Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Wiesz co ja stosuje 1/1 :) jest latwiej i nie nudzi Ci sie tak jedzenie samych protein a przy dluzszym stosowaniu efekty sa podobne jak 5/5 wiadomo ze jak jestes na proteinach z warzywami to waga stoi bo warzywa zatrzymuja wode w organizmie ale niema sie co zniechecac :) po jakims czasie napewno ruszy :) bo organizm przywyknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szadeee
Kochane,doradźcie proszę jak mam zdrowo zaprzestać dietę tak by kg nie wróciły? zaczęłam 29.07 z wagą 63 kg,dziś waże 60 i czuję ,że nerki mi siadają.. boje się zacząć w pełni normalnie jeść ponieważ nie chcę przytyć.. dodam , że jestem w 3 fazie.. jakieś rady? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska83
Witam Kobitki , kolejny raz startuje z ta dieta. Dzis moj trzeci dzien 1 fazy . Jakos niezle zaczelo sie wiec mam nadzieje ze wytrwam :) mysle ze z lekkim wsparciem pojdzie latwiej ;)) pozdrawiam i zycze powodzenia i silnej woli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie przy porannej kawie.Monika gdzie jesteś? Wszystko poszło nie tak.Na dwa dni przed weselem złamałam rękę(wieloodłamowe złamanie kosci promieniowej).Obecnie jestem 6 dni po operacji ręki(wstawiali mi blaszkę i śruby zeby zespolić kości).Mam gips chodzę na opatrunki.Szkoda gadać :( Pozdrawiam wszystkie Dukanki i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko że to było wesele mojej córki ,na szczęście nie moje własne ,ale i tak było mi bardzo przykro,że tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szadee A ile jestes na tej 3ciej fazie?ile Ci zostalo do konca?moim zdaniem zeby zdrowo i bez efektu jojo przejsc na 4 faze i zakonczyc diete powinnas ograniczyc ilosc protein bo nereczki napewno dlatego siadaja :) Poprostu wprowadz wieksza ilosc warzyw i utrzymaj tylko jeden dzien czysto proteinowy :) I moze cos wiecej ruchu,cwiczen :) To zawsze pomaga w utrzymaniu sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszsytkie dziewczyny. Mam nadzieje na wsparcie. Wczoraj aby wzmocnic efekt poszlam pobiegać wg zaleceń ze strony "jak zacząć bieganie" - wróciłam ledwo żywa, ale trzymam się postanowienia "TERAZ ALBO NIGDY". Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje drugie podejście... Przy pierwszym z 75 schudłam 10 kg. Przy wzroście 173 było super. Odpuściłam III fazę, a potem zarzuciłam fitness i "odzyskałam" z 18kg. DRAMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty 1973 Ja mam podobna historie :) zafascynwana spadkiem wagi popuscilam sobie i zrezygnowalam z 3 fazy hehe kilogramow jakos duzo nie wrocilo ale ciezko bylo reszte zbic :) do tej pory musze sie z nimi meczyc :) ja tez licze na wsparcie w grupie to zawsze razniej :) mi zostalo jeszcze 4kg :) Dukan wyliczyl ze zajmnie mi to czas do 24 pazdziernika :) zobaczymy.Mam nadzieje ze tym razem sie uda i przejde rowniez przez 3 faze :) Wybieram sie do domu na swieta i chcialabym zrobic wrazenie na wszystkich niedowiarkach ktorzy zawsze mowili ze mi sie nie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorotko za Twoje słowa. Razem jest naprawdę raźniej. Myślałam, że jestem ostatnim słabeuszem bez charakteru. Dzisiaj otworzyłam szafę i spojrzałam na jesienno-zimowe sukienki które kiedyś pasowały. To kiedyś to jeszcze dwa lata temu. Nie zamierzam kupować nic nowego. Więcej radości z pewnością przyniesie dopięcie zamków i guziczków w tym co tam wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze tak :) a jakie to motywujace jak powolutku zaczynasz widziec ze centymetrow ubywa i ubrania nie sa ciasne :) hehe :) oby tak dalej dam rade :) kilogramy nie moga Nas pokonac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty1973 A tak za dobra rada to nie biegaj codziennie :) miesnie tez potrzebuja odpoczynku wiem po sobie z wielkim zapalem cwiczylam codziennie i to nic dobrego nie przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem. Zapisałam się na fitness na razie raz w tygodniu spinning raz trening obwodowy (byłam już raz czułam że chudne w oczach :-):-):-) a biegać będę jak radzicie co drugi dzień żeby nie przesadzać... jejku ależ mam dzięki Wam motywację! Dziękuję z całego serducha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :) U mnie lekki zastoj na wadze :/ troszke mnie to demotywuje ale poczekam moze ruszy hehe :) dzis i jutro proteinki wiec napewno bedzie oki :) ja tez cwicze codziennie tylko ze na rozne partie :) nie te same :) wiec centymetry znikaja a mysle ze to sie liczy bo w sumie tkanka miesniowa jest ciezsza niz tluszczowa wiec moze dlatego waga stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly sukces po paru dniach ciezkiej walki waga ruszyla w dol :) ugrzezlam na wadze 61.2 a dzis 60.8 :) jestem taka szczesliwa hehe wiem ze to nie duzo ale dla mnie wooow :) chcialam sie z Wami