Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

xangela ja sie staram jesc tak zeby nie byc glodna zawsze jak gdzies ide i wiem ze dlugo nie bede mogla nic zjesc to biore ze soba. nikt nie wie ze jestem znow na dukanie bo nie lubie tych zlosliwych uwag. co ja jem no coz nie kombinuje za wiele bo nie mam na to czasu ale staram sie zawsze miec cos do zjedzenia w lodówce. moze napisze co dzis ostatni dzien warzyw wiec na sniadanie owsianka na obiad ogórkowa i w planie mam jeszcze dokonczyc ogorkowa bo mi jeszcze zostalo potem serek twarogowy z jogurtem i rzeodkiewka i nszczypiorkiem. no i nie mam pomyslu co dalej jak na cos wpadne to napisze. Od jutra bialka to w tedy gorzej, bo trudno jesc mieso same sobie bez niczego ja w tedy korzysta z papirusa winiary czy knorr sama nie wiem to jakos przejdzie. staram sie jesc codziennie mieso. nie umiem zrobic ryby wiec nie jem. i lubie omleta z serkiem homo na slodko a jak bardzo chce mi sie czegos slodkiego to robie sobie kogiel mogiel ( ale do tego daje zwykly cukier bo inaczej nie przejdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chałupa posprzatana to moze pare kalorii zgubiłam no i wymyslilam ze zamroze te ogorkowa na nastepne dni warzywne. no zostal mi serek ale cos glodna nie jestem julka pozwol ze bede nadal uzywac tego nicku bo ten twoj nowy jest nie do zapamietania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis biednie bo nie mialam czasu na jedzenie i bylam u siostry a tam nie bylo nic dla mnie,wiec ok 8 zjadlam sniadanko serek ze szczypiorkiem i kawalek kurczaka wedzonego i obiadek serek i kurczak na parze tyle ze o 17 wiec kolacje juz sobie odpuszcze,w sumie nie czulam glodu tylko mi sie rece trzesly:)zaraz ide na wage:) a JUTRO WIELKI DZIEN WARZYWKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobilam sobie nalesniki i przelozylam tym serkiem pycha juz nie moge ale zrobilam sobie dzem wiec zaraz juz ostatni zjem z dzemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia63
Witam!!!! zaczełam 14.03.2013 waga 81,5 kg wzrost 180 cm lat 34 Mam nadzieje że wytrzymam bo nigdy nie byłam na diecie I faza śniadanie 4 jajka sadzone II śni.ciasto dukana z otrebami i twarogiem obiad chleb dukana z piersia kurczaka gotowana teraz mnie czeka kolacja !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia63
Trzymajcie kciuki bo mój cel to 66 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki przegrałam z Dukanem zjadłam kilka lodów co dalej robić ? dać sobie na luz jestem w fazie naprzemiennej schudłam 3 kg co doradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia63
Przestan ania dukan sie nie obrazi!! :) to tez troche białka dawaj dalej bedzie łatwiej upecz sobie ciasto jak masz kryzys podjadaj go.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marysia. Ania nie poddawaj sie. Ja mam trochę dola po tych moich naleśnikach. Zrobiłam ich dość sporo bo wyszło chyba 6 i zjadłam 5 z serkiem. Ostatni miał być z dżemem ale juz nie mogłam go zjeść bo miałam dość no ale teraz weszłam na wagę i jestem załamana bo waga wskazala 97.6 kg czy to możliwe ze rano 95.4 a wieczorem aż tyle? Aż sie bóle co jutro dzień pokażę. Przesadziłam z tym obrzarstwem ale one były takie dobre takie normalne. Od jutra dni proteinowe. Mam nadzieję ze będzie dobrze. No ale zbliżajacy sie okres nie daje o sobie zapomnieć mam brzuch jak balon i czuje jak bym ze 200kg ważyła. Dobranoc dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w te sloneczna niedziele. u mnie juz wiosna za oknem zegna ostatnie platki sniegu. wczoraj bylam zdolowana wieczornym pomiarem dzis drzalam na mysl o wazeniu all moje kochane panie 95,4kg wiec wszystko w normie. jednak z tymi nalesnikami to bede bardziej ostrożnie i z polowy porcji. dzis dzien bialkowy na sniadanie owsianka + kawusia + szklanka wody, na drugie sniadanie serek wiejski albo danio waniliowe light na obiad jeszcze nie wiem milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosulenka nie waz sie nigdy wieczorem, zawsze pokazuje duzo wiecej.ja wczoraj wypiłam piwko smakowe.. ale waga nie urosła. Teraz juz sie bede pilnowala, ostatnio za duzo sobie pozwalam .Ale ja tak lubie piwko smakowe albo winko, najciezej mi sie z tym rozstac...