Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość Qwer
Bywało ze miałam dzień wcześniej brązowe Uplawy zapowiadające @ a następnego dnia normalny okres ale tak jak dziś to nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babyvillage
Jutro z samego rana zrobie test bo taka niepewnosc jest strasznie meczaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję tym, które wiedzą już, że maleństwa oczekują :) A ja mam pytanie - wie któraś z Was czy zdażało się, że kobieta w ciąży miała np.pierwszy "okres" normalnie jak zawsze, obfity?? Zastanawia mnie czy możliwe mieć normalny, obfity "okres" i być w ciąży..? Nie wiem czy w takim przypadku ciąża by sie utrzymała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seee
Hej ja w tym msc w środku cyklu dostalam plamienia na poczatku bylo go bardzo malo ... ale po 4 dniach juz łączylo się z krwią i bylo go duzo wiecej niewiem czy mam liczyc to jak normalna miesiaczke takie wieksze ilosci trwaly 3 dni ? dodam ze staram sie przeszlo 2 lata o dzidziusia a nigdy wczesniej tak nie mialam . 16 mam wizyte u gin ale moze ktoras z was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
O nie widze mojego postu :/ a tak sie rozpisalam ;/ to teraz w skrocie . Mam problem w tym msc w środku cyklu dostalam plamienia takiego słabego ... trwalo 3 dni . na czwARTy dzien znowu bylo plamienie (praktycznie prawie nic nie bylo) a na 5 to tak jakbym miala normalnie miesiaczke. 6 to samo. i to bylo takie dziwne nie krew tylko przepraszam za okreslenie takie dziwne "flujki" niewiem jak to nazwac. Dodam ze przeszlo 2 lata staram sie o dziecko a normalnie nigdy tak nie mialam . okres zaawszee obfity i trwający 7 dni . Czy miala tak ktoras z was? i jak mam obliczyc od którego dnia zacząc? Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babyvillage
Zrobiłam test jest negatywny, brzuch boli, okresu brak :( i ciagle chce spac :( w tym tyg ide do gin :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie odzywałam się tak długo bo miałam problemy z internetem. Niestety niedziele zaczęła się beznadziejnie, rano nie wytrzymałam i zrobiłam test - wyszedł negatywny:( kurde to nie wiem już co jest grane. Latam siku dużo częściej bo czuję że mam pełny pęcherz, okresu nie mam,a w brzuchu dołem tak mi dziwnie podobnie jak przed @, czasami zakują jajniki. Więc co jest grane? To trzeci cykl po odstawieniu tabletek anty. to może się coś poprzestawiało, ale skąd taki dziwne uczucie w brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa czasami jest tak że test nie wykryje ciąży w planowany termin @ :/ może jutro zrób drugi ?! Cykle w trakcie brania tabletek i po odstąpieniu mialas regularne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszą @ po odstawieniu tabletek miałam 19.10.2012. drugą 14.11.2012, trzecią 12.12.2012. więc teraz liczyłam tak na 8-9 stycznia i cisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Z tymi testami czsto może czowieka trafić, tak jak wam pisałam mi ten czuły dziesiątka pokazał coś w 14 dniu po owu w dzień terminu @, a mam ich całą paczke bo kupiłam na ebayu. Ponieważ trochę się martwie brakiem bólu w piersiach od wczoraj, a ze względu na niedziele nie moge iść na bete, zrobiłam sobie test wczoraj po południu i pusto, więc się zmartwiłam że może już po ciąży, po raz kolejny dziś rano i znowyu wyrazna druga kreseczka, testy paskowe, pewnie dopuki nie zrobie bety będe w niepewności czy wszystko ok. Diabli by wzięli takie testy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) te "stare" i te nowe ;) sypnęło śniegiem, aż miło..szkoda, ze na nartach juz raczej w tym sezonie nie pojezdze. Kurcze, jezdzic na nartach nie mozna, biegac nie mozna.. to co mozna? Wybrałam sie dzis znow jak co niedziele na Zumbe. Mam nadzieje, ze to choc to mozna. A kolana to mi na pewno podziękują :P dziewczyny róbcie bete bo jak to mowi moj rodzinny ginekolog " test pozytywny - raczej ciaza, negatywy - cholera wie, a jak chcesz miec pewnosc - zrob bete" Ja chyba nie mowilam, ze mam w rodzinie ginekologa? mieszka w innym miescie, ale muszę "odgrzac" kontakt, zawsze bedzie mozna o cos zapytac w razie niepewnosci :) Życzę Wam milej niedzieli, my własnie idziemy lepic bałwana (tzn na spacer) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
