Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość ja tak mialam,,,,,,,,........
ja nikogo nie obrazam. Stwierdzam fakty. Bo dla mnie swiadome macierzynstwo to troche co innego. Ale jak mozecie "uslyszec" wlasna intuicje oraz sluchac sie wlasnego zdrowego rozumu skoro sie wiecznie "zagluszacie"? Testami owu czy badaniem sluzu, swedzacymi piersiami i takie tam? Oczywiscie nalezy dokladnie dbac, pielegnowac oraz obserwowac swoj organizm -ja tego nie zaprzeczam!Ale powinno sie ufac sobie i zyciu. Wtedy bedziesz wiedziec czy jestes w ciazy czy nie. No ale niech kazdy sobie robi co chce :-) zycze powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam,,,,,,,,........ niektóre dziewczyny np JA nie mają szans na zajście w ciąże np bez robienia testów owulacyjnych. Na pewno nie starałaś się o dziecko 3 lata i nie przeszłaś tego wszystkiego co ja. Nie musiałam chodzić do lekarza co dwa dni caly cykl, nie musiałam dmuchać i chuchać na wszystko. Ja np musze sprawdzać od 24 dc bo muszę szybko wiedzieć czy jestem w ciązy bo jak coś to muszę brać tabletki na podtrzymanie!!!!!!! Nie przechodziłaś tego wszystkiego nie wiesz co czuje kobieta która naturalnie nie może zajść w ciąże więc spierdzielaj z tąd i sie nie wypowidaj jak cie nikt nie prosi bo gówno wiesz i tylko nie potzrebnie nas wkurzasz SPADAJ i zajmij się swoim szczęście i lataniem na skrzydlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jesli cie denerwuje to co my tutaj sobie piszemy to po prostu tego nie czytaj to bedziesz miała spokój więc daj na spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam,,,,,,,,,,,,,,, powiem ci tak ciesz sie ze los dal ci to szczescie ze zaszlas w ciaze od razu ale miej swiadomosc tego ze nie wszystkie kobiety maja to szczescie i nie moga zajsc w ciaze po 10 lat bez zadnej pomocy wiec jezeli nie jestes w stanie tego zrozumiec to prosze cie ale zachowj te swoje dziwne przemyslenia dla siebie bo pierdoly wypisujesz a jezeli nie podoba ci sie to o czym piszemy na tym forum to nie wchodz tu i nie czytaj bo po twojej wypowiedzi widze ze jestes strasznie zadufaną osoba i chwalisz sie ze masz wszystko my nie mamy wszystkiego wiec tak ci powiem krotko ... SPADAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013......test.02.02.........24 Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? oczekuje............3 cykl......@ 21.12.2012.....test.18.01........21 Agawarawaa....... 2 cykl.....@ 21.12.2012.....test. 21.01.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012.....test.21.01.........23 sylwialodz3..........2 cykl.....@ 29.12.2012.....test.26.01........26 Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? Tygrysek333........3 lata......@30 .12.2012.....test 26.01........28 tymianek111........1 cykl.....@ 29.12.2012.....test.29.01.........28 iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 treblinka............1 cykl.......@ 5.12.2012......test..31.01.......25 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@14.12.2012......test.??............25 Tym, którym się udało BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012.....termin porodu....... Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? . dopisuje sie bo cos czuje ze ten cykl diabli wzieli :/ brzuch mnie boli jak na okres ... siedziec mi ciezko nawet chwile bo mnie strasznie plecy bola ;/ tylko czekac na spoznialska @ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
juz nie mam sily na to wszystko . ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes bedzie dobrze poloz sie i odpocznij troche ja mam najgorsze 6 dni bo jak narazie jest jedna wielka niewiadoma @ mam dostać 26 wolalabym nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
sylwialodz3 łątwo mowic... juz trzeci rok sie mecze , naprawde od tego oszalec mozna... ja mialam dostac @ 12 i do dzisiaj jej nie widac... przez to chodze taka zdenerwowana ze maz to sie nawet do mnie nie odzywa bo boi sie ze znowu na niego naskocze ... najgorsze jest to ze wiem ze ta okropna @ przyjdzie ... takie mam przeczucie nie wiem dlaczego , najdluzej spozniala mi sie 3 dni . a teraz 8 dzien i nadal nie ma .... karmie sie resztkami nadziei ze intuicja mnie zwodzi ;( Boze dlaczego tak jest ..jak czegos czlowiek na prawde chce to nie moze miec ... najgorszze jest to ze gowniary nie myslace wpadaja i usuwaja ciaze a my staramy sie ze wszystkich sil i dupa z tego wychodzi . ja bylabym gotowa wszystko oddac by miec malenstwo ....................... Modle sie o to... Nic nie pomaga . zaczynam watpic czy kiedykolwiek sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam Wszystkich :-) Obserwuję