Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

u mnie z imion dla dziewczynki to tez min Weronika z sentymentu dla mojego ojca który zmarł gdy miałam malutka, chciał mi tak dac na imie , ale moj brat wybrał Katarzyne;] Wiki chce Zosie:) ma fajna kolezanke w przedszkolu:) a co do chłopców to nie wiem moze Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawarawa gratuluję! :-) mówiłam że będzie dobrze. 3mam kciuki :-) ja następny weekend siedzę w szkole. Jajniki mnie ciągną od jakiś 2 dni,, powinniśmy się brać za 'robotę' a mój J. Jak na złość wraca z pracy 23-24 i nie ma na nic siły. Ale co noc funduje mi pobudke o 3-4 w nocy jak nabierze sił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Dziewczyny a skąd dostajecie te powiadomienia? Na maile? Jak to zrobić? Tygrysku chyba ja Cię zmazałam, przepraszam widocznie przykleiłam starą tabelkę, a chciałam się dopisać, bo się jednak staramy. Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013......test.02.02.........24 Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? oczekuje............3 cykl......@ 21.12.2012.....test.18.01........21 Agawarawaa....... 2 cykl.....@ 21.12.2012.....test. 21.01.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012.....test.21.01.........23 sylwialodz3..........2 cykl.....@ 29.12.2012.....test.26.01........26 Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? Tygrysek333........3 lata......@30 .12.2012.....test 26.01........28 tymianek111........1 cykl.....@ 29.12.2012.....test.29.01.........28 iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 treblinka............1 cykl.......@ 5.12.2012......test.....???........25 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 Tym, którym się udało BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012.....termin porodu....... Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Dziewczyny ja poraz kolejny usuwam si z tabelki, bo wciżąż widnieje jako oczekująca na poród, niestety to już nieaktualne, same wiecie dziś postaram się stać czarną, bo widze że tu jakieś nieprzyjemne pomarańczowe teksty się pojawiają, najlepiej zarezerwować sonie nika, pozdraiam i gratuluje wszystkim przyszłym mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Nie rozumiem, ten tekst przed tabelką z poprzedniej strony nie był mój, coś się tutaj miesza na kafe, jakby dwie wypowiedzi razem przemieszane, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiti78 ja też chciałabym miec Igorka :) ale jak dziewczynka to może Lenka albo Olwika :) dziewczyny a ja nadal @ brak, tak bardzo bym chciala zeby juz tak zostalo... nie dawno mialam dziwne uczucie ze juz przyszla ale okazalo sie ze to tylko uplawy. troszke pobolewa brzusio ale nic specjalnego...zobaczymy co z tego wyniknie "starania start" witaj:) pewnie ze byloby fajnie gdyby udalo sie za pierwszym razem czego oczywiście Ci zycze:) a ktory masz juz dc? dopisz sie do Naszej tabeleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Agawarawa - no super, ja ci już gratulowałam, bo i bez testu z krwi byłam pewna :) Ja też już o imionach wstępnie z mężem mówiłam. Poprzednio tak długo odwlekał tą rozmowę, że się wkurzyłam i mu zapowiedziałam, że przy kolejnym dziecku najpierw będzie rozmowa o imionach, a potem dopiero starania :D. Wstępnie stanęło na Alicji dla dziewczynki (chociaż ja chciałam Anię, a mąż... Rozalię :| ) i Piotrku dla chłopczyka. Ale dyskusje jeszcze się będą toczyć, a ostateczna decyzja zapadnie dopiero jak będę w ciąży. Dziewczyny - a może by tak odświeżyć górę tabelki? Tam są wpisane testowania z początku stycznia, a my już mamy 19-tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj myślę