Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

mi mój gin powiedzial że mam testować jak test w 26 dc nie pokaże dwóch kresek to dla potwierdzenia iśc na betę bo jak sie jest w ciąży to nie wolno odstawiać duphastonu bo może dość do poronienia bo nagle bardzo szybko spada poziom progesteronu i ciąza się nie utrzymuje. Trzeba brać dalej aż przynajmniej do 3 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mój gin powiedzial że mam testować jak test w 26 dc nie pokaże dwóch kresek to dla potwierdzenia iśc na betę bo jak sie jest w ciąży to nie wolno odstawiać duphastonu bo może dość do poronienia bo nagle bardzo szybko spada poziom progesteronu i ciąza się nie utrzymuje. Trzeba brać dalej aż przynajmniej do 3 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek333 a jak napiszesz nowego posta to nie widzisz poprzedniego? bo u mnie się pojawiają te których nie widzę jak napiszę nowy, Twoje ostatnie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no i Ja raczej nie bede miala dobrych wiesci..dostalam @:( mialam taka nadzieje ze sie udalo, 3dni sie spoznila, dodatkowo temperatura byla...gdyby pojawila sie w terminie byloby mniejsze rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz w domciu :) @ nie ma ale nie ma co fanfar uruchamiać ;) mi lekarz tez teraz kazał przyjść najwczesniej jak mi się okres spóźni 10 dni Dał czas pół roku i jak się nie uda to będziemy coś innego działać Teraz 2 cykl starań, kazał sie przytulać w konkretnej pozycji i dał mi czopki rozluźniające mięśnie ale to wszystko z powodu tyłozgięcia Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
oczekuje a juz myslałam czytajac Cie ze ten cykl bedzie dla Ciebie szczesliwy... jest jeszcze szansa ze wredna @ okaze sie 2 dniowym plamieniem ... zycze Ci tego a jesli nie stanie sie tak to trzymam 100% kciuki zeby w nastepnym cyklu byl strzal w 10 :) Glowa do góry :) Ja tez juz lece spac.. Dobranoc kobitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba jasne ze okres
dostalas oczekuje:-O jak mozna sie tak nakrecac:-O tak samo jak ta Maruska:-O trabila juz dlugo przed terminem okresu,ze w ciazy jest:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry melduje sie przy sniadanki i z porcja kawy:) pomaranczką zajadłym mowimy dosc;)) sadze ze to jakies staraczki bo i po co miałyby ten topic czytac... witam nowe uczestniczki:) i zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Dzien dobry dziewczynki :) kawa z mlekiem23 oby ta @ wcale do Ciebie nie przychodzila ... moze za wczesnie u Ciebie na test u kazdego moze byc inaczej... obyy... Trzymam kciuki... ja wczoraj w nocy dostalam brazowego plamienia a dzisiaj juz nic nie ma .... juz myslalam ze to @ przyszla ale dzisiaj wstaje i patrze ze nic nie ma... moze to zapowiedz dzisiaj jest 9 dzien jak sie spoznia ale brzuch ciagle pobolewa i piersi tez przy dotyku ale tak dziwnie zawsze bolaly mnie cale a teraz tylko po stronie zewnetrznej macie tez tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa z mlekiem to już dziś robiłaś test? Ale ten czas przeleciał. 3mam kciuki póki @ nie nadeszła. U mnie wszystkie niby objawy minęły i dziś czuje się jak nowo narodzona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królik skacze robiłam test ale wyszedł blady bladzioch z drugiej kreski i jeśli nie zobaczę dwóch jednakowych kresek nie będę pewna ciąży na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa z mlekiem czyli Tobie mozna juz zaczac gratulowac :) jestem pewna ze Ci sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×