Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Daga - gratulacje!!!! i Beatka - Tobie też choć na razie takie ciche :) Super że się udało. Ja z synkiem też miałam cień cienia kreski :) Malinowa - trzymam kciuki :) Qwer niestty nie pomogę Ci - nigdy tak nie miałam. Coś mam dzisiaj problem z pisaniem na kafe - zjada mi literki jak piszę, albo pisze kila razy tą samą?. Wiecie co to takiego może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga - gratulacje!!!! i Beatka - Tobie też choć na razie takie ciche :) Super że się udało. Ja z synkiem też miałam cień cienia kreski :) Malinowa - trzymam kciuki :) Qwer niestty nie pomogę Ci - nigdy tak nie miałam. Coś mam dzisiaj problem z pisaniem na kafe - zjada mi literki jak piszę, albo pisze kila razy tą samą?. Wiecie co to takiego może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że jesteście aktywne rano. Ja wtedy w pracy :( a tam nie mogę pisać na kafe :( dopiero wieczorkiem k jestem w domu to mogę do Was zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwer, ze śluzem to różnie bywa, może być od infekcji, a może też być płodny sluz przed terminem @... Wszytsko zależy jak...wygląda...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę Mamą, właśnie taki dzień dziś, że jakieś probelmy techniczne na kafe... też zauważyłam, że dziewczyny z pracą piszą do południa, a potem cisza .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczyny cóż tu tak cicho??:) Beata tylko żebyś Ty się teraz nie martwiła że mogłoby być cos nie tak, widać kreseczkę!!! za kilka dni poprosimy o kolejną szczęśliwą fotkę :D malinowaaa bo już się doczekać nie mogę!!! :) Qwer każda widoczna nowość w organizmie na tym etapie to chyba dobry symptom...zobaczysz teraz Beata będzie wysyłać te sławne fluidki i do wszystkich dotrą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z pracy nie mogę pisać. Na komputer wchodzę ok. 15.00, potem o tej porze co teraz (jak mąż kąpie dziecko) i ewentualnie jeszcze późnym wieczorem, jak dziecko już śpi a ja mam godzinę czasu dla siebie... agawarawa - jak to płodny śluz przed terminem @? Tobie się tak zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :D dziękuję Wam dziewczyny, kupiłam drugi test, tym razem innej firmy - na rano, na bete pojade tak czy siak.. no chyba, ze nie bedzie po co. Fluiudy jak najbardziej rozsyłam... i mocno trzymam kciuki :) malinowa jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATka - testuj z rana i dawaj znać. Tymianek moje dziecko duże ja wożę o popołudniami a zajęcia, więc dlatego zaglądam dopiero wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. jutro mam cieżki dzien w pracy, wiec w miare mozliwosci dam znac rano... na bete tez podjade,ale to wynik ii tak chyba w piątek. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie mam nadzieje, ze kafeteria tym razem łaskawie wyswietli moj post, bo gotowa jestem gryzc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za kciuki - przydadzą się:) jak na razie nadal @ nie ma ale z testowaniem się wstrzymam jeszcze. To dopiero mój trzeci cykl odkąd odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, pierwszy cykl trwał 26 dni, drugi 28, no i może teraz po prostu @ się opóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło ze cos sie zaczyna dziać:))) trzymam kciukaski za kolejne ,Beata a z objawów które mozna podciagnac pod ciaze to jakie masz? u m nie na baankkkkk bedzie jutro @, za to zrobiłam sobie dzis prezent urodzinowy w postaci fajnej bielizny a maz chce m nie jutro na obiad zaprosic:) wiec moze lzej przezyje rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiti78 --> objawów żadnych nie mogę podciągnąć pod te ciązowe :O tylko brzuch boli jak na okres, ale to chyba nic fenomenalnego, bo czasami bolał, czasami nie...a teraz tylko jakby bardziej. Nic innego się nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy masz urodziny ? dziś, jutro ?? Najlepszego Kochana i jak najszybciej tych magicznych dwóch kresek.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc w tym pierwszym cyklu to trochę się pospieszyliśmy i już wtedy myślałam że coś z tego będzie i jeszcze nasłuchałam się o ciążach mnogich, a tu nic do tej pory. Kurde nie myślałam nigdy, że to nie takie proste,nieraz w koło się słyszy o jednorazowym wyskoku jakiejś dziewczyny i już w ciąży - nie wiem jakim cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mówią "głupi ma szczęście" mówię o wpadkach :P Człowiek się stara i nic a taka bach i ciążą ...ehhh...no ale i nam musi się w końcu udać - z tymi mnogimi ciążami to chyba jakiś mit :) Jak ja postraszyłam męża że możemy mieć bliźniaki bo brałam tabletki anty i mój tato ma brata bliźniaka - to on powiedział "że tak nie chce , on chce na dwa razy " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nic nie piszę, ale Was podczytuję wciąż :) ja rezygnuję ze starań do lata, mam nadzieję, że jak ja zacznę się starać to Wy już będziecie w dwupakach :) @ dostałam 3 stycznia. Właśnie zastanawiam się nad jakąś metodą antykoncepcyjną. Tabletki niestety odpadają bo wciąż głodna wtedy chodzę i tyję, plastry mnie denerwowały a prezerwatyw nie lubię bardzo... Zastanawiam się nad zastrzykiem, miała któraś? A ja bym chciała mieć bliźnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota dlaczego taka decyzja? W sumie to i ja tak zrobię jak mi teraz nie wyjdzie to czekamy do września/października - jestem na 2 roku studiów - sądziłam że w ciążę zajdę w pierwszym cyklu i dzidzia urodzi się latem - ale nie ma tak łatwo ,a zabezpieczać i tak się nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety muszę, bo aktualnie jestem bezrobotna. Zrezygnowałam z pracy i przeprowadziłam się do rodzinnego miasta. M znalazł pracę, ja jeszcze nie. Póki miałam tamtą pracę a i tak z niej zamierzałam zrezygnować to czemu by nie zajść w ciążę i L4 dać (wymagane od pierwszego miesiąca w tamtej pracy, nie symulowałabym). Plus macierzyński oczywiście, pieniążki z ubezpieczenia dodatkowego. A teraz póki nic nie znajdę to nie ma co się starać, nie stać mnie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Panacota rozumiem Twoje dojrzałe podejscie, mam kolezanke która ma 3 dzieci mieszka w kawalerce i niemal srodkow do zycia nie mają korzystajac z roznych swiadczen, mam nadzieje ze los im sie odwroci ,obys szybko prace znalazła;) jak tam Beata cien sie pogłebił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×