Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość denSelWoszinGton

Nic dziwnego, że nie mam powodzenia ani nigdy nie miałem kobiety skoro...

Polecane posty

Gość denSelWoszinGton

Skoro mam tylko 172 cm, wiecznie nie mam kasy, chujowo się ubieram.. nosze na sobie jeszcze ciuchy z liceum a mam już 25 lat.. bo po prostu nie stać mnie na nowe, fajne z wielką zazdrością patrze na wyższych kolegów, którzy mają fajne ciuchy, kase na imprezy itp.. a przede wszystkim powodzenie i dziewczyny.. czemu mnie tak ukarano???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denSelWoszinGton
eh.. nawet tutaj mnie olewają, co za parszywe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Le znam kolesia 160cm co ma kobiete wzrost nie jest taki wazny A ja mam 29 lat i tez zadnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denSelWoszinGton
wzrost nie jest ważny w momencie kiedy się jest bogatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denSelWoszinGton
wzrost nie jest ważny w momencie kiedy się jest bogatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denSelWoszinGton
wzrost nie jest ważny w momencie kiedy się jest bogatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet w wieku 25 lat ma wielkie możliwości rozwoju i może dużo zarabiać. Albo się nie uczyłeś albo jesteś ciapowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denSelWoszinGton
to powiedz mi w jaki sposob moge zarobic, to to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPOWIEDŹ OD FACETA
Kurwa facet ale pierdolisz. Znajdź kurwa robotę, jak nie jedną to nawet dwie podstawowa i jakaś na drugi etat. Zrób kasę, kup modne ciuchy, chatę, furę i fajne dupy będą za tobą latać. Jak masz kasę i fjuta w miarę to większość dup jest twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
masz 25lat i nie pracujesz? Mieszkasz sam czy z rodzicami? Masz rente?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
przy obecnych wyprzedazach mozna bardzo tanio kupic ciuchy. Dzinsy za 60zl, t shirt za 20 i 30zl, swetry za 40-50zl. Korzystaj z przecen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denSelWoszinGton
mam na inne wydatki pieniadze.. jedzenie i zycie ta, rozjebal mnie typ ktory powiedzial znajdz 2 roboty, kup fure mieszkanie itp hahaha chyba bym musial zostac pilkarzem aby miec takie rzeczy gosciu o czym ty pierdolisz a po drugie ja napewno nie zamierzam sie zajebac na smierc pracujac mieszkam z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzynskazofija
No to przeciez tylko dokladasz swoja czesc do zycia, a rodzice swoja. jesli zarabiasz 2 tys netto to na oplaty za mieszkanie, telefon, net, paliwo, media itd nie wydajesz wiecej niz 1200zl, wiec zostaje ci jeszcze 800zl. a Tyle na pewno nie przejesz! Chyba ze wszystko sobie odkladasz na jakis cel? ale co miesiac spokojnie 100zl mozesz przeznaczyc na zakup odziezy. Tylko ze nie chcesz, wiec ja juz nie bede gadac tutaj z Toba 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi...
Ale on nie Chce nic że swoim życiem zrobić. Tylko chce biadolić jaka jest pipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataklawiatura
no kurwa jakbym siebie widział wszystko sie zgadza z tym ze mi nie przeszkadza moj wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPOWIEDŹ OD FACETA
Jak cię prosta prawda rozjebała to twoja sprawa. Napisałem ci co zrobić. 2 netto to ja wydaję na mieszkanie miesięcznie. Więc nie słuchaj ostatniego wpisu. Jest to myślenie dla studenta. Za 2 tysiące netto to sobie możesz na studiach dorabiać. Rodziny za to nie utrzymasz, a już na pewno żadna cię nie zechce dziewczyna. A juuż na pewno nie fajna dupa. Ok, nie zapierdalaj. Lepiej siedź na kafeterii i pisz. Dałem ci radę od faceta. Jak jesteś pizda to nie posłuchasz. Jak jesteś facet przestaniesz pierdolić i przyjmiesz do siebie co napisałem. Lekko to mają bananowe dzieci którym starzy dają i załatwiają. Ona mogą być pizdami i leniami bo starzy na to zapierdalają nieraz właśnie na 2 czy 3 etaty. Chcesz mieć dupę do jebania musisz jej dać kasę. Nie ma nic za darmo od kobiet. Niezależnie czy na ulicy czy do małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denSelWoszinGton
