Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Sylwia dzieki :) kawa z mlekiem no właśnie nie wiem bo się nie mogę dodzwonić do lekarza. Mój gin przyjmuje tylko prywatnie i bierze sporo 150zł. Przyjaciółka poleciła mi innego co bierze 100 + przyjmuje na kasę chorych i badania można robić na KCH. nie wiem teraz do którego dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota gratulacje :) U mnie beta wczoraj 144mIU/ml wiec ładnie przyrosła :D Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? oczekuje............3 cykl......@ 21.12.2012.....test.18.01........21 Agawarawaa....... 2 cykl.....@ 21.12.2012.....test. 21.01.........? Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? Tygrysek333........3 lata......@30 .12.2012.....test 26.01........28 iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012... ...test.27.02......25 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013...............................24 treblinka............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013:).......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki @ nadal nie mam nie poszlam na betke bo mnie przeziebienie dopadlo i postanowilam zostac w lozku nic powaznego jedynie co mam 37 stopni C i mam wrazenie jakbym miala grype bo wszystko mnie boli i jestem taka bleeee ,wybiore sie jakos po weekendzie widze ze doł naszej tabelki sie powiększa to milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a test robilas ? W styczniu trochę nas przybyło w dole tabeli :-) Ja chodzę prywatnie i mój ma różne ceny więc nie wiem ile zgarnie teraz ale to nie jest istotne , ważne aby wszysto rozwijało się prawidłowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że koszta nie są istotne, ale jak mam do wyboru robić badania na KCH a płacić (a są niektóre drogie) to wolę coś dla dziecka kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jak na złość nie mogę dodzwonić do mojego ginekologa ani do tego drugiego poleconego. a chciałabym się spytać czy na ból brzucha mogę coś wziąć. Jakie kwas foliowy bierzecie? Ja przyznam, że brałam przed zajściem sporadycznie, nie wierzyłam, że się uda w pierwszym cyklu, jak dostałam @ 3.01 to przestałam brać na jakiś czas. Ja biorę Acidum Folicum (oryginalna nazwa :P ) z pharmacy laboratories, jakiś zamiennik chyba, niecałe 20zł/270 tabletek dałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała iść w 7-8 tyg żeby już było serduszko słychać. I kartę ciąży już założy. Ciekawe ile się czeka na kasę chorych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota kwas foliowy jest ważny musisz go brać ja brałam od października po jednej tabletce dziennie :) Na silny ból brzucha możesz brać nospe . Na kase chorych na pewno trochę się czeka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota Gratulacje:) :) ale Nam się tabelka zmieniła nono:) fajnie się zaczyna ten rok:) aż miło na nią popatrzeć :) u mnie dzis 12dc. Spotkałam dziś koleżankę która jak sie okazało rodzi za parę dni więc podotykałam Ją namiętnie hehe:) może sie zaraziłam :) a co do niespodzianki to Ja mam już wymysloną czekam tylko na realizacje...zrobiłam kilka mapek które prowadzą po Naszym mieszkaniu i w każdym wyznaczonym miejscu cos sie bedzie znajdowalo...i tak kilka razy az ostatnia mapka to bedzie że musi przebić balon a w nim umieszcze test( jak sie zmieści) :) nie wiem czy fajne ale My z mężem lubimy takie zagadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? Agawarawaa....... 2 cykl.....@ 21.12.2012.....test. 21.01.........? Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? Tygrysek333........3 lata......@30 .12.2012.....test 26.01........28 iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 oczekuje............4 cykl......@ 20.01.2013.....test.19.02........21 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012... ...test.27.02......25 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013...............................24 treblinka............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
