Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

ehh a mnie dzisiaj męczy cały dzień zgaga plus nieprzemijające ćmienie w podbrzuszu ;D to na przyszłość gdyby się udało żebym wiedziała jakie to TE objawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Wpadki 30 - latki tak sie czujesz bo nie planowalas, ale zobaczysz potem bedziesz sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota- ja chcę jutro testować:) dziś powinnam mieć okres,ale póki co brak...ostatnia @ była 1 grudnia,cykle ok 29 dni.. brzuch boli jak na okres ;) jutro rano się okaże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadki 30 - latki.
No mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Oczywiście kocham to swoje drugie dziecko, ale i tak zachwycona nie jestem. Ale Wam życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Do wpadki - "kocham, ale zachwycona nie jestem" hmmm... Trochę mnie to razi to co piszesz. Konsekwencją seksu może być ciąża i tyle. Zastanów się czy twoje dziecko dobrze by się czuło czytając twoje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadki 30 - latki.
Moje dziecko nigdy się nie dowie, że nie byłam zachwycona. :) Tak jak pisałam, kocham je już bardzo, a mój brak zachwytu wynika z tego, że teraz nie chciałam drugiego dziecka. Oczywiście wiem jakie są konsekwencje seksu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Do wpadki 30-latki a ktory to tydzien? Tzn kiedy robilas test, to swieza wiadomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Do wpadki 30-latki a ktory to tydzien? Tzn kiedy robilas test, to swieza wiadomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadki 30 - latki.
Leci 19. Także już w sumie połowa minęła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
19 tydzien super to pewnie masz juz spory brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadki 30 - latki.
No już nawet. No i czuję już ruchy. :) To akurat jest super i czekałam na to bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Zazdroszcze ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja godzinkeee
Dziewczyny oosłabiacie mnie. "Karmienie piersią nie zapobiega kolejnej ciąży" opanujcie się. To durny mit powielany przez wiele kobiet. Znam osobiście 2 przypadki gdzie znajome zaszły w ciąże mając noworodka, bo "nie zajdą bo karmią"-dla obu zaskoczenie. Efekt? Dzieci rok po roku, żadna nie planowała tak. Ta aktorka tori spelling to samo, też wypoiadała się, że myślała, że jak karmi to nie zajdzie i myk ledwo po urodzeniu 3 dziecka i w 4 ciąży. Karmienie piersią nie jest środkiem antykoncepcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadki 30 - latki.
Marusko, nie zazdrość. I Ty się doczekasz. :) Widzisz, ja na synka 4 lata czekałam i się nie udawało. A tu tak od razu, od pierwszego strzała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Tak bywa, ja tez juz mam jedno dziecko 4 latka i wtedy kompletnie o ciazy nie myslalam, pojawila sie, to bardzo sie cieszylam, a teraz juz chce bardzo drugie ale cos nie wychodzi, byly wczesniej na tescie 2 kreseczki ale potem dostalam krwawienie i nic nie wyszlo. kolejny cykl peen nadziei,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Probowalismy co 2 dni w okres plodny. Ja latwo rozpoznaje u siebie owu po objawach, sluz, szyjka, i bol owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadki 30 - latki.
Na pewno prędzej czy później się uda, czego z całego serca Ci życzę. :) A ile się starasz? Pewnie pisałaś, ale tak dziś skaczę po tematach i nie doczytałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Probowalismy co 2 dni w okres plodny. Ja latwo rozpoznaje u siebie owu po objawach, sluz, szyjka, i bol owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadki 30 - latki.
Ja też bez problemu rozpoznaję u siebie owulację. :) I najlepsze jest to, że wtedy kiedy "to" się stało doskonale wiedziałam, że mam płodniaki. Ale jakoś mnie poniosło. Poza tym pomyślałam, że skoro tyle czekałam na synka, to pewnie za drugim razem też tak łatwo nie będzie. To się zdziwiłam. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
No juz kilka miesiecy, w sumie w tym czasie 2 razy testy byly dodatnie ale nic z tego noie wyszlo Teraz mam duphaston, w sumie to ginka zalecila mi go brac od 15 dnia cyklu, cykle mama 28 dni, ale na razie poczekam jak zobacze 2 kreseczke to zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
A co bedzie tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Ja u siebie zaobserwowalam z tamtych wczesnych poronien ze tuz przed krwawieniem zmienial mi sie sluz na taki jak plodny i szyjka miekla, bo umnieto chyba bardziej problem hormonalny dlatego mam duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Jakbylam w pierwszej ciazy tez mialam czasami rozne odczucia szczegolnie jak nie moglam robic tego co chcialam bo brzuch mi przeszkadzal, ale ogolnie to sie cieszylam i nie moglam sie doczekac bobaska. Teraz nie moge sie doczekac 2 kreseczek, ale bedziemy sie tak dlugo starac az sie uda, kazdy miesiac to nadzieja. Tylko drugiego porodu napewno bede sie bala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Ok dziewczyny, ide spac, czekam na wynik kolezanki co ma jutro testowac, pochwal sie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kawa_z_mlekiem23 :) Mi owulacja wypadnie około 13 stycznia, także też mam jeszcze trochę czekania. Nie wiem jak to jest, ale jak tylko zapadła decyzja, że zaczynamy się starać o dziecko, to moje myśli ciągle krążą tylko wokół tego, zupełnie nie umiem się zdystansować. I pewnie, wchodząc na takie fora jak to, jeszcze bardziej się będę nakręcać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×