Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

dziewczyny jeszcze takie pytanie dotyczacej tej temperatury... kiedy zaczac ja mierzyc? bo roznie to z ta @ raz 4dni raz 6 i zastanawiam sie kiedy dokladnie zaczac mierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Ja nie mam zbyt dobrych wieści kreska druga jest ale jes bardziej blada niż wczoraj rano i zaczął mnie boleć brzuch a kreska powinna być przecież mocniejsza niż wczoraj :( No nic w sumie to nie powinnam się nawet nic innego spodziewać :( Kawa z mlekiem gratuluję :) Bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek moze pilas w nocy duzo i poprostu rozcienczylas? jesli jest 2 kreska to oby tak zostalo!!!!! nie ma innej opcji . Kawa serdecznie gratuluje ! :) a Tobie kitka szczescia w nowym cyklu :) Ja jutro ide na bete bo po godz (choc wiem ze nie powinnam na to zwracac uwagi) na tescie pojawila sie baaaardzo slaba druga kreseczka , nic nie zaszkodzi sie upewnic ... szczegolnie ze czuje ze cos mnie rozklada i znajac zycie skonczy sie na antybiotykach... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ja rano jak zrobiłam test to też była jaśniejsze kreska i to jaśniejsza niż wczoraj a po 14 już była ciemniejsza więc się nie zalamuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejne nowe dziewczyny :) Coraz więcej nas :) Tygrysek, kawa z mlekiem - GRATULACJE :D super, że już się doczekałyście 2 kreseczek. Tygrysku, ty miałaś okres 30.12 i już 2 kreseczki ci wychodzą? Szybciutko. Orientujesz się, kiedy dokładnie miałaś owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja miałam owulacje w 13 dc byłam na clo o miałam usg żeby potwierdzić owulacje. Brzuch mnie podolewa od czasu do czasu tak jak na okres więc pewnie nic z tego. No nic widocznie tak ma być z jakiegos powodu. eyes trzymam mocno kciuki za Twoja bete :) a kiedy Ty miałaś mieć okres ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatni okres mialam 14.12 a cykle mam 29 dniowe wiec pi razy drzwi 12 powinnam dostac a jeszcze nie ma temp ciagle 37 w gore ja rowniez modle sie o to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek a co do pobolewania w brzuszku to tym sie nie sugeruj moja droga masz dwie kreski i je donosisz do 9 msc !!! nie ma innej opcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwie kreski z czego jedna bardzo blada a powinna być ciemniejsza niż wczoraj i co i nic :( A Tobie sie pojawiła kreska po godzinie ???? A Ty to juz jestes 10 dni po terminie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wazne jaka jest druga kreska wazne jest tylko czy pojawila sie o czasie jesli tak to ciaza jest ! na pewno :) nnie masz czym sie martwic przeczytalam juz o tym tysiace stron i dziewczyny pisaly ze przez cala ciaze moga wychodzic takie baaardzo slabe kreski... nie ma reguly.. w moim przypadku jest tak ze oba wyszly najpierw negatywnie dopiero 2 pojawila sie po godz czyli wynik nie wazny , ide na bete dla potwiedzenia bo okres mam od 13 roku zycia i najdluzej spoznial mi sie 5 dni ... szczegolnie ze jeszcze wczoraj czulam bol w podbrzuszu a dzisiaj juz nie i zauwazylam ze na piersiach mam jakkies "pajaczki" odbiore bete i pojde do gin .. tym razem prywatnie bo zalezy mi na tym by w koncu ktos sie zainteresowal moim przypadkiem a nie za kazdym razem odsylal na odczepnego... poprostu czuje ze cos jest nie tak.. w koncu 3 lata walcze ... a ty sie masz nie zamartwiac tak bo teraz masz sie odstresowac i odpoczywac .! a ty bete mialas robiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja cały czas jestem ale nie pisze bo nie mnie ta kafe do rozstroju nerwowego doprowadza U mnie dzisiaj już zdecydowanie lepsze samopoczucie ale w pracy jestem (na szczęście zaraz kończę) wiec nie miałam czasu na zastanawianie się i zamartwianie Zmęczona okropnie bo często bardzo źle śpię jak mam @, ( tez tak macie? ) jutro w domciu sobie odpocznę Dziewczyny buźki dla Was i trzymam kciuki za wyraźne 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bete będę mogła dopiero zrobić w czwartek bo wcześniej nie dam rady oczywiście jutro rano jeszcze test zrobię i się okaże. Jutro idę też do lekarza ale tylko po recepte bo mi się duphaston kończy wlasnie jutro mam ostatnią tabletkę. A co do lekarzy to ja nie wiem sama czy lepiej na nfz czy prywatnie bo ja się leczę prywatnie już ponad 5 lat i powiem szczerze że różnie bywalo z tymy naszymi lekarzami :) A októrej będizesz miała wynik ??? Miałaś jakies badania robione ?? też się starasz już 3 lata a myślałaś o jakiejś klinice ??? bo ja właśnie czytam o klinice nasz bocian w białymstoku i się bardzo zastanawiamy z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ze rozznie bywa z lekarzami ... ale wkurza mnie ta bezraadnosc i nic nie robienie ja do tej pory mialam robione chyb wszystkie badania procz prolaktyny ( bo przy ostatniej wizycie szanowna Pani gin powiedziala ze to nie potrzebne) mialam rowniez badanie cyklu ... a maz nasienia.. jak dotad nie znaleziono przyczyny, choc na moim wyniku USG mam ze w 23dc duza ilosc plynu Dougla,sa a dzisiaj przeczytalam ze to zle... nie wiem... nad klinika jeszcze nie myslalam moj maz nie jest do tego pozytywnie nastawiony ale dalam sobie czas do lata jesli nie to nie bedzie wyjscia... badania nie wiem kiedy bd mogla odebrac bo jeszcze nigdy nie robilam bety ale sadze ze w ten sam dzien bo ide bezposrednio do labolatorium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja uciekam spać :) Słodkich i kolorowych życzę :) I oczywiście trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie byłam u ginekologa przed próbami... Teraz tak sobie o tym myślę, że mogłam pójść zrobić kilka badań. Ale może już za późno :) mnie też już kafeteria wkurza mogliby coś zrobić z tym serwerem czy co tam im się popsuło. Wchodzę tylko i czytam, zresztą nic nie mam do napisania ciekawego jestem dopiero kilka dni po owulacji. Śluz nadal jest płodny, to dobry znak. Kawa, Tygrysku gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik-skacze ja jestem:P czesc laski co slychac ja juz sie pogubilam kto co i jak kto mial dwie kreski kto jedna jedno wiem ja sie testuje za 3 dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie ogarniam:) Chociaż Tygryska nie rozumie bo ma tą drugą kreskę czy nie? ? Ja już po dniach płodnych. Teraz już tylko czekam. Objawów żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje :) Tak sobie myślę nad jakimś krótkim wyjazdem w marcu żeby sobie odpocząć i sie wygrzać bo nienawidzę zimy, tak źle mnie nastraja, to zimno, ten śnieg :( Moze taki wyjazd i w staraniach cos pomoże, zmiana klimatu itd... :) Jak narazie szufla w dłoń i odśnieżyć podwórko musze... znów :/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×