Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Dzień dobry dzis waga tyle samo co wczoraj. Postanowiłam włączyć trochę więcej ruchu i zaraz wyruszam z dziećmi na spacer. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany...idziesz na spacer o 7 rano???? u mnie waga skoczyła ze względu na okres, więc kg do przodu :( wydaje mi się tez że jednak mimo pozwolenia DUkana, ładniej mi spada waga jak nie używam skrobii, więc od dzisiaj skrobia co 3 dzień właśnie wsuwam serek wiejski, ale przyznam że mi rośnie w ustach... plus jest taki że ogólnie na nic nie mam ochoty jak mi się nie chce dziś do pracy ps. ja jestem okropną kucharką, nawet bez diety ledwo mi jajecznica wychodzi, więc jak się pewnie domyślacie makaron dupy nie urwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapał miałam wielki ale spojrzałam za okno i stwierdzilam, że pójde troche poźniej. co do gotowania to jak mam dokładna instrukcje to ugotuje ale tak sama z siebie to zawsze coś sknoce. aha weszłam jeszcze raz na wage a tu niespodzianka 101,4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam łososia w piekarniku jakos wyszedł ale to nie była rozkosz jedzenia a teraz wciskam dwie kanapki chlebka z wędzonynym łososiem i pije kawe caro z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam!
Ja na kolacje wciagnelam warzywa z patelni z 3 plasterkami poledwicy, a na obiad nic:( bo czasu brakło. Pozdrawiam was babuszki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj i mi sie na pomaranczowo zrobilo!!!!! To ja kocur pisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny u mnie jak widac waga do góry, nie wiem dlaczego bo przestrzegam diety, pocieszam sie i wmawiam, że to mój organizm walczy i nie chce sie pozbywać tych kilogramów. u mnie wczoraj wiosna a dzis zima siedze w domu i nigdzie nie wychodze. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc!
Gosia gdzie mieszkasz bo u mnie tez rano sie zima zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja kocur pisze !!! zapominam wpiasac pseudonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur ja mieszkam w Legnicy na dolnym sląsku. U mnie dzis dzień z dzieciakiem na rękach masakra chyba zaczynają mu iść zęby. co do diety to cieszy mnie fakt, że nie czuję potrzeby jedzenia wiec spokojnie jem trzy posiłki na dzień typowo dukanowe. zobaczymy co jutrzejszy dzień pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja slowko do makreli
Nie zalamuj sie Laska . Ja mialam podobna przygode z waga , myslalam co innego a wyszlo co innego . Trudno sie mowi. Przez pierwsze 2 miesiace dukana schudlam 16 kg ,ale to pikus bo mi sie strasznie wymiary zmienily . Okropnie spadlo mi z talii , a potem z bioder . Po tej utracie spadnie i kiecki spadaly ze mnie. To byla motywacja . Nie zwracalam wcale uwagi na wage , nie wazylam sie . No raz na jakis czas. Ze zdziwieniem odkrylam to 16 kg. Jakos wolalam sie tymi ciuchami sugerowac. Jak kupilam sobie portki 3 rozmiary mniejsze a waga sobie czasem stala to zapomnialam o niej zupelnie. Dukanilam dalej , bo sie wygodnie zaczelo z ta dieta robic. i tak sobie dukanilam az z rozmiaru 52 (olera) zrobil sie 40 i taki zostal do dzis . Od trzech juz lat . W kg mysle ze to jakies 45? nie wiem sama. Pozdrawiam wszystkie dukajace i zostawcie te wagi w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga pokazala dzis 5 z przodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ależ sie ciesze-HURRRRRRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow - Kocur !!!!!! ale super:):):) no ja niestety nie mogę się pochwalić tak dobrym wynikiem było juz 59,3, ale wróciło na 60,1 ale zakładam że to okres, więc i tak 4,5 w dół to jest ok :) super :) cieszę się z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja również nie mam sie czym pochwalić staneło na 101,7kg i ani drgnie. kocurmoje gratulacje wkońcu 5 z przodu. ja dziś kończe pierwsza faze jutro zaczyna pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj cały dzien po za domem i to zmusiłam sie bez samochodu nałaziłam sie z wózkiem po całym mieście, cmentarzu, wpadłam tylko nakarmic dzieci do teściowej i w sumie wróciłam po 