Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12 - testowanie 8-9. 01 Keiti78 -3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 królik-skacze-8 cykl-@ 13.12.2012 testowanie 5.01. 2013 farara-1cykl-@ 30.12.2012 testowanie 30.01.2013 tymianek111 - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Lethicia26 - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 05.01.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwer dzięki bardzo :) Również trzymam kciuki za Was wszystkie :) Zaczynam chyba fiksowac :P dziś zauważyłam gęsty, nieprzezroczysty (biały) śluz, ale wiem, źe i przed @ występuje (choć ja raczej mam sucho wtedy :P ). Kolejne, dla mnie dziwne - nie mam wielkich "napadów" na jedzenie, co raczej jest nienormalne u mnie, bo potrafię przed okresem pochłaniać wszystko i zróżnicowanie :) No i póki co - brak jakichkolwiek wyprysków na twarzy.. Ale wiem, wiem...to niekoniecznie musi cokolwiek oznaczać :/ jedynie potrzebę wizyty u psychologa chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Witam dziewczyny u mnie wiele miesiecy bezowocnych staran z przerwami ale ogolnie mozna zliczyc powyzej 8 cykli ostatnia@14 grudzien, testuje 10 styczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia z tym śluzem to ja tez schizuje, dzisiaj rano miałam dużo mlecznego białego, a na papierze zauważylam taki różowy - o zupelnie innej konsystencji - ajj nie wiem jak opisać. Tak czy inaczej masakra z tym doszukiwaniem sie jakis objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Jakich kolwiek objawow zero, nawet dzis minelo to napiecie w piersiach, chociaz doszukuje sie, same wiecie jak jest. Dzis jest ok 6 dni od owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Mam nadzieje ze tym razem te objawy bedą znaczyć coś innego niż @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...schizy, schizy i jeszcze raz schizy :) Szkoda, że to nie jest prostsze..że tylko takie a takie objawy są typowe TYLKO dla ciąży.. A tu proszę, i dla ciąży i dla @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Malinowaaa rozowy sluz jest dość obiecujący, chociaż nie na pewno, ja kiedyś miałam go pare dni przed @ i sie niepotrzebnie nakrecilam, ale równie dobrze moze to byc plamienie implantacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Ja próbuje nie doszukiwać sie objawów ale to chyba moja psychika czasem wysyła mi mylne objawy w postaci porannych nudnosci i lekkich boli podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwer bardzo chcialabym zeby bylo to plamienie implantacyjne. ale pozostaje mi niestety tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Trzymam kciuki aby to było właśnie takie plamienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowaaa, tak bolą mnie okropnie, ale ja mam identycznie przed @..to samo z podbrzuszem i jajnikami, choc dziś o dziwo spokojniej..jedynie co dziś w lasnie po poludniu ten sluz zauwazylam i mysle, mniejsze łaknienie (pożeranie bym nazwała :P) niż normalnie przed @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
malinowaaa tobie do @ jeszcze troche zostalo, wiec na pewno nie jest to sluz poprzedzajacy krwawienie, bardziej implantacja, dobrze wrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie ma co sie nakre
c bedzie co ma być !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Karolina29277 a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie nadal @, no ale ja niestety zawsze mam takie 7-dniowe :/ Ciekawe, czy ja też tak będę "przeżywać" za 2 tygodnie ;). Fajnie by było, gdyby się udało za pierwszym razem, bo jak się nie uda w styczniu, to odkładamy z mężem starania mniej więcej do maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek ja też odkładam na lato zachodzenie w ciążę o ile nie zaszłam :) dopisuję się do tabelki. Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12 - testowanie 8-9. 01 Keiti78 -3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 królik-skacze-8 cykl-@ 13.12.2012 testowanie 5.01. 2013 farara-1cykl-@ 30.12.2012 testowanie 30.01.2013 tymianek111 - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Lethicia26 - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 05.01.2013 Pannacota- 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie - 03-01-2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Pannacota to ty testujesz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
pannacota to Ty jutro testujesz? Mam nadzieje ze bedą dwie II i dobra passa będzie trwała długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Dziewczyny, a czemu odkładanie jeśli się nie uda teraz? Jeśli można spytać.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12 - testowanie 8-9. 01 Keiti78 -3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 królik-skacze-8 cykl-@ 13.12.2012 testowanie 5.01. 2013 farara-1cykl-@ 30.12.2012 testowanie 30.01.2013 tymianek111 - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Lethicia26 - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 05.01.2013 Pannacota- 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie - 03-01-2013 Kawa_z_mlekiem23 - 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już raz robiłam test (wczoraj), ale nie z porannego moczu. Jutro zrobię z porannego, test już czeka i mimo jego nawoływań nie ruszam do rana :P Ja będę zmuszona odczekać, bo rezygnuję z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to nie mój czas, jedna kreska. Ale życzę powodzenia, nie znikam póki co z wątku, mimo że starania odkładam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie mi jeszcze jak wiecie po jakim czasie się zacząć martwić brakiem @? Mam nadzieję, że to nic takiego i @ przyjdzie dziś. Póki co zaczyna mnie brać przeziębienie :( miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78
Panakota moze jeszcze test nie wykazał? czytałam ze sa takie sytuacje nie poddawaj się... no i nie rezygnujcie ze staran:) nie Ty pierwsza i nie ostatnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78
kurcze niby ok soboty mogłabym zrobic bete.. ale bede twarda;] jak mam sie rozczarowac to i tak to zrobie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna kobietka :)
Witam, zaraz wybieram się na Betę. Wcześniej Was tylko podczytywałam :) Ostatnia miesiączka 15.11, ale ja mam b. długie cykle Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78
silna a kiedy miałabys dostac@? trzymam kciuki, kiedy bedziesz miec wynik dzis jeszcze, czy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×