to ja na to sram i wole byc samotny niz zapierdalac jak wół aby jakiejs szmacie to sie spodobalo ktora i tak mnie predzej czy pozniej zostawi dla innego, bogatszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataklawiatura
pierdolisz. mozesz miec brzydką babe a bedzie ciebie ona kochac i utrzymywac do konca zycia . i loda zrobi.. ładne są dla zwycięzców, ty nim nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataklawiatura
mowie ci bierz brzydule one sa fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi...
Przedewszystkim dziewczynki nie lubię takich lamentujacych cipek. A cała reszta ( finansowa) jest do ogarnięcia. Reszta sobie radzi jakoś. I nie stęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi...
Jak kolega powyżej napisał albo brzydką albo przy kości one mają niska samo ocenę i wezmą nawet największa pipe. A życie stanie się kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi...
Jak kolega powyżej napisał albo brzydką albo przy kości one mają niska samo ocenę i wezmą nawet największa pipe. A życie stanie się kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj prosta zasada
jest kasa jest i kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi...
Jak kolega powyżej napisał albo brzydką albo przy kości one mają niska samo ocenę i wezmą nawet największa pipe. A życie stanie się kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPOWIEDŹ OD FACETA
Jak na to srasz to masz jasność. Po co zakładasz temat. Ja miałem kiedyś trochę podobnie. Trochę. Ale się już nauczyłem. Że od kobiet nie ma nic za darmo. Za wszystko trzeba zapłącić w tej czy innej formie kasą. Przestań pierdolić jak pizda, weź prysznic, przeanalizuj swoje cv, znajdź robotę jedną i drugą i rób kasę. Kup ciuchy, dobre kosmetyki, furę, i chatę. Dupy same przylecą. I tak tracisz czas. czy będziesz to robił pisząc tutaj czy zapierdalając. Za robotę zarobisz, za pisanie tu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denSelWoszinGton
brzydka i gruba mam w dupie ja chce tylko atrakcyjnej przeciez nie pokazal bym sie wsrod znajomych albo wsrod rodziny z takim pasztetem.. ode mnie sie wymaga konkretnej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPOWIEDŹ OD FACETA
Jak na to srasz to masz jasność. Po co zakładasz temat. Ja miałem kiedyś trochę podobnie. Trochę. Ale się już nauczyłem. Że od kobiet nie ma nic za darmo. Za wszystko trzeba zapłącić w tej czy innej formie kasą. Przestań pierdolić jak pizda, weź prysznic, przeanalizuj swoje cv, znajdź robotę jedną i drugą i rób kasę. Kup ciuchy, dobre kosmetyki, furę, i chatę. Dupy same przylecą. I tak tracisz czas. czy będziesz to robił pisząc tutaj czy zapierdalając. Za robotę zarobisz, za pisanie tu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denSelWoszinGton
brzydka i gruba mam w dupie ja chce tylko atrakcyjnej przeciez nie pokazal bym sie wsrod znajomych albo wsrod rodziny z takim pasztetem.. ode mnie sie wymaga konkretnej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goghle
Brzydka babka bedzie sie ladnie komponowala z twoim strojem z LO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPOWIEDŹ OD FACETA
Chcesz niezłą dupę ale nic nie chcesz robić. Nie zachowuj się jak pizda. Dupy lecą na kasę. Prościej się nie da. Niezależnie ci ci będą mówić inni. Jak sam nie chcesz niech ci starzy zapierdalają na 2-3 etaty albo biznes kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×