szczególnie o dwóch spośród was... Maruska31 - fajnie że jesteś nadal w temacie :) Jak samopoczucie? Bardzo mi przykro z twojego powodu, pewnie nienajlepiej się czujesz w trakcie czytania o kolejnych ciążach :(. Bardzo ci życzę, żeby kolejna ciąża była szczęśliwa i skończyła się po 9 miesiącach na porodówce. Tygrysku - jak przeczytałam, że już 3 lata się staracie, to też mi się smutno zrobiło. Tak się akurat składa, że dokładnie 3 lata temu (styczeń 2010) też zaczynałam starania o dziecko, a teraz już mam prawie 2-letniego synka i chcę zajść w ciążę po raz kolejny. Nie wyobrażam sobie jak bym się czuła, gdyby nie udawało mi się zajść w ciążę przez taki kawał czasu :(. Życzę ci, żeby udało ci się jak najszybciej zobaczyć te 2 kreseczki, najlepiej jeszcze w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajac was zaczynam was
nienawidzic :-O wszystkie jestescie mlodziutkie , macie mezow i zamiast sie cieszyc, ze macie mezczyzne ktory chce miec z wami dzieci to siedzicie tutaj i wypisujecie bzdury! Moj maz zmarl kiedy mialam 30 lat i bylam w 3 miesiacu ciazy przez co poronilam. Teraz mam ponad 40 lat, jestem sama, nie mam dzieci bo nie znalazlam drugiego partnera z ktorym chcialabym miec dziecko. Wy nie wiecie co macie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając was - przykro mi, ze spotkała Cię taka tragedia, ale polecam terapię, bo emocje o ktorych piszesz nas nie dotyczą tylko swiadczą o twoim rozgoryczeniu. Z takim podejsciem nigdy nie zaznasz spokoju, ani radosci z powodu powodzenia u innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski... ale mam dziś wieści...Siostra mojego męża jest w ciąży, ma termin na przełom maja/czerwca, dziś oficjalnie poinformowali rodzinę.. Starali się- uwaga - 7 lat!!!! a ona ma 38 w tej chwili... Nie muszę mówić jakie emocje panują w rodzinie!! Choć ja sie ze sobą jeszcze nie wychylałam :P Poczytam Was potem, bo teraz oczywiscie impreza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff .... dzisiaj jestem już po zajęciach , jak ten czas od 8 się ciągnął :/ Dowiedziałam się że koleżanka ze studiów jest w ciąży :-) Co do imion dla dziewczynki podoba mi się Wiktoria i Julia a dla chłopca jeszcze nie myślałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa_z_mlekiem a Ty jak sie czujesz? jakies objawy? w koncu tez zaraz testujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie ma mojego wpisu...wiec jeszcze raz..:) kawa_z_mlekiem a Ty jak sie czujesz? w koncu tez zaraz testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no ale to nigdy nie oznacza ze sie nie udalo, moja kolezanka dowiedziala sie ze jest w ciazy ok 2 tyg po terminie @ dopiero potem zaczela miec jakies objawy a miala nieregularne cykle to nie myslala ze moze byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawarawa 🌼 Co do imion... hmmm ja mam utrudnioną sytuację. Mój mąż ma dwóch braci i siostrę. Obaj bracia mają dzieci. Co ciekawe, same dziewczyny. Jeden ma cztery córki, drugi-dwie. Siostra teraz jest w ciązy, ale płci jeszcze nie zna. I teraz tak, mój mąż uważa, ze my tez bedziemy mieli córkę, bo oni mają takie predyspozycje :O.. ja natomiast - nie pytajcie-dlaczego czuję, ze bedzie chłopak. I w tym przypadku mam łatwo, bo będzie Adaś. Dziewczynki nie biorę pod uwagę, bo i tak wszystkie fajne imiona już wykorzystali bracia :P I mam jeszcze jeden problem!!! Moj mąż jest bardzo związany z braćmi... BARDZO!! Nawet wszycy mieszkamy blisko siebie. Jeden brat przez płot. Drugi, dwie ulice dalej. Wszyscy razem też pracują. (taka mafia trochę ;), ale nie groźna ) i co za tym idzie,on sobie wymyślił, ze my też bedziemy mieli 2-3 dzieci.. a ja mam zamiar na jednym poprzestać :P i mamy mały konflikt interesów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_Się_Stara