BeataB ty wczoraj zdaje się miałaś odebrać wyniki, czyli już masz pewność ciąży? Rozumiem że wszystko jest ok? A jak u ciebie z objawami kilka dni po..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Hej pisałam Wam o wczorajszym chwilowym plamieniu, @ jak narazie nie widać ale dziś z 10 razy miałam kilkuminutowe bóle podbrzusza i co chwile myślałam , ze przyszła ale nic ... Moze to jednak była implantacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie pozostaje mi jedynie czekać na rozwój sytuacji... jeśli tak maksymalnie do następnej niedzieli nie dostanę okresu to zrobię następny test. Jutro chyba zadzwonię zapisać się do ginekologa, ale jeszcze pod koniec grudnia słyszałam od kuzynki, że nawet prywatnie wolne terminy ma dopiero na koniec lutego - może da się gdzieś wcisnąć wcześniej. Tak bym chciała żeby się udało - oby ten cholerny test się mylił:( Qwer trzymam kciuki żeby Ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my dzis cały dzien na wyjezdzie u mojej babci, teraz juz w domku, synek sie kapie, mi jakos zimno:) kombinuje jak tu isc na przyrost bety sprawdzic co by sie nie niepokoic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa idz na bete nie jest taka droga a pozwoli Ci przechylic szale na jedna ze stron i Cie tez uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maruska31 -- wyniki odebrałam w piątek, beta 1128. Natomiast objawów nie mam żadnych.. nic, zero. Czuję się normalnie, zachowuje sie tez prawie normalnie ;), tylke, ze mam testy dwukreskowe, bete jw. i brak okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
BeataB, podniosłaś mnie na duchu, bo mi wciąż chodzi po głowie że jednak powinno się coś ze mną dziać, jakieś obolałe piersi, nudności, złe samopoczucie, a tu nic, więcej objawów miałam przed zrobieniem testu niż teraz. Właściwie to nie jest moja pierwsza ciąża, mam już córke, ale nie pamiętam dokładnie takich szczegółów. Musze koniecznie zrobić badanie, będe spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Ja niestety spadam w dół tabeli;-( @ przylazła w sobotę spóźniona o 2 dni. Że też akurat teraz musiała mi zrobić takiego psikusa ze spóźnianiem, kiedy tak bardzo chciałam, żeby jej nie było...:-( No ale to nic, najważniejsze pozytywne myślenie:-) więc do dzieła od nowa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Ja niestety spadam w dół tabeli;-( @ przylazła w sobotę spóźniona o 2 dni. Że też akurat teraz musiała mi zrobić takiego psikusa ze spóźnianiem, kiedy tak bardzo chciałam, żeby jej nie było...:-( No ale to nic, najważniejsze pozytywne myślenie:-) więc do dzieła od nowa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaaaaaacinkaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Ja niestety spadam w dół tabeli;-( @ przylazła w sobotę spóźniona o 2 dni:-( Że też akurat teraz musiała zrobić mi psikusa z tym spóźnianiem, kiedy tak bardzo chciałam, żeby jej nie było:-( No ale to nic, najważniejsze pozytywne myślenie:-) więc do dzieła od nowa:-) Pannacota- 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie - 03-01-2013 Lethicia26 - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 06.01.2013 - 26 lat Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12.2012 - testowanie 8-9. 01. 2013 - 25 lat Karolina 29277 - 10 cykl - @ 14.12 - testowanie 14.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 KawaZmlekiem23- 23l - 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01 Będę Mamą2013 - 10 cykl - @ 29.12. - testowanie 26.01 tymianek111 - 28 lat - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 iska997 - 7 cykl - @ 02.01.2013 - testowanie 31.01 królik-skacze- 9 cykl-@ 4.01.2013 testowanie 01.02 lat 25 Kitka87 - 4 cykl - @ 12.01.2013 - testowanie 07.02.2013 - 26 lat Tym, którym sie udało BeataB - 1 cykl - @ 12.12.12 - termin porodu.... Keiti78 - 3 cykl 25 dni -@16.12- termin porodu.......22.09 Maruska31 - 8cykl -@ 14.12-termin porodu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie było mnie cały weekend, od rana do wieczora siedziałam w szkole :/ a tu proszę jak się rozpisały :) Wszystkim, którym się udało gratuluję dwóch kreseczek ! :) Ja siedzę jak na szpilkach, robiłam kolejne badania krwi, czekam do 14 na wyniki jak tam się ma moje TSH... Mam nadzieję, że po podwyższeniu dawki leków spadnie na tyle ładnie, że będę mogła zaprzątać sobie głowę tylko staraniami ;) A na razie czekam aż mój J. odbierze wyniki. Miłego dnia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten zimowy dzień:) Ale sypie śniegiem. Nie chce się wychodzić a miałam kupić te testy owu. My rozpoczęliśmy kolejne próby. Jednak co 2 dni :) Przynajmniej narazie:) Tak sobie pomyślałam, że gdyby mi się @ spóźniała to bym się zapisała do ginekologa na walentynki:) Może bym miała niespodziankę? Oby taką miłą:) Ale gdzie tam walentynki pewnie i tak bym nie wytrzymała tyle czasu:) Co tam u Was? Jaką macie temperaturę w pokoju, gdzie siedzicie? U mnie 23 stopnie i zamarzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×