Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Hej dziewczyny Ja od 2 tyg waczę ostrą grypą i nie chce odpuścić. Waga stoi bo niestety doszła herbata z miodem, syropy, masa owoców.... le na szczęście nie idzie w górę za kilka dni wracam do Was ta grypa musi kiedyś odpuścić. Witamy nową koleżankę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesmiala75 witamy w naszym skromnym gronie :) Nawrócona dukanka wracaj szybko do zdrowia. U mnie jutro ważenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich .....Zdesperowana2...dziekuj***ardzo za miłe powitanie:-) dziś pierwszy dzien diety, naszczescie udalo mi sie nie zgrzeszyc,,,,ok niedzieli , wtorku zwaze sie i dam wam znac czy waga choc troche spadla ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...mam pytanko, podobniez w tej diecie, nawet w pierwszej fazie mozzna jesc gorzką czekolade??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrocona dukanka
Hej dziewczyny Ja nic nie wiem o tym że gorzka czekolada jest dozwolona, przecież ma masę węglowodanów. Ja w chwilach kryzysu robię sobie serek naturalnych z kakao i słodzikiem, albo sernik dukanowski. Zdesperowana jak ważenie czekam na inf cały ranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrocona dukanka
Hej dziewczyny Ja nic nie wiem o tym że gorzka czekolada jest dozwolona, przecież ma masę węglowodanów. Ja w chwilach kryzysu robię sobie serek naturalnych z kakao i słodzikiem, albo sernik dukanowski. Zdesperowana jak ważenie czekam na inf cały ranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o gorzkiej czekoladzie też nie słyszałam.. ale szczerze wątpię :( Nawrócona dukanka niestety spadek wagi bardzo mały, tylko -0,6 kg w dwa tygodnie.. marnie, ale przyznam szczerze, że ostatnio jakoś kiepsko mi ta dieta wychodzi.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( Ciągle zaglądam ale cisza U mnie też smutno ale walczę, nie tyję ale też nie chudnę... Przestawiłam się na ćwiczenia mam nadzieję że coś się ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×