Witam Was kobietki - założyłam inny topi, bo nie zauważyłam tego, ale skoro ten się przyjął - będę pisać tutaj :) staram się o dzidziusia - to już mój trzeci cykl starań - pierwsze dwa miesiące skupiałam się niestety tylko na tym, że przytulanko z ukochanym może dać maleństwo i nie skupiałam się na przyjemności- niestety - i starania nie przyniosły efektu, choć kochaliśmy się regularnie - co dzień, lub co dwa. Miałam także problemy ze śluzem płodnym, nie mogłam go zaobserwować. Teraz zaczęłam pić zieloną herbatę ( i nie mam pojęcia, czy to faktycznie ona pomogła, czy coś naprawiło się "samo", ale w piątek, 04.01 zaobserwowałam sporą ilość śluzu płodnego - oczywiście w tym czasie częstotliwość starań wzrosła jak dotąd zawsze po owulacji miałam tzw. dni suche, czasem nawet z ukochanym miałam problem z tej przyczyny sferze intymnej. W tym cyklu starań obserwuję u siebie biały, bezgrudkowy śluz o konsystencji kremiku, bezwonny - chwilami spływa do tego stopnia, że towarzyszy mi uczucie jak podczas @. A propo @ - ostatnią miałam 21.12 , czyli wczoraj najpóźniej powinnam ją dostać ( cykle zwykle mam 25 - najpóźniej 28 dniowe ) nigdy nie jest inaczej. Dziś też spokój - nie odczuwam, by ta małpa miała przybyć ( i dobrze ), ale nie nastawiam się - jeszcze wszystko może się zmienić. Nie mniej dostrzegłam jedną rzecz, która mnie zaciekawiła - od kilku dni bardzo boli mnie krzyż - nigdy dotąd nie miałam przed @ takiego objawu, a swój PMS znam dobrze, bo obserwuję swoje ciało od dawien dawna . Nie pracuję też bardziej, niż zwykle, więc dziwi mnie to, ale zobaczymy za kilka dni - jeśli do środy nie dostanę @, to zrobię test. Póki co zamierzam jeszcze chwilę poczekać - kto wie, czy kolejny dzień nie przyniesie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_Się_Stara
Dziewczyny a skąd dostajecie te powiadomienia? Na maile? Jak to zrobić? Tygrysku chyba ja Cię zmazałam, przepraszam widocznie przykleiłam starą tabelkę, a chciałam się dopisać, bo się jednak staramy. Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013......test.02.02.........24 Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? oczekuje............3 cykl......@ 21.12.2012.....test.18.01........21 Agawarawaa....... 2 cykl.....@ 21.12.2012.....test. 21.01.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012.....test.21.01.........23 sylwialodz3..........2 cykl.....@ 29.12.2012.....test.26.01........26 Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? Tygrysek333........3 lata......@30 .12.2012.....test 26.01........28 tymianek111........1 cykl.....@ 29.12.2012.....test.29.01.........28 iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 treblinka............1 cykl.......@ 5.12.2012......test.....???........25 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 Gabi_Się_Stara.....3 cykl.......@21.12.2012......test.30.01.......23 Tym, którym się udało BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012.....termin porodu....... Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Jestem i ja :) agawarawa GRATULUJE :) i bardzo się ciesze że kolejnej się udało bo może teraz to już poleci każda z nas :) U mnie dzisiaj 21 dc ze względu że mam torbiel krwotoczną to szybko muszę się dowiedzieć czy jestem w ciąży czy też nie. Mój gin kazał mi zacząć robić testy od 24 dc no ale ja z racji że mam nadmiar testów ciążowych w domku bo otrzymałam gratis z testami owulacyjnymi to cisiaj rano zrobiłam sobie test i wyszedł negatywny ale go nie wyrzuciłam. Ja się patrze na niego po 2 godzinach a tam bardzo blada druga krecha normalnie