcac ci ublizac za bardzo, wolimy uznac, ze temat jest prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
Ona wie, ze jestes prawikiem, ktory nigdy nie byl w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
Nie wiem jeszcze się tym nie chwaliłem, chyba że się domyśla. Albo trafi na to forum i będzie mieć ze mnie ubaw po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmwb
Dlaczego nie chcesz jej pocałować lub chodzić za rękę jak idziecie razem do kina? Dlaczego w kinie jej nie obejmiesz? Ona czeka na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logi
Przecież piszę od samego początku, że chcę tylko nie potrafię się przełamać, całe życie byłem sam więc jest to dla mnie trudne, tak ciężko to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmwb
Kicha z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
nieczytałem wszystkich wypowiedzi ,ale kurde chłopie ..ja tam od 1 spotkania jak widze ,że rozmowa się klei to "atakuje" i przytulam ,sadzam sobie na kolanach , staram się pocałować jak jest atmosfera ku temu .. tak na "sucho" to sobie możesz chodzić z nią do końca świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×