Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ahaaaa123

Odstawienie od piersi a brak miesiaczki

Polecane posty

Gość ahaaaa123

Pytanko do mam ktore karmiły dziecko mając już miesiaczke po ciąży. Czy po odstawieniu miałyście pauzę? Mam juz opoznienie 2 tyg, mimo ze zawsze mialam regularnie,nie jestem w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez nie mammmm
ja mam już 50 dc, odstawłam dziecko 2 tyg temu, test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaa123
i do tego nie ma w necie zadnych konkretnych informacji na ten temat, ciekawe ile czasu musi się to uregulowac,trochę dziewne bo przez ostatnie pol roku karmiłam tylko raz dziennie i caly czas bylo regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez nie mammmm
mysle czy nie zrobic drugiego testu, martwie sie. Ja karmiłam aż mały nie skończył 6,5 msc na żadanie, srednio wychodziło ok 8 karmień, a okres dostałam 2 msc po porodzie i był w miare regularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam marzenie
A jaką antykoncepcję stosowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem wam coś szczerze
Test wychodzi w 99% w pierwszym dniu @ nie ma co robić wcześniej. Ja bym nie powtarzała testu tylko jeśli jest ryzyko zrobiła bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem wam coś szczerze
Test wychodzi w 99% w pierwszym dniu @ nie ma co robić wcześniej. Ja bym nie powtarzała testu tylko jeśli jest ryzyko zrobiła bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaa123
najgorsze jest to ze teraz jestem przeziebiona i faszeruje sie lekami, do tego po odstawieniu pilam sporo alkoholu, tez się martwie, robilam 2 testy, myslalam o becie, słyszalam ze po odstawieniu są takie cyrki z hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaa123
do Powiem wam coś szczerze: owszem pewnie ze lepiej zrobic bete, ale chyba w świeta laboratoria nieczynne, a niekazdy mial glowe by w wigilie latac po laboratoriach, ponadto ani ja ani rozmowczyni nie planujemy ciąży jak narazie, wiec raczej nie robilysmy testu przed spodziewaną @.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem wam szczerze
Jedynie beta wychodzi najszybciej i daje największą pewność. Ja przy drugiej ciąży nie robie z moczu tylko od razu beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem wam szczerze
Akurat autorka mówi o 2 tygodniowym opóźnieniu. Dlatego mówię o becie że jutro laboratoria czynne a temat podjęty dzisiaj. Więc test i tak jutro rano. Więc lepiej na bete iść niż robić test w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaa123
gdyby test kosztowal 100zl tez bym odrazu leciala na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaa123
oj to ja jestem autorką, do tego 2 testy mam juz za sobą, czytaj uwazniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adafsafsfgerggh
ja nie mialam okresu 5 mies po oddstawieniu od piersi i nie bylam w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez nie mammmm
No oczywiscie ze nie robilam przed dniem spodziewanej miesiaczki, zrobiłam jak moj cykl trwał już 44 dni :) wyszedł negatywny ale ja już 51 dni bez okresu i mysle czy robic drugi test. Antykoncepcja-gumka. Chociaz jak wicej babek ma tak ze odstawiło i okres nie chce przyjsc to troche sie uspokoilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaa123
adafsafsfgerggh- byłaś z tym u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up uppppppppppppppppppp
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grywilda
Ja odstawialm od piersi i okresu nie mam juz 2 m i nadal czekam. Ciaza wykluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grywilda
Ja odstawialm od piersi i okresu nie mam juz 2 m i nadal czekam. Ciaza wykluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaa123
okres przyszedl 30 grudnia:) byl to 46 dc, nastepnego dnia mialam isc na bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmilam piersia ponad trzy lata i mialam regularna miesiaczke po odstawieniu piersi miesiaczka zaginela juz trzy tygodnie jak sie spoznia w ciazy nie jestem jak dlugo moge nie miec jeszcze miesiaczki mam sie zaczac martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up czy ktoras tak miala. Odstawila od piersi i okres nie przyszedl? A byl pidczas karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A planuje druga ciaze a tu lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Mam to samo, odstawiłam definitywnie karmienie w tym miesiącu i okres się spóźnia. Podczas karmienia jakoś może po roku pojawił się normalny okres, bo już były dłuższe przerwy ponad 6h. Teraz odstawiłam karmienie nocne i piersi praktycznie po 3 tyg zniknęły, na dodatek jeszcze problem z okresem 🙆‍♀️ dobrze, że piszecie, bo oszaleć można.

Edytowano przez Pilouu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiączkę dostałam 3 miesiące po porodzie. Karmiłam do 6 miesiąca życia córki czyli kolejne 3 miesiące. Po odstawieniu nie widziałam różnicy. Miałam problem z miesiączkami bardziej przez antykoncepcję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to dziewczyny musicie sie wykazac cierpliwoscia, najwidoczniej hormony po ciazy szaleja, zakupcie sobie cyclotest my way ktory wyznacza cykl i to na pewno bedzie pomocne skoro dalej sie staracie o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, takesugar napisał:

no to dziewczyny musicie sie wykazac cierpliwoscia, najwidoczniej hormony po ciazy szaleja, zakupcie sobie cyclotest my way ktory wyznacza cykl i to na pewno bedzie pomocne skoro dalej sie staracie o dzidzie

Nikt normalny tego badziewia nie używa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×