kawa z mlekiem 23 gratuluje!:) pamietam ciebie z innego watku, jak mowilas, ze chcecie sie starac, ale jeszcze nie bylas w ciazy:) ja testuje 7/8 luty, bo wtedy mniej wiecej mam dostac okres:) w ogole widze tutaj znajoma staraczke z innego watku:p bedemama2013, czy jakos tak:) no no...zdradzilas nas;P oczywiscie zartuje;) jakby co to moge dzialac na dwa watki i pisac tez z wami? u nas na razie malo osob pisze na naszym watku, a tutaj widze, ze sporo nas sie zrobilo:) w kazdym razie bede was czytac, co u was slychac. mam sporo pracy teraz, bo mam sesje i na egzaminy sie ucze:/ pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ewidentnie ciąża :) zrobiłam drugi test i znowu dwie kreski. Do ginekologa nie mogę się dodzwonić. Ja też myślę o Wielkanocy. Ja sobie narysuję fasolkę na brzuchu i będziemy się bawić w ciepło- zimno. :) Kawa z mlekiem ja wcześniej też brałam, ale nie codziennie, może co drugi dzień, ale jak odpuściliśmy i mieliśmy się zabezpieczać to pół cyklu opuściłam. Kwas jest najważniejszy na szczęście w 21-28 dniu życia płodowego a moja fasolka ma jakieś 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak właśnie czytam że na Wielkanoc a to jeszcze tyle czasu... chyba że wytrzymasz to może na zająca zrób rodzicom prezent taki jak robi sie dzieciom...gniazdko a w nim coś związanego z tym że beda dziadkami np jakies spiochy z nadrukami dla dziadkow fajne sa:) jak znajde te o ktore mi chodzi to wstawie linka :) i do tych spiochow np zdjecie z USG :) pewnie juz bedziesz miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem .Korzystam z 3-ech dni urlopu... Dzisiaj byłam z synkiem na lodowisku. Nawet młody fajnie zapychał na łyżwach, myślałam że sobie nie poradzi. A tymczasem -zaskoczył mnie pozytywnie :) U mnie test dzisiaj dalej ujemny. @ brak, a powinnam dostać 26.stycznia.... Więc chyba dooooopa.... trudno, nie tym razem chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki :) Panacota Gratuluję :) ewidentnie ciąża nie ma co się zastanwaić :) piękne dwie kreski :) U mnie już po @ i strasznie mnie to dziwi. Ja z razcji że mam tą paskudę endometrioze to miałam mega bolące i mega obfite okresy. A tu proszę jakie zaskoczenie. Brzuch mnie bolał i ćmił w sobote i w niedzielę czyli w dni kiedy teoretycznie powinnam dostać @. We wtorek około 13 Przylazła @ ale nawet mnie brzuch nie zabolał nic ani troche jakbym nie miała @. A dzisiaj już od rana do teraz dosłownie dwie kropelki brązowe i jestem strasznie zdziwiona dlaczego tak. A jak byłam u gina to mi powiedział że mam pogrubione endometrium było 16mm i stwierdził że albo to ciążą albo będę miała bardzo obfity @. Zadzwoniłam dzisiaj do gina myslałam że mnie na usg zaprosi :) no ale powiedział mi że jak zrobie bhcg z krwi to wtedy mnie zaprasza. Ale ja nie mam za bardzo jaki i kiedy zrobić bety z krwi więc zrobiłam dzisiaj o 17 test sikańca i oczywiście jedna kreseczka więc to na pewno nie ciążą przecież by już test nawet sikany wyszedł prawda ???? Nie wiem troche co mam robić bo w sobote jestęmy umówieni do kliniki a jutro nie mam jak zrobić tej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja0009 dzięki :) mam nadzieję że i tobie się uda - przypomnij mi z jakiego wątku się znamy? Pannacota wytrzymasz :P Oczekuje jak znajdziesz to podeślij mi linka :) Ja wytrzymam o ile sami się nie domyślą bo nie raz jak się chodzi do teściów to wyciągną winko do wypicia - ja raz już odmówiłam , drugi też można ale w końcu się domyślą że coś jest nie tak :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję dziewczynki :) Ja do lekarza chodzę prywatnie, badania też prywatnie, nie mam cierpliwości na kolejki z NFZ. Mój lekarz bierze straszne pieniądze za wizytę, ale ufam mu w 100%, ma nieprawdopodobną intuicję, bardzo trafne leczenie, nigdy mnie nie zawiódł. I nie bez znaczenia jest tez fakt, ze bardzo ładnie szyje po CC.. praktycznie nie ma śladu. Widziałam na własne oczy :P Co do kwasu foliowego biorę zwykły Folik. I tylko Folik, żadnych innych witamin czy coś w tym stylu, mój lekarz jest oszczędny jeżeli o to chodzi...uważa, że nie ma co przesadzać jak nie ma potrzeby. Co do informowania rodziny, to u mnie oczywiscie juz wszyscy wiedzą, nie było innej mozliwości. Mój mąż to od razu jak mu powiedziałam to chwycił za telefon i do braci...ehh..Powstrzymałam go wtedy, ale ide o zaklad, ze i tak nastepnego dnia w pracy im powiedział.. Choć jak mowilismy im razem, to wydawali sie byc zaskoczeni..... no ale znam w końcu męża nie od dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku... trzymam mocno kciuki za Twoją sobotnią wizytę? A Ty jesteś z samego Białegostoku czy z okolic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×