Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

ja tez pije alko na diecie, niestety i to na pewno spowalnia chudniecie, chociaz z drugiej strony ja sie cudow nie spodziewam, niech i leci 1 kg w tydzien, ja bede na diecie do wakacji, moze sie uda chociaz dobic do celu 2! z reszta uwazam ze lepiej jest chudnac powoli niz gubic 20 kg w 2 miesiace... a tak w oogle to pozdrawiam wszystkie dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny wazylam sie dzis i zeszlo mi tylko 0,8kg od 11.1, tak ładnie żarło i zdechło:( Waże 62,20.kg. Pytanie mam takie czy zawsze tak waga powoli leci na 2 fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukan pisze, ze w dniach p+w waga sie zatrzymuje albo nawet moze wzrosnac leciutko. To przez to, ze przez warzywa, troche nabieramy wody i ten zastoj to woda wlasnie. Wiec jak znowu beda dni samych protein, wtedy bedzie widac ile tak naprawde schudlysmy. wiec na dniach p+w lepiej sie nie wazyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukan pisze, ze w dniach p+w waga sie zatrzymuje albo nawet moze wzrosnac leciutko. To przez to, ze przez warzywa, troche nabieramy wody i ten zastoj to woda wlasnie. Wiec jak znowu beda dni samych protein, wtedy bedzie widac ile tak naprawde schudlysmy. wiec na dniach p+w lepiej sie nie wazyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz juz dosc niska wage, wiec pewnie na tym etapie chudniecie jest wolniejsze. Im wieksza nagdwaga, tym szybciej sie gubi. Jak ci waga dochodzi do idealnej, to juz nie idzie tak szybko. Organizm sie broni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz racje! tyłam 2 lata a chce schudnac w pare dni! Jem duzo mniej , gonie codziennie z łopata do sniegu, wcale nie uzywam slodzika ,bo go nie mam i nie potrzebuje, nie pije coli zero, tylko jak gotuje dzieciom to musze popróbowac , Wiec jak na 2 tygodnie to nie jest zle- prawie 6kg, Nie mam co narzekac,!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz racje! tyłam 2 lata a chce schudnac w pare dni! Jem duzo mniej , gonie codziennie z łopata do sniegu, wcale nie uzywam slodzika ,bo go nie mam i nie potrzebuje, nie pije coli zero, tylko jak gotuje dzieciom to musze popróbowac , Wiec jak na 2 tygodnie to nie jest zle- prawie 6kg, Nie mam co narzekac,!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz racje! tyłam 2 lata a chce schudnac w pare dni! Jem duzo mniej , gonie codziennie z łopata do sniegu, wcale nie uzywam slodzika ,bo go nie mam i nie potrzebuje, nie pije coli zero, tylko jak gotuje dzieciom to musze popróbowac , Wiec jak na 2 tygodnie to nie jest zle- prawie 6kg, Nie mam co narzekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz racje! tyłam 2 lata a chce schudnac w pare dni! Jem duzo mniej , gonie codziennie z łopata do sniegu, wcale nie uzywam slodzika ,bo go nie mam i nie potrzebuje, nie pije coli zero, tylko jak gotuje dzieciom to musze popróbowac , Wiec jak na 2 tygodnie to nie jest zle- prawie 6kg, Nie mam co narzekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz racje! tyłam 2 lata a chce schudnac w pare dni! Jem duzo mniej , gonie codziennie z łopata do sniegu, wcale nie uzywam slodzika ,bo go nie mam i nie potrzebuje, nie pije coli zero, tylko jak gotuje dzieciom to musze popróbowac , Wiec jak na 2 tygodnie to nie jest zle- prawie 6kg, Nie mam co narzekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz racje! tyłam 2 lata a chce schudnac w pare dni! Jem duzo mniej , gonie codziennie z łopata do sniegu, wcale nie uzywam slodzika ,bo go nie mam i nie potrzebuje, nie pije coli zero, tylko jak gotuje dzieciom to musze popróbowac , Wiec jak na 2 tygodnie to nie jest zle- prawie 6kg, Nie mam co narzekac!!! 2.01-68kg 7.01-65,5kg 11.01-63kg 17.01-62,20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy macie przepis więc się dzielę, wypróbowałam (choć byłam sceptyczna) i wyszło 100 razy smaczniejsze niz piekarnika bułeczki (placuszki) z mikrofali 3 lyzki otrębów owsianych 1 jajko 2 łyżki jogurtu greckiego albo serka homo, co kto ma w sumie pół łyczeczki proszku do pieczenia przyporawy wg uznania ja mam miskę z szerokim dnem więc wyszedł placek, ale na 4 minuty do mikrofali (800) i jest super bułeczka, nie mówiąc o tym ile oszczędzę prądu nie uruchamiając co dziennie piekarnika na godzinę, i przygotowanie zajęło mi z minutę, więc po 5 minutach miałam pyszną ciepła kanapkę przepis trochę zmodyfikowany zerżnęłam z dukania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachol
Cześć ja też chcę do was się przyłączyć mogę???? Mam 168 cm i ważę olaboga aż 82 kg i czuję się jak słonisko!!!!A 2 Lata temu schudłam na dukanie 10 kg i wszystko zmarnowałam bo ciągle jestem głodna psychicznie,mam już tego dość od jutra zaczynam z wami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachol
wędzona makrela ja też mam komunię w maju i to ma bć moją główną motywacją i Wy oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzona makrela
Porażka ,chyba nie ejst tak kolorowo jak pisałam ,nie wazyłam sie przed poczatkiem diety wiec nie moge powiedziec ile wazyłam ,myslałam ze ok 85,ale dotarła do mnie waga i jak stanełam to jest 88 :(:(:( nie wiem co robic ,nie mam motywacji ,nie wiem czy cos mi sie udało zgubic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzona makrela
Teraz to sie załamałam i nie wierze ,ze uda mi sie zgubic kilogramy do maja ,zwłaszcza ze komunia na samym poczatku maja:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wędzona, a ktoś z domowników jeszcze się ważył? ja sobie kiedyś kupiłam wagę i byłam w szoku jak na niej stanełam, potem przyszła moja przyjaciółka, zważyła się (tego samego dnia ważyła się u lekarza) i okazało się że na liczniku jest +6, i faktycznie, przy każdym ważeniu odejmowałam 6 kg i to się potem zgodziło z tym, co było u lekarza więc nie panikuj, może to jednak wina wagi a jeśli nie, to do maja masz czas i raczej na 100% zgubisz wagę, musisz sobie tylko wywalić te weekendowe "płynięcia" z jadłospisu :) będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaheira Ja tez robie tak jak ty te placuszki tylko bez proszku do pieczenia. Wychodza takie jakby nalesniki. i na patelni robie. Suchej oczywiscie. Na slono - z sosem sojowym (mozna) i przyprawami - ziolami znaczy... A na slodko - z rozgniecionym slodzikiem i aromatem do ciasta jakims. Naprawde pycha jak nalesniki. Jak robie na slono, to daje sobie na to po plasterku usmazonego odtluszczoengo boczku (3,7% tluszczu) i mam kanapki jak ta lala! :D Pijcie duzo plynow. Ja sobie robie herbate w dzbankach litrowych i mam misje wypicia 3 takich dzbankow dziennie. Jak sie rozpedze to nawet nie wiem kiedy je wypilam i nawet 3 litry mi malo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzona makrela
Tak..mam nadzieje,ale zastanawiając się ,to ja mało pije..poprzednim razem ,to duzo piłam ,ze potem na koniec to mialam dosyc wody ah ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej melduje !!
tu daphne, wiec odpuscilam sobie 3 dni, tzn wszystko ladnie do wieczora i kolacja z dziecmi i mezem i jadlam co ugotowalam dla nich :O x to bylo 2 i 3 dni temu, z dnia na dzien a wczoraj zjadlam ser feta- dosc tlusty , suszone pomidorki do tego :o znowu blad!!!! ale to moja wina bo nie poswiecalam za duzo czasu na myslenie o swoich posilkach :( x ale wracam na dobra droge, zrobie sobie 3 dni proteiny i pozniej 1:1 mam nadzijee ze sie za bardzo nie rozregulowalam, moze jakas b, doswiadczona kolezanka sie wypowie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, takie pytanie, nie macie problemu z zaparciami? bo ja wbrew ogólnej tendencji, na fazie proteinmowej nie mam, a na warzywnej to cierpie już 3 dzień....jakiś pomysł? activia naturalna nie zadziałala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzona makrela
ziarenka słonecznika,jabłka,sliwki suszone.Mi najbardziej pomagały ziarenka słonecznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGRZESZYŁAM!!!! Zjadlam 2 kromeczki chleba z szynka, nie molam sie powstrzymac:( Lejcie mnie teraz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzona makrela
No tak miałam na koniec dodac ,ze to wszystko zabronione,ale mysle ze nie szkodliwe:D Oj ty grzesznico,jakie te pokusy silne. Ja wczoraj pierwszy raz robiłam bułeczke z mikrofali i nie mogłam wyjsc z podziwu jaka fajna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_28
Czy mogę do Was dołączyć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×