w szoku byłam, chociaż wiem że wynik po takim czasie jest już fałszywy. No ale zawsze to można mieć nadzieję :) I jestem teraz na duphastonie to też nie mogę patrzeć na jakiekolwiek objawy bo ten lek wywołuje takie same jak są przy ciąży więc nie pozostało mi nic innego jak cierpliwie czekać :) tymianek111 wiesz najtrudniejsze były 2 pierwsze lata teraz już się jakoś chyba przyzwyczaiłam że się nie udaje. Jest mi przykro, wiadomo ale jakoś muszę sobie z tym radzić. Najważniejsze jest to żeby się nie poddawać i walczyć do samego końca, chociaż miałam już dużo chwil załamania ale na szczęście mąż mnie szybko doprowadzał do pionu :) Trzeba walczyć i wierzyć że w końcu się uda :) Tyle mi pozostało :) A jak się nie uda jeszcze dwa lata do tyle dzieci czeka w domach dziecka a na adopcje że na pewno któreś nas pokocha i będzie chciało z nami zamieszkać :) Więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_Się_Stara
@ powinnam dostać wczoraj ( wczoraj był 28 dzień cyklu ) dziś mam 29 :) Powinnam przetestować, wiem - ale boje się znój jednej kreski ;/ z jednej strony jestem bardzo ciekawa, z drugiej znów jak pisałam wyżej - boję się. Choć ten miesiąc jest troszkę inny, niż poprzednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeataB - Wielkie gratulacje dla twojej szwagierki :). A jakie będą emocje w rodzinie, jak jeszcze ty się "ujawnisz" :D kawa z mlekiem - pozytywnego testowania! Czekasz do 21.01, czy już jutro spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiadomienia o nowych postach pojawiają się na meilu jeśli przy zakładaniu nicku dałaś taką opcję, jeśli jej nie dodałaś to jak odpisauje na post to przynajmniej ja mam nad "wyślij wypowiedz" taki kwadracik do zaznaczenia czy chce dostawać powiadomienia o tym że ktoś odpisał czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu bym zrobiła test , a propo tych bólów krzyża co pisalas to tez takie mam od kilku dni np. dzisiaj ale może to przez długie siedzenie w bezruchu na uczelni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi_Się_Stara ja tez mam taki śluz jak Ty w tym cyklu ciągle mam uczucie że mam mokro i też taki biały bez grudkowy i mam go od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, odpisałam i nagle pojawiła mi się cała dodatkowa strona tematu z nowymi postami... Ale się ta kafeteria "sypie" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he - być może tak, ja teraz w trakcie sesji też sporo siedzę, choć w grudniu wykonywałam pracę- zlecenie - stałam codziennie po kilka godzin i nic mnie nie bolało, więc dziwne - z reguły plecy mnie nie bolą - ale jak mówię - nie przypisuję tego niczemu - póki test nie pokaże dwóch kreseczek - nie nakręcam się - już sobie obiecałam :) P.S. już jestem " Czarna ;-) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje tymianku :) u nich to nigdy nic nie bylo jasne do konca. Tzn oni mieszkają pod miastem.. bo Aga wyłamała sie jako jedna z całej rodziny i wyniosła się na wieś! wiedzielismy ze sie staraja, ale nic poza tym.. natomiast bylo pewne ze nie skorzystaja z zadnej metody typu invitro czy inseminacja, bo jej maz jest bardzo wierzacy, ona zreszta tez... i chyba z tego co zrozumiałam dzis, udało im sie jak juz sie poddali postanowili sie starac o adopcje!! I podobno tej adopcji nie wykluczają, skoro juz podjeli decyzję.. Ja na razie milczę. Powiedziałam dziś co prawda mojej mamie.. ona obiecała nic nie mowic tacie, co uznałam za prawdopodobne, bo tata ma dzis dyzur, ale za jakas godzine zadzownił do mnie tata " jak tam kochanie" co mu sie nie zdarza raczej ;) no masakra!!!!! :D załamałam sie!!! :P rodzinka;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×