Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Gość odchudzająca A
Witam! Widze, że tu sami specjaliści od Dukana więc mam do Was pytanie, czy jeśli będe dłużej niż wymagane maximum 5 dni na I fazie to schudne wiecej? chodzi mi o zniewalający efekt:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 23.10.2013 rozpoczęłam dietę Dukana. I oczywiście ruch: ćwiczenia, kijki, zumba. Waga startowa: 88,2 kg., po 7 dniach uderzeniówki 3,2 kg. mniej. Walczę dalej. Cel: 70 kg. To moje drugie podejście do tej diety, niestety, nie przeprowadziłam wtedy jednak faz II i IV. Czy któraś z Was jest już po IV fazie diety? Chciałabym dowiedzieć się, jak wyglądało przechodzenie na normalne żywienie i czy kg. wróciły. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszyściak
Witajcie, od dzisiaj zaczęłam dietę Dukana. To moje drugie podejście. Waga wyjściowa 92 kg. Do Bożego Narodzenia chce ważyć 10 kg mniej, mam nadzieję, że mi się to uda, czasu jest niewiele :( bardzo chciałabym wytrwać. Błagam pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny zakupiony w czeskiej aptece (mieszkam niedaleko granicy). Wysyłka z opcją sprawdzenia zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
W 5 dniu 1 fazy zjadłam 2 delicje i wypiłam lampkę wina. Błąd, teraz żałuję, ale pokusa była ogromna.... Przeglądałam teraz net i różnie dziewczyny pisały, że zacząć dietę od nowa, że iść dalej, czy przejść do 2 fazy? I nie wiem co powinnam zrobić Czy wam zdarzają się jakieś odstępstwa? I co wtedy? Proszę o pomoc, jesteście bardziej doświadczone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny....ja od dzisiaj wystartowałam pierwszy dzien z dukanem;) 75 kg, chce zgubic 15...mam nadzieje ze sie uda; zastanawia mnei tylko czy gorzką czekolade, mozna czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia87
Ja jestem już na końcu stosowania diety. Trzymałam się jej od ponad roku i widzę efekty. Mąż też widzi :) Dużo mi pomogła dieta rybna. Wiadomo, że nie sama, ale jadłam głównie potrawy z łososia. Zostawiam Ci link do strony, może się przydać http://www.suempol.pl/kulinaria/lista-przepisow/ Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulkaaa69
Darusia a ile udało ci się schudnąć? bo ja właśnie próbowałam tych przepisów na łososia ze suempola i są tak świetne, że się obawiam, że będe je tak czesto jeść, że przytyję zamiast schudnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy aktualnie jest ktoś na diecie? Przyznaję.. zawaliłam. Wiosną tego roku stosowałam Dukana.. I szło mi całkiem nieźle. Czułam się już o niebo lepiej! Miałam tu wspaniałe wsparcie. Jednak wyjechałam za granicę i wszystko zaprzepaściłam.. Od stycznia planuję wielki powrót, ale już teraz się przygotowuję... Wiem, że tym razem dam radę. Jest ktoś chętny? Razem zawsze raźniej.. ;) Zdesperowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
Hej zdesperowana Ja swoją dietę zaczęłam 06.01.2013 schudłam 18 kg niestety zawaliłam i wróciło 7 kg ale od Nowego roku planuję wielki powrót wierzę że się uda u na lato 2014 będziemy laski.. Czekam na Ciebie ja startuję 01.01.2014 chciałabym zrzucić jeszcze z 15 kg ale jak uda się 10 to też będę zadowolona więc do zobaczenia w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWallace
hej, ja także planuję rozpocząć dukana od 3.01, mam do stracenia ok 20 kg..... więc sporo;/ próbowałam już różnych diet z kiepskim skutkiem jak widać, ale może z grupą wsparcia pójdzie mi lepiej ;] to kto zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynam od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dzis zaczelam proteinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że zbiera się już mała ekipa. Ja zaczęłam od dziś.. Pierwszy dzień całkiem dobrze. Mam mnóstwo energii i jest baaaardzo zmotywowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonisia23
hej hej ja też zaczynam od jutra...odzywałam się już na w innym temacie ale tam już chyba nikogo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
Hej Ja też dzisiaj drugi dzień, na śniadanko dwa jajka 2 plastry wędzonej piersi i oczywiście kawka. Zaczęłam dobrze 01.01.2014 godz.11 biegnie z mężem, może da dużo powiedziane raczej ciągnięta przez męża ale nadzieję że będzie coraz lepiej... Wierzę że razem damy radę odzywajcie się dziewczyny ... Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrugaSzansa
Witajcie dziewczyny :) Zaczynam od 04.01.2014 Dukana, drugi raz... Pierwszy raz byłam na tej diecie od 11.02.2013 i schudłam 16kg w ciągu4 miesięcy, niestety lato niesie wiele pokus i do tej chwili wrócilo mi 6kg. Mój cel to zgubić jeszcze 12kg. Jestem zmotywowana i myślę, że tym razem się uda :) Słyszałam tylko że drugi raz nie idzie już tak lekko??? Wiecie może coś na ten temat? Jakieś doświadczenia? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic o tym nie wiem. Mam nadzieję, że to tylko plotka i drugi raz pójdzie nam równie dobrze (lub nawet lepiej) jak pierwszy :) Ooo.. też muszę się wziąć za jakiś sport. Powiedzcie mi jeszcze... A jak u Was z alkoholem na Dukanie? Nic a nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynna232
hejka, ja też udzielałam się gdzie indziej, ale życie tam zamarło:) Do dukana tez podchodze 2gi raz, dzis drugi dzień. Co do alkoholu...hmmm... lubię piwko, ostatnio na Dukanie pozwalałam sobie na jedno, dwa z raz w tygodniu i nic sie nie działo. wzrost 165 cm 2.01.2014 - waga 74 kg 3.01.2014 - waga 73,1 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Szybko Ci ta waga leci... super :) No właśnie ja ostatnio na Dukanie też pozwalałam sobie na alkohol i tak się zastanawiam jak teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
Ja też na dukanie drugi raz Myślę że jest ciężej bo jadłospis się nudzi ale damy radę razem wymyślimy jakieś smakołyki:-) A co do alkoholu to ja raz w tygodniu wino wytrawne z słodzikiem dla nie pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynna232
Każda z nas na pewno zna klika dobrych przepisów, także będziemy mogły się powymieniać:) Póki co trwa 1 faza - mi wyszło z testu że mam ja stosować tylko 3 dni A propos myślę tak z 2-3 tyg nie ruszać niczego z alkoholem, chociaz kto wie, sobota się zbliża:) Co narazie jecie dobrego w 1szej fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie pociągnę pierwszą fazę jakieś 5 dni. A ogólnie dieta Dukana jest chyba moją ulubioną, bo jestem strasznym smakoszem jogurtów itp.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rozpoczął się dzień 4 ( przynajmniej u mnie :P). Jak zwykle zaczynam od kawy z mlekiem. Tylko jakoś mało tutaj wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana, nie jesteś sama - ja dziś tez 4 dzień na diecie, właśnie weszłam w drugą fazę - dziś warzywka:) Ogólnie jestem bardzo zadowolona, moja waga na czczo dziś wskazała 71,9 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynna232 - Kochana, to świetny spadek. Gratuluję. U mnie chwilowy brak wagi. Zważę się pewnie dopiero na koniec miesiąca, ale liczę wtedy na miłe zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana, trzymam za Ciebie kciuki:) będzie dobrze:) szkoda że tak cicho na tych wątkach... zawsze raźniej odchudzać się z kimś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×