tym podzielic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam zawiesić na haczyk dietę bo od 3 dni mam angine. Niby nic ale kiedy jestem chora lubie sobie "współczuć" i zwalniam się z obowiązków. To nie znaczy że teraz sobie folguje. Nawet nie mam apetytu ale pije herbatę z miodem i cytryną albo owsianke z tartym jablkiem...ale jak tylko pozbede się gorączki zwalniam się z laby i wracam do diety natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko gratulacje! Wytrwać to zwyciężyć... będę nieśmiało podążać Twoim śladem :-) mam pytanie bo znalazłam w sklepie fetę light z zawartością 3% tłuszczu. Czy można ją wykorzystać w fazie II i napięć w folii z pomidorkami koktailowymi pieprzem i rozmachem bez grama tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapiec z rozmachem :-):-):-) nie ma jak to maszyna myśli za mnie i poprawia słówka. Chodziło mi o zapiekanie w piekarniku w folii z rozmarynem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. To już moje drugie podejście. Dziś zaczęłam diete. Przy pierwszym podejściu schudłam 12 kg i naprawde było miło mijać i spotykac ludzi ktorzy ze zdziwieniem patrzyli na mnie, ze tak sie zmieniłam i schudłam. Dziś moja waga startowa to 75 kg przy wzroście 167 Chciałabym schudnąc 10 kg. Licze, ze mi sie uda będąc tutaj razem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty1973 Mysle ze mozesz sobie pozwolic na ta fete :) przeciez nie wcinasz jej codziennie noi ona ma tylko 3 % tluszczu wiec jest to obnizona zawartosc :) Ciesze sie ze tak sie nakrecamy razem :) mi zostaly tylko 4 kg :) noi 2,5 miesiaca :) do moje go slubu :) wiec musi byc ok :) Zdrowiej szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lui25 :) fajnie ze dolaczylas do Nas :) w sensie fajnie ze jestes a nie ze muszisz schudnac hehe :) mam nadzieje ze jakos razem wszystkie damy rade i przy wspaciu bedzie troszke lzej :) powodzenia na f.uderzeniowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzycyfrówka
Witam wszystkich. Przeczytałam Was od deski do deski. Na Dukanie jestem drugi dzień, naprawdę jesteście dla mnie podporą. Nie wiem czy dała bym radę. Raz już Dukana przechodziłam, schudłam 10 kg, no ale cóż... muszę zacząć od nowa. Liczę na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziś to mój 4 dzien na dukanie. Jest tak sobie. Kusi mnie zeby coś zjeśc zakazanego, ale wmawiam sobie, że nie moge i wychodzę z kuchni. Najgorzej jest jak sie nie ma zajecia wtedy cieżko. Musze dac jakoś radę, wiec trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amsterdamia
Cześć wszystkim. Na diecie jestem od dzisiaj, raz już byłam, ale niestety nie wyszło. Dukan mówi, że 62,8 to moja idealna waga, ale wiem, że to zdecydowanie za dużo. Głównie dlatego, że mam sporo tłuszczu i znikomą ilość mięśni. Mam nadzieje, że tym razem wytrwam... Powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z diety Dukana zrezygnowałam, bylam u dietetyczki i wspomagam swoja diete blonnikiem owsianym z Gala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAJCIE;) ja powrocilam do dukana. Ood stycznia do kwietnia schudlam 20 kg, 3 faze robilam to konca lipca , pozniej zycie mi sie pogmatwalo i nie mialam mozliwosci i musialam jesc to co mi podano. Ale kg nie przybylo mimo normALNEGO JEDZENIA;) postanowilam schudnąc jeszcze troszke. Startowalam z waga 88,3 teraz jest 68,5 i te 8 do 10kg byloby moim marzeniem. Wiem ,ze sie da ,wiec do roboty. Jade najlepszym systemem 1/1 . Lubilam to forum , wiec wracam do niego;) zawsze fajniej poczytac o kims, kto osiaga cele ijest szczesliwy z tego powodu. Trzeba sie wspierac najwazajem ;)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka05021990
Witam dziewczyny, POTRZEBUJĘ pilnej porady :( otóż jestem 2 dzien na Dukanie.. wszystko cacy, jem 5 posiłków dziennie, samo białko, żadnych odstępst, pomimo, że mam zaparacie nie zwracam aż tak dużej uwagi na to, ale najgorszy mój problem to wzdęcia :/ są okropne.. już pierwszego dnia miałam napompowany brzuch a dziś dzien drugi i jest tragedia ;] zastanawiam się co będzie dalej.. czy miałyście podobny problem? jesli tak jak sobie poradziłyscie? czy to minie? prosze o odp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 28
Hmm....nie mam pojęcia co Ci poradzić, nie miałam tego problemu. Na dukanie czuję się bardzo dobrze, jak na żadnej innej diecie. Wiem, że dieta pozwala na napoje gazowane ale lepiej je sobie odpuścić, mogą powodować wzdęcia. Czytałam też, że żeby tego uniknąć, nie wolno rozmawiać podczas posiłku i oczywiście jeść powoli żeby wraz z jedzeniem nie połykać powietrza...ale czy to coś da to nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pij wiecej wody i zielonej herbaty ewentualnie jakies ziolka ja nigdy nie mialam z tym problemu wiec ciezko mi powidziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×