Was już od pewnego czasu i chętnie się przyłączę, mam 29 lat i to mój 8 cykl, @miałam 10.01 więc następny test 9.02 Dodam, że próbowałam testów owulacyjnych ale niestety u mnie nic one nie wskazały, tak jakbym owulacj nie miała, zastanwiam się nad ich użyciem w kolejnym cyklu gdyby nadal się nie powiodło Wszystkim starającym się życzę powodEnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Witajcie dziewczyny, u nas dziś od rana mocno pada śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes, wiem o czym piszesz też czasem myślę o tym, że przy tylu wpadkach o których ciągle słyszę to niesprawiedliwe że mi się nie udaje, a jeszcze na złość jak czekam na @ ona się spóźnia, we mnie zaczyna rosnąć nadzieja i wtedy przychodzi. Czasem myślę że to taka złośliwość losu, ale nie możemy tracić wiary. Trzymam kcikuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
już powinnam być czarna test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes, uda się, bądz cierpliwa, ja kilka dni temu na teście zobaczyłam 2 kreseczki a za chwile krwawienie, i co zrobić, też byłam wściekła i smutna ale już przeszło i wierze że przyjdzie chwila że po raz kolejny zostane mamą, może jeszcze w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja cały czas jestem ale to nie wyświetlanie postów doprowadza mnie do szewskiej pasji... eyes --> spokojnie, jeszcze nie dostałas wiec nie załąmuj sie ja się chyba kawką uraczę bo jakoś się sennie zrobiło a jeszcze 3 h w pracy... bo to ze mam do tej kawy pączka z adwokatem który woła "zjedz mnie, zjedz mnie!! " to jest kwestia drugorzędna ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Martuska1 wiem ze to co napisze teraz bedzie straszne ale wolalabym byc na Twoim miejscu.. Ja staram sie 3 lata i jeszcze niigdy w ciazy nie bylam ... chcialabym choc na chwile zobaczyc jak to jest... choc chwile moc sie cieszyc ... bym wtedy wiedziala ze moge zajsc w ciaze a tak 3 lata niewiem czy wogole moge byc w ciazy ... mimo tych badan i tego wsZystkiego to nigdy nic nie wiadomo ... a tak to bym wiedziala ze jestem w stanie zajsc... strona na pewno nie lezy po stronie meza bo on ma wszystkie badania idealne... a ja mam rozne ... ciagle cos sie dzieje ostatnio ze mna jak nie jedne badziestwo to drugie.. szlak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piku
Ojciec Dody wygląda jak szpieg z krainy deszczowców. Jak zboczeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piku
Ojciec Dody wygląda jak szpieg z krainy deszczowców. Jak zboczeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes, mam koleżanke która miała duże problemy z hormonami, nie powiem dokładnie jakie tam były wyniki bo nie jestem lekarzem ale wiele wiele lat z tym walczyła próbowała rególować i wydała setki złotych na testy, zdaje się po 9 latach prób urodziła córeczke już daleko po trzydziestce, a pierwszy syn był jak miała 23 lata, oczywiście bach i ciąża, widzisz z drugim musiała poczekać, tak też bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ten mój "okres" to słabe plamienia ...zwykle bardzo mnie zalewa, teraz są to miejscowe plamki... zobaczę, co przyniosą kolejne godziny, ale jeśli takie plamienie się utrzyma, to może jednak się przetestuję - dla świętego spokoju. Te żyłki na piersiach za bardzo mnie zastanawiąją, a moja mama do 3-go misiąca ciąży też miała "okres" w ciąży ... może popadam w paranoję ... a może się nie mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Gabi_Się_Stara Zrób test! chociaż ja zwykle odwlekam, ale nie ma co się zbyt długo zastanawiać, pomyśl że jeden test może sprawić że będziesz bardzo szczęśliwa :-) ale decyzja należy do Ciebie @izolda jasnowłosa Dla mnie o tej porze za późno, wstaję przed 6 do pracy,ale może być soczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes nie przejmuj się nie Jesteś sama, ja też staram się 3 lata i byłam już w ciąży niestety nie długo :( Nie wolno sie nam załamywać, wiem z własnego doświadczenia że jest ciężko ale nie możesz się poddawać na pewno sie uda :) A jakie miałaś badania robione ??? miałaś robione drożnośc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Jestem u was nowa i mam nadzieję ze mnie przyjmiecie :) wiem co czujecie też mam nadzieję na dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nie wyswietla oj te nasze forum :) Gabi_Się_Stara ja bym na Twoim miejscu zrobiła test bo jeśli jesteś w ciąży a masz plamienia to może coś się dzieje i będziesz potrzebowała wziąć tabletki na podtrzymanie. Czasami tak jest jak piszesz że kobiety maja okres przez pierwsze miesiące ale może lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×