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiek wiem wiem ze waga wieczorem to zbiór calego dnia ale ja chyba sie od wagi uzależniłam i waze sie kilka razy dziennie. na szczescie wszystko jest ok. nie zjadlam tego nalesnika z tym dzemem bo bylo to okropne nawet moj pies tego nie ruszył wyladowało w śmieciach. wiec na obiad zrobilam sobie swierzego nalesnika z odrobina skrobii na dwoch bialkach i zołtku i zjadlam go z trzema bialkami ubitymi na sztywno z cukrem. jest mi cholernie slodko az mnie mdli no ale okres przeze mnie przemawia. wciskam w siebie po troche jogurt naturalny no i na kolacje wyjelam serek wiejski. jutro wracam do pracy och

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie waga stoi ale nie rosnie czyli 89,2 wiec coraz blizej 88:)ubralam dzis spodnie w ktore sie wbijalam a wszystko mi sie wylewalo i sa luzne a na tylku tak fajnie wisza ale radocha:)a na sniadanko 2 jajka i szczypiorek i pol pomidorka obiad pol udka bez skory i gotowany i buraczki a wieczorem zrobilam salatke dietetyczna oczywiscie,korci mnie wino czerwone ale nie dam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina trzymaj sie mi dzisiaj kręci na coś słodkiego ale też sie nie dałam pokusie i dzis czystko białkowy wieczorem waga 95.6 więc nie jest źle ciekawa jestem jutrzejszego poranego wążenia mam nadzieję ze będzie dobrze. Dobranoc ja idę juz spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna0wu
hej, a słyszałyscie o stillmanie ? jest podobna do dunkana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Hej Kochane! Ja też zaczynam od dzisiaj Dukana. Mam nadzieję, że nie będziecie miały nic przeciwko jak do Was dołączę..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej,u mnie w koncu sloneczko od razu lepiej na duchu sie robi:) xgosiulenkax-jest dobrze,jak tam twoja waga dzis mam nadzieje ze ok,dobre sa te nalesniki tez je robilam,takie delikatne:)Moja waga byla dzis cudowna i pokazala 88,8 jestem happy:)Dzis moj 28 dzien dukanowania:)Jem owsianke:) zdesperowana -Witaj zawsze chetnie wspieramy:)zawsze razem razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)) jak po weekendzie?? jak nastroje??:)) nie pisałam przez weekend bo mężusia miałam a pozatym studia... :)) i tak zleciał dzien za dniem:)) zdesperowana witamy:)) opowiedz o sobie jaka waga i jaki cel:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ewelinko nie wiem ja zawsze wchodze w moje konto i tam zmieniam:)) spróbuj jeszcze raz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dołączam do Was. Dietę rozpoczęłam tydzień temu.Nie mam dużo do zrzucenia, ale od 2 miesięcy nie mogę nic schudnąć. w ub roku schudłam do swojej wagi, ale w miesiąc nadrobiłam i nie mogłam się tego pozbyć żadnymi sposobami, mimo ćwiceń. Waga przez 6 dni I fazy spadła o 2,5 kg. Fajn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
II fazę postanowiłam prowadzić systemem 1/1 .Dzisiaj białko więc mój jadłospis: ś: twaróg z jog. nat i otrębami II ś : 2 jajka III ś : jog. nat. z otrębami o: makrela wędzona k : planuję pewnie jog. nat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jako coś słodkiego zrobiłam sobie pyszny deserek : ubiłam białko ze słodzikiem, dodałam żółtko i do tego rozpuszczoną żelatynę. Wyszła taka pianka - było pyszne. Od roku słodycze jem tylko w weekendy ale teraz przy dukanie najbardziej brakuje mi OWOCÓW. Te pyszne jabłuszka i bananki . Ale muszę wtrwać i żeby nie wróciło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak wasza skóra po tym odchudzaniu? kurcze ja sie boje ze bedzie mi wiiisiec... a na operacje nie pojde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik52
Witam wszystkich:) mam pytanko... czy w pierwszej fazie można koktajle proteinowe np. TRIPLE PROTEIN???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie skora na razie ok ale boje sie o brzuch bo tak dziwnie wisi taka falda i moze byc z nia problem,ale tym bede sie martwic pozniej i tak bedziemy lepiej wygladac niz przed dieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×