19. do domu zjadłąm tylko rano dwa omlety z serkiem homo i dwa jajka na miekko u tesciowej. dopiero wieczorem dopadłam sie do leguminy i zxjadłam dwa kubeczki. powiem szczerze, że po takiej dawce "sportu" i takiej ilości jedzenie dzis waga spadnie chos o drobinke a tu jak na złość. cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy dopiero zaczynacie , zobaczycie po miesiacu ile wam spadlo.Trzymam mocno kciuki za was !!! Ja sama nie spodziewalam sie takich efektow, liczylam chociaz na 3-4 kg na miesiac, ale poszlo wiecej i naprawde sie ciesze . Jeszcze 3-4 kg i dosc. bo mi calkiem cycki wciągnie ha ha . Na sniadanie 2 parowki z indyka i pomidorki koktajlowe mimo ze mam dzis same proteiny, ostatnio staram sie codziennie jesc chociaz mala garśc jakich kolwiek warzyw, wiem ze nie mozna ale i tak mi waga leci .Pozdrawiam was mocno i sciskam ( nie w pasie!!!za jakis miesiac spróbuje:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. U mnie dzień zaczął się doskonale, choć mały nie dał mi pospac w nocy, idą mu zęby choć ja tam żadnego nie widze, waga ruszyła w dół i aż się chce jeść. Dziś miałam zacząć 5 dni PW ale w domu ani grama warzyw wiec jeszcze jeden dzień w sumie już 8 a od jutra 5/5. u mnie na sniadanie bułka z mikrofali z czterema plastrami indyka i serek wiejski. oczywiście kawusia i dwie szklanki herbatki miętowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, mojemu od poniedziałku idą dwie górne piatki więc co 8 godzin z zegarkiem w ręku 40 stopni....masakra. BIedak już ledwo żyje, ale myślę że to już ostatni dzień takiego hardcoru waga dzisiaj 59,8 - ale mam okres i mam nadzieje że potem ruszy w dół zeżarłam (bo inaczej się nie da określić) pizze dukańska na obiad - pychotka :) Goska, a jednak ruszyło, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, gdzie ja mogę kupić odłuszczone mleko w proszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo sie cieszę ze poszło w dół. Ja mleko odtluszczone kupiłam kiedyś w realu były dwa i jedno z nich właśnie było odtluszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo sie cieszę ze poszło w dół. Ja mleko odtluszczone kupiłam kiedyś w realu były dwa i jedno z nich właśnie było odtluszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może napiszcie co ciekawego i potrzebnego kupujecie w tyciak małych marketach typu biedronka czy lidl albo netto będzie mam łatwiej robić zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może napiszcie co ciekawego i potrzebnego kupujecie w tyciak małych marketach typu biedronka czy lidl albo netto będzie mam łatwiej robić zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja w biedronce kupuje fileta z kurczaka wedzonego lub nogi wedzone i jem same lub dodaje do sałaty, Kupuje tez serki wiejskie light sa w biedronce i w lidlu tez, warzywa na patelnie ( duszone bez oleju oczywiscie) W biedronce mozna czasem dostac serek homo naturalny chyna TUTTi ( chyba) a w lidlu kupuje po 2,29zl blyskwiczne płatki ( otreby) w niebieskim opakowaniu , z nich robie panierke do fileta lub placuszki otrebuszki. z netto nie mam nic bo go w moim miescie nie ma:( Mozecie tez kupic wedline w plastach z indyka lub kurczaka w Lidlu, wychodzi drozej niz w sklepie ale jak zjecie 2 plasty na dzien to na chwiel wystarczy. Serek Capresi tez czasem kupuje ( serek w plastrach ja lubie z ziolami, sa tez inne )ma wiecej tluszczu niz mowi Dukan , ale cos jesc trzeba!Moze inne dziewuszki kupuja cos innego to niech sie podzielą.Zbieram sie do upieczenia chlebka dukana.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja wszystko czego poczebowałam kupiłam w realu. jogurty jovi, serek homo emilka, serek wiejski, oczywiście mięso w każdej postaci, ryby w tych małych sklepach jeszcze nie mam upatrzonego asortymentu ale jak tylko cos wyszukam to bede pisac. ja zaczynam II faze z dwu cyfrową liczbą kg. hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
Hej zaczynam od jutra. Jak Wam idzie odchudzanie? boję się że nie dam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
xgosiulenkax mam pytanie ile byłaś na pierwsze fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×